Şimdi Ara

CORSAIR Carbide Serisi Kullanıcıları Kulübü (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.359
Cevap
28
Favori
195.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: !!-Origin-!!

Sevindim :)

Ürünü geriye iade ettim kasaya tom oturuyor ama ana karttan dolayı fanın birisi ile çakışıyordu oturtamadım ürünü geriye iadeye verdik şansıma tüküreyim
  • Akasa FC.Six Fan controller aldım da, aldığıma pişman oldum. Fanlar arada bir kendi kendine hızlanıp yavaşlıyor, az çeviriyosun full devirde dönüyor, az kısıyosun fanları kapatıyor. Hemen paketleyip geri gönderdim. n11'den aldım para iadesini bekliyorum bakalım. Bana adamakıllı kullandığınız bildiğiniz kontrolü düzgün analog fan kontrolcü önerir misiniz arkadaşlar.
  • PSU'suz 200R almayı planlıyorum. 150-170 TL arası f/p bir PSU önerebilir misiniz?
  • Sizce 330r mı almalıyım yoksa 400r mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 200r ile dahil oldum. Ekleyin benide :) Burdan 200r kullanan arkadaşlara da sormak istiyorum. Bu üst ve yandaki fan için olan kısımlara ne yapabiliriz? Fan mı almalıyım daya bir kapatma yolu var mı? benim evvelki kasa toz yığınına dönüyordu. Bunu da öle olmasını isteyiorum. Yabancı bi kaç forumda mıknatıslı toz filtresi, koli bandı yada ekstradan fan alma gibi yöntemlerden bahsedilmiş, burdaki arkadaşlar neler yaptılar merak ediyorum.
  • arkadaslar ben kasaya yesil led alip takdim ust ve arka fanin oldugu yerden hos gorunuyor ama yan kapaktaki iki adet fanlardan hic bisey gozukmemekte ne yapmam lazim fanlar akasa viper 14cm super flow benim istedigim fanlardan isik cikmasi donerken cok hos gorunuyor

• titkiller T kullanıcısına yanıt
    Ben demcifilter dan corsair 200r için takım halinde filtre set aldım. kullanıyorum tavsiye ederim.

http://www.demcifilter.com/p0355/Corsair-Carbide-200R-Dust-Filter-Kit.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: classcocuq

arkadaslar ben kasaya yesil led alip takdim ust ve arka fanin oldugu yerden hos gorunuyor ama yan kapaktaki iki adet fanlardan hic bisey gozukmemekte ne yapmam lazim fanlar akasa viper 14cm super flow benim istedigim fanlardan isik cikmasi donerken cok hos gorunuyor

Kasa Yanini kestir pleksi yaptir guzel durur.

• fahrettin75 F kullanıcısına yanıt
    Hocam kasa fiyatına filitre de alınmaz ki ya 45$ nedir.. baska koaly bi cozumu yok mu .. İlla 2 üste 2 yada 4 fan mı takıcaz boş bırakmamak için? bir şeyle kapatsam hava sirkülasyonuna zarar verir mi?
  • Ekle hocam beni de 400r

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=99678636&p=1#99678732

• !!-Origin-!! kullanıcısına yanıt
    izmirde bulursam gercekten yaptirmayi dusunuyorum ama orjinalligide seviyorum hic kestiresim gelmiyor kardes

• Yabancı forumlarda da gezdim de fan takmayı öneriyolar kapatmak yerine. Ön tarafa 2 intake(giriş) üste 2 exahust(çıkış) arkada zaten 1 çıkış şeklinde öneriyolarlar. ALtta ve yanlarda olmasa da olur kaanati çıkardım kendimce yorumlara bakarak. yani toz girmesin diye engellemek yerine fanlarla takviye ederek hem içrideki tozu da dışarı atıyoruz hem de kasayı daha soğuk tutuyoruz. Bilmem sizin fikirleriniz nelerdir? 200r sahibi arkadaşlar bu knouda neler yaptı, ne tavsiye ederler, paylaşırlarsa seviniriz.
  • titkiller T kullanıcısına yanıt
    45 dolar bu arkadaşlara verilir bence hocam :) çok şık görünüyor. toz tutmuyor ve yıkanabilir. şu ana kadar bir problem yaşamadım.
    fan meselesine gelince yanlara fan takmak epey zahmetli. buraları boş bıraktım ben. üste 2 fan taktım alta da fan taktım. işlemci soğutucun büyükse üste fanları takarken dikkat etmen gerekir. her yeri fanla donatacaksan benim gibi ön panele bi fan kontrolcüsü al derim
  • Madem konu Carbide serisi o zaman champ/spec'ler de eklensin

• quote:

Orijinalden alıntı: SS10

Madem konu Carbide serisi o zaman champ/spec'ler de eklensin

400R user olarak ben Champ/Spec-02 ön panelini hiç beğenmedim. Kapak ise on numara beş yıldız diyebilirim. Nedense bana 200R'yi andırdı iç kısmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlueHawk*

quote:

400R user olarak ben Champ/Spec-02 ön panelini hiç beğenmedim. Kapak ise on numara beş yıldız diyebilirim. Nedense bana 200R'yi andırdı iç kısmı.

iskelet aynı sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlueHawk*

quote:

Vatan'ın sitesinde bakınca güzel görünüyor ama ben de şubede görünce 'heee bu muymuş' dedim
    Ama öndeki ledli fan bir nebze kurtarıyor görüntüyü. İç tasarım ve penceresi gayet iyi.

Neticede f/p ürünü ve 650w ile geliyor 02 olanı, daha ne olsun

• İskelet aynı olabilir bana da öyle geldi. Zaten iç kısmına bakınca 200R geldi aklıma. Vatan'a yolum düşerse inceleyeceğim kasaların başında geliyor. Evet 650W Psu seçeneği ile 02 modeli fiyatıyla güzel bir alternatif olarak duruyor.
  • Merhaba bugün 400R+ H100i aldym. Çok mutluyum iksi için de.
     CORSAIR Carbide Serisi Kullanıcıları Kulübü

CORSAIR Carbide Serisi Kullanıcıları Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _PowerStaff_ -- 26 Kasım 2014; 15:20:33 >

• 200R alacaktım ama her tarafına fan koymayacağımdan fan yuvalarında da filtre olmadığından filtreleri de pahalı olduğundan vazgeçtim ve zalman Z5plus ile z12 plus arasında tercihimi ikiye düşürdüm.

Vatan'a gidip hepsini malzemesine akdar inceledikten sonra tercihimi yapacağım.
  • 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.