Şimdi Ara

Corsair 570x red kasa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Corsair 570x red güncel model olup psu shroud vardır . Üzerinde 3 adet corsair sp 120 rgb fan ile kutudan çıkıyor .İkinci kasa olarak alınmış olup kullanılmamış açılmamış kutu sıfırdır Ankara içi elden satış öncelikli fiyat 850 tl dir .takas olarak farkı verilerek Asus helios gx601 kasa ile olur
    Corsair 570x red kasa
    Corsair 570x red kasat
    Corsair 570x red kasal( son resim güncel kullandigim aynı model ve renk kasaya aittir.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hwmania -- 30 Ağustos 2020; 7:52:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam ilanınız biraz kafa karıştırıyor sıfır demişiniz ama kasa çalışırken resim var bilginize

• Revize tavsiye ederim hali hazırda vatanda birkaç mağazada 810 liraya alınabilmekte ada faturalı sıfır olarak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu konuya fiyat yazarken birde stoklarda var mı diye baksanız ne güzel olur. Stokta yoktur veya çok düşük bir ihtimal varsa bile teşhir üründür.

Sadece işiniz gücünüz ilanları baltalamak, bu yazdığınız yorumu okuyan ve konu hakkında bilgisi olmayan kullanıcılar ürünü almaktan vazgeçebiliyorlar.

Lütfen dikkat edelim.

Güzel kasa hayırlı satışlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seminole -- 31 Temmuz 2020; 19:59:14 >
  • Seminole kullanıcısına yanıt
    Stokta olan mağazaların olduğunu belirttim sanırım yorumumu okumadan yargısız infaz yapmanız yanlış.Dileyen gider alır yerinize stokta olan mağazaları da bırakayım.Amaç baltalamak değil,ben ederi şudur vs diye bir yorum yapmadım sadece bilgilendirme amaçlı bir yorum yaptım.Hayırlı bayramlar,satıcıya hayırlı satışlar Corsair 570x red kasa

• Stokta varmı diye sordunuz mu? Ürünün olup olmadığını bilmeden neye göre fiyat fazla diyebiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seminole -- 31 Temmuz 2020; 20:18:46 >
  • Vatan bilgisayar stoklarina gormeden inanmıyorum çünkü sistemsel olarak görünen bilir ama fizik sel olarak yok tur stok var diye Topkapı dan Beylikdüzüne gittim

• Konyada düz 570 kalmış mirror modeli bitmiş bana mirror lazımdı.

Corsair 570x red kasa

• Herkese selamlar öncelikle kasa sıfırdır bu kasadan elimde iki adet var birini Mart ayından beri kullanmaktayım.teşhir ürünü değildir son olarak vatanda mağazada mevcut olup olmadığı ile alakalı vatan telesatis bölümü var güncel Olarak kasanın mevcut ise hangi mağazada olduğunu ogrenebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: MALİ MÜŞAVİR

Konyada düz 570 kalmış mirror modeli bitmiş bana mirror lazımdı.

Hocam vatan bilgisayarda avans ödeme ile başka ilde olan bir ürünü getirtebiliyorsunuz bilginiz olsun. Bu şekilde gtx 1070 almıştım izmirde yoktu kart ödeme yaptıktan sonra adana şubesinden getirmişlerdi. Bu arada satıcıya hayırlı satışlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Gardiyan- -- 2 Ağustos 2020; 14:56:48 >

• MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Anlayamadığım kısım stoktaki mağazalar kısmında bu model icin Konya görünmüyor

• Fiyat takip

• Beyaz olsaydi alirdim.

• o stokta görünenler teşirde kullanılan kasalar..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.