Şimdi Ara

Corsair 400R KASA USB 3.0 KABLO UCU KOPTU - [SORUN ÇÖZÜLDÜ TEŞEKKÜRLER CORSAIR]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Corsair 400R kasamın önpanel usb 3.0 giriş yerinden gelen kabloyu anakarttan çıkartırken ucu anakartta kaldı ve koptu. resimde gördüğünüz üzere.
    Buna napabilirim ön paneli tamamen söktüm ama kablo usb girişlerine direk monte edilmiş şekilde o kablo ordan çıkmıyor yani anlıycağınız.
     Corsair 400R KASA USB 3.0 KABLO UCU KOPTU - [SORUN ÇÖZÜLDÜ TEŞEKKÜRLER CORSAIR]

Ek açıklama: Garantiye gönderemem, eğer gönderirsem uzun süre bilgisayarsız kalıcam ve servisin kullanıcı hatası diyip geri gönderme olasılığıda yüksek.

Konu hakkında bilgili olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

Teşekkürler.

EDİT: Sorunum çözüldü arkadaşlar corsair'e mesaj attım ve adamlar bana 1 hafta içinde taaa Hong Kong'dan usb 3.0 kablo ve adaptörünü göndermişler. Hemde sadece usb 3.0 da değil bütün aksesuarlarını göndermişler komple ön paneli ve kablolarını, vidalarını... Bugün geldi paket hemde kargo ücreti vs. ödemedim. Corsair kalitesi gerçekten başkaymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faradayy -- 29 Nisan 2014; 5:46:48 >

• Selamlar,

Anakart soketinden çıkaramıyor musunuz içinde kalan parçayı? RMA sayfasına durumu bildirip ön panel bağlantısını isteyebilirsiniz. Geldiğinde kendiniz monte edersiniz, böylece kasasız kalmazsınız.

http://corsair.force.com/

Alttaki ek kablo, USB3.0 ve USB2.0 arasında dönüştürme için.
  • tech guru kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bilgilendirdiğiniz için.

Peki corsair bir ücret talep edicek mi bu ön panel için?
  • Faradayy kullanıcısına yanıt
    Garanti kapsamına dahil edilirse ücretsiz teslim edilir size. İletişime geçin, forum içersinde örneklerini çok kez gördük. Hızlı şekilde işleminiz tamamlanabilir.
  • tech guru kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam biraz aceleci davranıp yarım yamalak ingilizceyle derdimi anlatmaya çalıştım ama hatamı ettim bilmiyorum bilen birini bulmak daha iyi olucaktı sanırım. Bakalım, umarım corsair beklentilerim doğrultusunda sonuçlar isteğimi.
    Tekrar teşekkürler
  • Humboldt H kullanıcısına yanıt
    bu çevirici hocam kısa kablo. benim bahsettiğim uzun kablo ön panel usb 3.0 kablosu teşekkürler yinede
  • Nasıl çektiniz de koptu ?

Corsair ücretsiz değişmezse, İnventus’dan isteyebilirsiniz.

Corsair aksesuarlarını getiriyorlar.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    hocam biraz zor girmişti çünkü sabertooth z77 kullanıyordum direk yukardan girişi yok yandan sokuluyor. sıkışma yapmış çektiğim gibi ucu orda kaldı.
    zaten ürünü invetustan almıştım inventusla iletişime geçicem teşekkürler bilgilendirdiğiniz için
  • Sorunum çözüldü arkadaşlar corsair'e mesaj attım ve adamlar bana 1 hafta içinde taaa Hong Kong'dan usb 3.0 kablo ve adaptörünü göndermişler. Hemde sadece usb 3.0 da değil bütün aksesuarlarını göndermişler komple ön paneli ve kablolarını... Bugün geldi paket hemde kargo ücreti vs. ödemedim. Corsair kalitesi gerçekten başkaymış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faradayy -- 11 Nisan 2014; 15:42:27 >
    Vaooow :) Corsair müşteri memnuniyetini üst seviyde tutmaya devam ediyor.

Gözünüz aydın o zaman :)
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bu kadar kısa sürede beklemiyordum açıkcası Corsair'in müşteri memnuniyeti politikası gerçekten lafta değilmiş.
  • Corsair 400R almayı düşünüyordum bende referans oldu
  • Şiddetle tavsiye ederim hocam. Malzeme kalitesi çok iyi. Zaten müşteri memnuniyetinede bu olayla şahit olduk. Gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz
    Al kullan diyorsun yani ömürlük :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.