Şimdi Ara

'Corsa' Genel (1037. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.181
Cevap
81
Favori
2.532.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10351036103710381039
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metalramco

quote:

Orijinalden alıntı: Bekapa

Hocam seni her gördüğümde yıldız jantlar geliyor aklıma
    Çöz artık şu olayı, ver müjdeyide alalım jantları

lastik jant başlığına yazmıştım ama burda da olsun ctesi trabzondayım nasipse
    konunun üzerine eğilip inşallah iyi haberler vericeğim sana dostum

Orda gözümden kaçmış sanırım sağol tekrar söylediğin için.
    Birde diğer 10 kollu 17"lerede bakar mısın? Onlarda orjinal ve 1300 lira ise (bu fiyatlara göbekler dahilmi?) onlarda alınabilir.

• quote:

Konu yine normale dönmüş, üst konu değil

Üst yönetim olarak bugün aldığımız karara göre modellere özel forumlar bölümünde hiçbir konu üst konu yapılmayacak arkadaşlar, ondan dolayı normal hale getirildi.

iyi forumlar.
  • Süperrr........
  • 10 kollu dediğin resimdekiler mi???

• quote:

Orijinalden alıntı: Duratorq

quote:

Konu yine normale dönmüş, üst konu değil

Üst yönetim olarak bugün aldığımız karara göre modellere özel forumlar bölümünde hiçbir konu üst konu yapılmayacak arkadaşlar, ondan dolayı normal hale getirildi.

iyi forumlar.

Şimdiki açıklama ve bu sürecin başından beri göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
    Kolay gelsin

• Teşekkürler.
  • quote:

10 kollu dediğin resimdekiler mi???

Evet Bekapa onları kastediyor sanırım.
    Gerçi Opel onlara 5 çift kollu diyor ama olsun, aynı kapıya çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdar99

quote:

10 kollu dediğin resimdekiler mi???

Evet Bekapa onları kastediyor sanırım.
    Gerçi Opel onlara 5 çift kollu diyor ama olsun, aynı kapıya çıkar

Evet onlardan bahsediyordum.
    Tembellik zor işte, 10 kollu yazmak daha kolay geldi
  • tamamdır
  • Arkadaşlar merhaba,

Güney Amerika için Brezilya Opel Corsa nın Sedan ını üretecekmiş, örnek resim linki altta, biraz enteresan olmuş, sanırım önümüzdeki sene bize de gelir aynı Astra Sedan da olduğu gibi. Tabi bu şekliyle ve büyüyen bagaj hacmiyle başkaları da tercih edermi bilmem, ben şahsen şimdiki hatchback yapısından şaşmam.

Yeni Corsa Sedan

• quote:

Orijinalden alıntı: engintu

Arkadaşlar merhaba,

Güney Amerika için Brezilya Opel Corsa nın Sedan ını üretecekmiş, örnek resim linki altta, biraz enteresan olmuş, sanırım önümüzdeki sene bize de gelir aynı Astra Sedan da olduğu gibi. Tabi bu şekliyle ve büyüyen bagaj hacmiyle başkaları da tercih edermi bilmem, ben şahsen şimdiki hatchback yapısından şaşmam.

dostum resim photoshop ile yapılmış gibime geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalramco -- 17 Mart 2010; 22:12:11 >

• bencede bariş fotoşop bagajı biraz tutup sündürmüşler
  • serdar abi biri senin arabayı fotoşoplamış:P
    daha önceleri de corsa sedan üretildi. ama türkiyeye gelceğini sanmam o sınıfta sedan hep low cost modellerde var
    symbol logan albea.
    polo da çıkarcak diyorlar belki ona bir cevap olabilir ama sanmıyorum olacağını. en azından avrupa pazarı için çok da gerekli değil. muhtamelen güney amerika pazarı için orada üretilir. avrupa kullanıcısı genç dinamik hatchlerden hoşlanıyor
  • önceki resimdekinde Chevrolet amblemi yokmu bana mı öyle geliyor?
    Gerçi alttaki resimde ilginç yabancı bi forumdan aldım resmi

bir sayfada bunu buldum deviantart sanırım photoshop bu:

• quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

bir sayfada bunu buldum deviantart sanırım photoshop bu:

ps nin allahı. lansman resmine yapmış danalar birde=)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiFoSi_BJK -- 17 Mart 2010; 23:41:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove
    önceki resimdekinde Chevrolet amblemi yokmu bana mı öyle geliyor?

Bazı Opel modelleri Güney Amerika ülkelerinde Chevrolet markası ile satılıyor.
    Ama bildiğim kadarı ile Corsa D henüz bu modellerden biri değil.
    Genelde bir ya da iki jenerasyon geriden takip ediyorlar.
  • Arabanın üstünde 1 cm kalınlığında toz var nasıl yapışmışsa rüzgarla da düşmüyor. Yağmur yağacak diye yıkatmıyorum bugün sevindim biracık yağınca araba durulanır diye ama nafile. Arkadaşlar bugün üstüne beni yıka diye yazmışlarben yıkatırım sonra yağmur yağar ondan istemiyorum bakalım kısmet=p neyse soruma geçeyim. Hoş doğru yer burası mı bilmiyorum ama idare ediverin. Bu aralar yıkamacıya gideceğim ama daha önce ben hiç götürmedim. İyi işçiliği nasıl anlarım? Ne diyeyim ki işten anladığımı sansınlar. Yoksa anlamayacağımı bildikleri için üstün körü yapabilirler. Babam kurulanırken başında dur, arabanın içine torpidoya falan cila sürdürmesinler dedi. Benim de isteği içine koku sıkılmaması. Bir de paspasları ıslak bırakmasınlar sadece sabuncu süngerle silsinler. Yıkayınca çok kötü koktuğunu biliyorum. Benim ekelyeceğim tabii ki fırça sürdürmediğimi belirtmek olacak. Bu arada serviste fırçayla yıkıyorlarmış burada birinin başına geldiğinen bahsettim. Öyle valla bize belirtilmezse yıkıyoruz fırçayla demez mi Neyse iyi geceler hepinize

Bu arada far karartma ve body kit garantiyi bozar mı? Far karatma bozar gibi geliyor çünkü farlar açılıp içi boyanıyormuş.

Ayrıca bakın ne buldum. Tanıdık gelecek mi? çok süperler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seka_1905 -- 18 Mart 2010; 1:02:29 >

• Torpidoya cila sürülmemesi, koku sıkılmaması, fırça kullanılmaması paspasların yıkanmaması vs bu yazdıklarının hepsini söylersen zaten titiz (onların bakış açısı ile kıl ) müşteri olduğunu anlarlar. Ayrıca gittiğinde boş ise ve hemen senin aracı alırlarsa "biraz bekleyin diskler soğusun ondan sonra su tutun" dersin. Kapı ve bagaj kapağının iç kısımlarını kurulamışlar mı kontrol edersin. Ayna ayakları ve kapı kollarına basınçlı hava tutturup biriken suları attırırsın. "Kurularken ayna yüzeyine bastırmayın, ayarı bozuluyor" dersin. Bütün bunlar senden nefret etmelerine yeter de artar bile
  • arkadaşlar dün itibariyle aracımın 30.000 bakımını yaptırdım,çıkan maliyet tam 596 tl!! bu ne abicim ya yeri geliyo 500 tl için pazarlıktan vazgeçip araba almadığım oldu benim bu nedir ya önceki sayfalarda fiat linea yı beğenmeyen arkadaşlar vardı yanlış hatırlamıyorsam,ben aktif olarak bir linea kullanıcısıyımda aynı zamanda,10.000 bakımına 160 tl vermiştim arkadaş o beğenmediğiniz lineanın ya...bu arada linea lar gerçekten konforlu geniş ve güzel arabalar,corsa nın çıkardığı hiç bir klasikleşmiş problemi (kapı gıcırtısı,amortisör gıcırtısı v.b) görmediğim gibi corsada olmayan pek çok donanımda en düşük versiyonda bile var kardeşim...valla zaten seviyordum ama corsamızın bu inanılmaz servis maliyetinden sonra artık lineamı daha çok seviyorum!!
  • Linea 10 binde bir mi giriyor bakıma ?
    Eğer öyle ise 20 bin ve 30 bin bakım fiyatları da aynı mı ?
    Bu üç bakımın fiyatını toplayıp Corsa'nın 15+30 bin bakım fiyatı ile karşılaştırmak daha doğru olur.
    Emin olmamakla birlikte, belki yine daha pahalı çıkacaktır ama fark oransal olarak 160 ile 596 arasındaki kadar olmayabilir.
  • 
Sayfa: önceki 10351036103710381039
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.