Şimdi Ara

'Corsa' Donanım, opsiyon ve aksesuarlar (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.296
Cevap
5
Favori
103.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet şansımı deneyecem..
    62335898=sensor kapagi->6,65
    6428939=Sağ kapak->19
    6428940=Sol kapak->19
    1272429=Silikon->41,49 KDV hariç
    Toplamda 101 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi natulus -- 14 Şubat 2013; 16:38:11 >
  • Yukarıdakilere cevap bekliyorum arkadaşlar..Sizce mantıklı değil mi? Bu arada bizim dizel araçların turbosunu değiştirmem mümkün yani mesela 1.6 opc turbosunu takmak diyelim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: natulus

Yukarıdakilere cevap bekliyorum arkadaşlar..Sizce mantıklı değil mi? Bu arada bizim dizel araçların turbosunu değiştirmem mümkün yani mesela 1.6 opc turbosunu takmak diyelim :)

1.6 opc turbosu biraz zor olur ancak 95lik cdti turbosu uyuyor diyordu chipçiler. tabi işin ehli olması lazım arabanın tüm yazılımının elden geçirilmesi lazım. eski tip hondalar gibi değil motor standart chiptuningde bile sorun yaratabiliyor
  • HAklsın emir..ben chip olayını artık unuttum uzun vadede motorun ömrünü seçmek daha mantıklı olacak..
  • Güncel...
  • . .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BDE369A63 -- 17 Şubat 2013; 12:41:11 >
  • Bugün aracımda yaşadığım sorun için servise gitmişken,uslu durmadım

Parça da ellerinde olunca kıydım bir miktara daha ve bende artık Cruise Controllü oldum

Arık hergün Maltepe'den şileye gidiş dönüş 100-110 km civarında yol yapmaya başlamıştım,umuyorum ki ilaç gibi gelecek
  • Önceden sanki çok az kilometre yapıyormuş gibi konuşmuşsun Veysel
  • Güle güle kullan Veysel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zafira B'nin bizimkiyle bir farkı yok arkadaşlar..Her şey kafamda daha da netleşti zıkkım kablo için tüm avrupayı örgütledim herkes benim için arıyor..
     'Corsa' Donanım, opsiyon ve aksesuarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi natulus -- 20 Şubat 2013; 16:57:38 >

• parça kodları aynı mı? hoş tesisat için çok fark yaratmaz nasıl olsa sensörlerin corsa sensörün değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

parça kodları aynı mı? hoş tesisat için çok fark yaratmaz nasıl olsa sensörlerin corsa sensörün değil mi?

Parça kodları aynı değil ama parça birebir bir aynı..Önemli olan soket ve kablolar zaten girecekleri yer aynı..aynada 4 tane kablo var..bunlara tisten tekrar bakmak gerekecek..ama tahmin ettiğimiz gibi zaten.. emir
    parça kodları aynı mı? sorusundan sonraki cümleyi anlayamadım..
  • Sensörü de zafira alcaksın diye düşünmüştüm sonra vazgeçtim:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok sensörüm corsa opc den çıkma..o zaman ben dediğim gibi yapayım emir hem camı değiştirmeye de gerek kalmaz..Uzun kapağı da alayım..Hepsi 100 tl'e geliyor zaten..şu kbaloyu bulayım da..
  • Bu arada dün servisten CC için olmaz diye epey ısrar ettiler,aracın beyin modülü değişmesi gerek desteklemez dediler.
    Bende olduğuna dair ısrar ettim.
    Karşılıklı bir süre ısrardan sonra,tamam alıyorum parçayı çalışsa da çalışmasa da dedim,taktılar ve oldu
    Olmaz diye ısrar eden ustayı da göremedim sonra
  • Halinize şükredin,bizim Murat Punto'ya CC taktırmak için 500 TL harcadı,onu yapan adam da İstanbul'da yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: V.K.
    Olmaz diye ısrar eden ustayı da göremedim sonra

Ben olsam o arkadaşı özellikle arar bulurdum.
    Net bilgi sahibi olmadıkları konularda kesin konuşan insanları eğitmek lazım
  • Güncel...
  • Arkadaşlar yukarıda gösterdiğim gibi kapak içi görüntüleri örtmek için film çektirmek gerek.Buna benzer yanları delikli filmler var mı yoksa da önerebileceğiniz kendi başıma yapabileceğim filmler internetten satılır mı sanayii gitmem biraz zor..
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.