Şimdi Ara

'Corsa' Donanım, opsiyon ve aksesuarlar (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.295
Cevap
5
Favori
103.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

bu konunun ilk cevabı heralde en büyük donanım yanlışını vurgulamak olması gerek=)
    enjoy sport diye bir donanım bulunmamaktadır. lütfen aracımızı doğru tanıyalım "enjoy spor paket"

merhaba. corsa d lerde kararan ayna tesisatı hazır mı geliyor ? aracım 111. enjoy panoramik sunrooflu olan model
  • quote:

Orijinalden alıntı: multispace

quote:

bu konunun ilk cevabı heralde en büyük donanım yanlışını vurgulamak olması gerek=)
    enjoy sport diye bir donanım bulunmamaktadır. lütfen aracımızı doğru tanıyalım "enjoy spor paket"

merhaba. corsa d lerde kararan ayna tesisatı hazır mı geliyor ? aracım 111. enjoy panoramik sunrooflu olan model

İç aydınlatma grubu eğer iki tarafı ayrı aytı yakılabilen cinsse evet geliyor. Yok tek lamba var ise yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: multispace

quote:

İç aydınlatma grubu eğer iki tarafı ayrı aytı yakılabilen cinsse evet geliyor. Yok tek lamba var ise yok

Evet harita okuma lambası var. Büyük tip lamba. Tesisat hazır ise yapılacak başka birşey var mı Soketi takmaktan başka ?

• multispace M kullanıcısına yanıt
    Aynanın tesisatını gizlemek için kapaklar var. Ancak kendinden kararan aynanın biraz daha aşağı monte edilmesi gerekiyor. Bu yüzden de camda ki ayna braketinin sökülerek tekrar monte edilmesi gerekiyor. Pek kolay bir işlem değil şimdiden söyliim

• quote:

Aynanın tesisatını gizlemek için kapaklar var. Ancak kendinden kararan aynanın biraz daha aşağı monte edilmesi gerekiyor. Bu yüzden de camda ki ayna braketinin sökülerek tekrar monte edilmesi gerekiyor. Pek kolay bir işlem değil şimdiden söyliim

anladım teşekkürler. bir sorum daha olacak size.

aracıma dds eklemem için sadece dds tuşunu almam yeterli mi ? tesisat çekmek gerekiyor mu tech2 ile aktif etmek kafi mi ?

tuşu al, tech2 ile aktif et şeklinde mi ? pm atamadıgım için buradan sorabildim. yardımcı olursanız sevinirim.

aracımda esp yok.
  • multispace M kullanıcısına yanıt
    Dds eklemeniz mümkün değil. Ben espliye ekliyememiştim:) esp kontrol ünitesinin ddsliye uygun olması lazım ki esp bile yok demişsiniz

• Sonunda aracıma yapabileceğim en son donanım olan ESP'i de taktım.Artık benim aracımda da ESP var:) Belki de Türkiye'deki en full arabalardan biri oldu.(Serdar Abi'ninkinden sonra)ama model bazından bakarsak zannedersem en full araç benimki oldu:) biraz övüyorum ama az emek harcamadık boşuna da paralar da harcamadık. Elimde 3 tane ABS var siz düşünün:)
    Aracımda otomatik klima,sunroof ve DDS,HSA(Hillholder) yok bir de koltuk ısıtma onu da takacaktım ancak kapalı garajım olunca aracın içi soğuk olmadığından onu yaptırmak istemedim..Çok detayı takılırsak eksikk olarak düşündüğüm arka sağda olan

kompresörlü lastik yardım kiti
    Sunroof
    Koltuk Isıtma
    TPMS(2014'ün son çeyreğinde üretilen corsalarda çıktı)
    Otomatik Klima
    HSA,DDS
    benim aklıma gelenler bu kadar.
    DDS ve HSA çok istedim ancak z13DTJ üzerinde HSA, DDS destekleyen araba bulmak imkansıza yakın bir şey.Birisi bulursa lütfen bana haber versin :))
    TPMS'i denemek istiyorum ancak benim ABS ünitesi DDS ünitesini desteklemediğinden çalışmayacağını eminim gibi ama denemek gerek..Benden bu kadar artık arkadaşlar zannedersem bundan sonra corsayı satarım:)
    hayırlısı...
    Yaptıklarım...Elimden geldiğince orjinal kablo renkleri kullandım iyi bir işcilik çıkardığımı düşünüyorum:)
    AFL far sistemi(arka sigorta kutusu da dahil)
    ESP
    OPC vites ve direksiyon
    Park Pilot (orjinal)
    Touch And connect radyo (nav,bluetooth,USB)
    Ayak torpido aydınlatmaları
    Yağmur sensörü ve otomatik kararan ayna(cam orjinal değişti)
    Aydınlatmalı kapı kumandaları opc line
    Tavan okuma lambası büyük olanla değişti
    Arka okuma lambası takıldı
    Birkaç tane daha vardır belki ama şimdilik hatırladıklarım bunlar
    Yardımlarından ve sabrından dolayı Serdar abime teşekkür ederim..herkese güzel sürüşler..
    kalın sağlıcakla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi natulus -- 28 Nisan 2017; 15:27:56 >

• natulus N kullanıcısına yanıt
    Aux girişi yok sanırım? Bunu nasıl yapabiliriz? Güney turu yapacağız olmuyorsa cd yazmaya başlayayım :(
  • AUX girişi bende vardı orjinalde demek ki pakete göre kaldırabiliyorlar sizin paket nedir? AUX girişi çok sıkıntı olacağını düşünüyorum auxten teype kablo çekilmesi gerekecektir.
  • Arkadaşlar merhaba aracım corsa E gündüz farlarını led yapmak istiyorum ne takmalıyım ne kullanayım tavsiyelerinizi bekliyorum

• arkadaşlar merhaba opel corsa 111 1.3 dizel ile aranızdayım yokuş kalkış desteği manuel araçlara yapılabilir mi bilgi verebilir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: pwrock

arkadaşlar merhaba opel corsa 111 1.3 dizel ile aranızdayım yokuş kalkış desteği manuel araçlara yapılabilir mi bilgi verebilir misiniz

tam adamına sordun:) Yapılır ama ben yapamadım aracın Z13DTJ ise şimdilik çok zor niye çok zor deneme yanılma yönteminden dolayı zor.Ben deneme yanılma yaptım olmadı sadece bir ihtimalim kaldı o da 4. kez abs beyni almaktan geçiyor eğer olursa ne ala ondan sonra kesin bir şey söyleyebilirim.Aracıma sonradan ESP taktım. Am açok uğraştım kimse de bununla uğraşmadığımı için hep deneme yanılma..Uzun lafın kısası ABS pompasının değişmesi ya da beyni.Aracında ESP var diye söylüyorum.Eğer aracın modeli 2007-2008 ise ihtimalin daha çok..
    2010 üstü ise maalesef:(O yüzden aracın hakkında detaylı bilgin vermen gerekir özelden şase no at sana yardımcı olayım..
    kolay gelsin

• Arkadaşlar t&c ile ilgili olarak yardımınıza ihtiyacım var. okuma lambalarının ve sunroof butonun olduğu yeri söktü kardeşim. Siyah bir parça var scart girişi gibi ama mikrofonu takamadığını söyledi.yardımcı olabilir misiniz

'Corsa' Donanım, opsiyon ve aksesuarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 10 Eylül 2017; 19:0:6 >
  • Özelden mesajınıza cevap verdim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi natulus -- 11 Eylül 2017; 13:29:11 >
  • mikrofondan çıkan soketi dişi kısma takacaksın (siyah kutunun içinde dişi pin yeri) sonra da erkek kısıma da 2 tane pin ekleyeceksi o kadar kabloları bulunca özelden sna hangi pinler söylerim..
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.