Şimdi Ara

corsa 1.2 70 hp 2016 nasıldır kullananların yorumu nasıldır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşar sıfır corsa 1.2 essentie alnmak üzereyimde kullananların yorumunu alabilirmiyim uzun yolda nasıldır yakıt duumu...

• Performansı yeterli denebilir sakin kullanıcı iseniz sizi üzmez lakin şehiriçinde yeterli performansı var, uzun yolda 20-25 kuruş arasında yakıyor yakıtın artışı yada yükselmesi kullanıma baglı yine
    Bu mesaja eklenen görseller:

Son cıktığı hız geçenlerde denedim 190 a kadar dayanıyor sonrası yok diyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chicky123 -- 7 Ağustos 2016; 23:50:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enjoyunu kullaniyorum daha 400 km deyim yorumlarımi aktarayim.

Corsa genel olarak sorunsuzdur bu yuzden bil sınıfında dusunmeden corsa aldik (daha once 2010 modeli 2014 e kadar kullanmıştık)

Direksiyon manevra kabiliyeti iyi zaten arac küçük. Motor sesini pek duymuyorsunuz hele ki benim gibi sirket aracı olarak linea kullanıyorsanız hic duymuyorsunuz

Kalkışi iyi ama dun biraz zorladim 130 dan sonra sıkıntı araba gitmiyor (belki benimki henuz acilmadi )

Yokuslarda vites düşürmek gerekiyor girdiği gibi çıkamıyor

Ic mekani kaliteli hiz sabitleyici cok is goruyor.

(Essentia da olmayabilir )

Benim ortalama tüketimim su an 7.7 umarım ilerleyen günlerde düşecektir.

Açıkçası linea dan corsaya geçince aracs oyuncak araba muamelesi yapıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zenmavi

Enjoyunu kullaniyorum daha 400 km deyim yorumlarımi aktarayim.

Corsa genel olarak sorunsuzdur bu yuzden bil sınıfında dusunmeden corsa aldik (daha once 2010 modeli 2014 e kadar kullanmıştık)

Direksiyon manevra kabiliyeti iyi zaten arac küçük. Motor sesini pek duymuyorsunuz hele ki benim gibi sirket aracı olarak linea kullanıyorsanız hic duymuyorsunuz

Kalkışi iyi ama dun biraz zorladim 130 dan sonra sıkıntı araba gitmiyor (belki benimki henuz acilmadi )

Yokuslarda vites düşürmek gerekiyor girdiği gibi çıkamıyor

Ic mekani kaliteli hiz sabitleyici cok is goruyor.

(Essentia da olmayabilir )

Benim ortalama tüketimim su an 7.7 umarım ilerleyen günlerde düşecektir.

Açıkçası linea dan corsaya geçince aracs oyuncak araba muamelesi yapıyorum

oyuncak araba muamelesi derken neyi kastettiniz ? Daha iyi ve konforlu mu geldi ?

Bende de 2010 1.2 Enjoy 111. yıl Corsa var.

Araç 85 beygirlik versiyon.

Arabada tek sürücü varken, klima açık değilken performans fena değil. Düz yolda 160'a rahat çıkar 170-180 yapabilirsiniz. Ben 140 üzerine uyarı alarmını ayarladım, 140'da ötüyor çok da üstüne çıkmak istemiyorum zaten hız iyi bir şey değil. Şehir içinde çok iyi, her anlamda yumuşak bir araç, lastikleri 30-31 şişirin konforlu olacaktır. Pedallar ve direksiyonda yumuşacık kullanması kolay ve keyifli. Yakıt iyi şehir dışı 4.5-5 yakar 110 u geçmezseniz. 140-160 basarsanız 6 litreyi geçer. Şehir içinde dur kalkta 6-7 litreleri bulur. Yokuşta 5. hatta 4. vites bile bazen çekmeyebilir vites düşürecek devir yükselteceksiniz. Atmosferik motor torku az yokuşta yüklü çekmez. Unutmayın dizel arabanın devri kısadır torku ile yürür düşük devirde gidebilir, benzinli aracın devir aralığı fazladır, devriyle yürür. Çekinmeyin araca 3. 4. viteste 4000 - 5000 devir yaptırın öyle vites atın, ya da yokuşlar 4500 devirde çıkın. Arabada 4 kişi bagaj dolu artı klimayi açarsanız performans daha da düşecektir. Bu aracı alan kişinin performans beklentisi yerine, sorunsuzluk, rahatlık ve kalite beklentisi vardır. Corsa da bu beklentilerini çok iyi karşılar, aracı kesinlikle tavsiye ederim. Ben değiştirecek olursam 1.4 turbo Astra, 1.2 tsi ya da 1.4 tsi leon ya da golf alabilirim. Bu araçların altındaki tüm araçlardan çok daha iyi bir arabadır Corsa, verdiğiniz paranın karşılığını verir.

• umuti U kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Arac kullanım kolaylığı ve rahatlığı olarak yormuyor beni o yüzden oyuncak gibi geliyor dedim. Sizin aracınızın aynisini kullanmıştım daha once 111.yil serisi ondan da cok memnundum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.