Şimdi Ara

Çorlu Çevre Yolu Eds

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24
Cevap
0
Favori
4.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sabah 6 gibi çorludan geçerken haritada işaretli yerde eds den flaş patladı . yol,çevre yolu . kırmızı ışıklara eds koymuşlar ama yeşilde geçtim hızım 70-80 arası birşeydi. tek ben vardım yolda. bu yolu bilen var mı ? çevre yolunda hız cezası mı yedik durduk yere ?

maps linki : flaşın patladığı yerde askeri birlik vardı , fiat bayisi vardı .

çorlu çevre yolu to çorlu çevre yolu
    Çorlu Çevre Yolu to Çorlu Çevre Yolu
    https://www.google.com/maps/dir/41.1468248,27.8501442/41.1466151,27.8506355/@41.1464739,27.8499139,18z/data=!4m2!4m1!3e0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crow in cornfield -- 16 Temmuz 2022; 8:46:59 >

• Merhaba,

Emin değilim ama oradaki hız limiti 50 olabilir.

Mart 2021'de bende 60-65 ile geçtim flaş öyle bir patladı ki gözümü almıştı epey, fakat neredeyse 1.5 sene olacak henüz ceza gelmedi tarafıma, arabayı da satalı 10 ay oldu.

Konum tam Toyota bayisinin önüydü, sizin söylediğiniz konumun az daha gerisi.

2-3 sene sonra da ceza gelirse şaşırmam elbet.

• Oradaki hız limiti 70

• ben çorluluyum,ordan 55 ile geçersen bile eds patlar,sen diyorsun ki 80 ile geçtim yani kısacası geçmiş olsun

• zed Z kullanıcısına yanıt

50 kmh

• araç sizin üzerine ise e-devlete girip bi bakın, ceza geldiyse sisteme düşmüştür hocam.

@Konu Sahibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hız limiti 70, daha 2 gün önce ordaydım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 2jz1993 kullanıcısına yanıt

e devlete ne zaman yansıyor bu?

• Zibidi Gonzales kullanıcısına yanıt

kimisi en düşüğe ayarlanıyor fotoğraftan bakıp eleniyor diyor ama öyle değilse yediğim ilk ve en beleş trafik cezası oldu . ne zaman e devlete düşüyor cezalar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crow in cornfield -- 16 Temmuz 2022; 17:34:54 >
  • Abstraction kullanıcısına yanıt

3 sene sonra da göndermezler herhalde 1 sene sonra gönderdiklerini duydum ama ... bazı yerlerde fotoğraftan bakıp elediklerini okudum şimdilik e devlette bişey yok.

• crow in cornfield C kullanıcısına yanıt
    Bildiriö gelir size. 3-4 saat sonra yansıyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 2jz1993 kullanıcısına yanıt

70 oldugunu nerden anladın

• Yol boyunca hız sınırı 70 km
    Işıklara yaklaşırken EDS yazısı olan yerlerde 50 km hız sınırı var. Yani 50 tabelasını gördüğünüzde temkinli olun flaş patlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motograter -- 17 Temmuz 2022; 0:32:5 >
  • motograter M kullanıcısına yanıt

2 gündür e-devletten bakıyorum düşen bi ceza yok . fotoğraftan elediler mi acaba ? yoksa bir aya falan mı düşecek .

• 80 le geçtiyseniz yersiniz. Hız limiti 70. Işıklara yaklaşınca 50 tabelası var ama o her ışıkta yazılan limit. Eds 70 e ayarlı.
    Ben 60 70 le giderken habire patlıyor yıllardır böyle ama henüz bir ceza gelmedi. İnsanı huzursuz ediyormu evet. Sanırım otomobil 70 olsada kamyonlar için 50 olunca sistem ayırtetmekte zorlanıyor çekiyor habire.

• crow in cornfield C kullanıcısına yanıt

6 ay kadar önce bana da çorlu yolu yulaflı kavşağında yanmıştı ama ceza gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motograter -- 18 Temmuz 2022; 18:3:56 >
  • motograter M kullanıcısına yanıt

daha da gelmez herhalde 6 ay olmuş. kurtulmuşsunuz . tüm türkiyeyi gezdim ,milletin yaka silktiği bozöyük ve lapsekide bile ceza yemedim . cidden yediğim tek ve en saçma ceza olur eğer olursa.

• Çorluluyum burada oraya herkes ağır bakım der babamda bir kere yedi orada kırmızı ışıkta geçti. Geçmiş olsun diyelim

• Exommas kullanıcısına yanıt

sağol . ben geçtiğimde yeşildi . sabah 6 gibiydi hiç trafik yoktu. 70 80 gibi bi hızla geçtim . kırmızıda geçmem hayatta .

• hocam oranın yanlış bilmiyorsam max 66 km/h olması gerekiyor tabi o ışıklara gelmeden de tabela ve yerde işaretler vardı dalgınlığınıza gelmiş olsa gerek bende dün edirne/uzunköprüye giderken polis dubaları çekmiş 2 şeritten 1 şeride düşürmüş ben yol çalışması zannetim 80 90la falan devam ettim polis arabasını görünce yavaşladım ama nafile inşallah yazmamıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exommas -- 17 Temmuz 2022; 21:16:5 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.