Şimdi Ara

Corel AfterShot PRO 3 ücretsiz indirin !..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Corel AfterShot PRO 3 ücretsiz indirin !.. Resmi olarak !..

Ligtroom'dan hızlı ve iyi olduğunu iddia ediyor doğal olarak üreticisi.
    http://fotoptik.blogspot.com/2017/06/corel-aftershot-pro-3-is-free-now.html

Corel AfterShot PRO 3 ücretsiz indirin !..

• Faydalı bir paylaşım teşekkürler hocam Yalnız seriali nereye gireceğiz bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Faydalı bir paylaşım teşekkürler hocam Yalnız seriali nereye gireceğiz bulamadım

Help bölümünde miydi ne
    yükleme sırasında şöyle "register" bölümü çıkmadı mı ?
    https://support.corel.com/hc/en-us/articles/216411867-How-to-install-Corel-AfterShot-Pro

Sonradan da yapılır gerçi
    https://support.corel.com/hc/en-us/articles/216039868-How-to-activate-or-unlock-AfterShot-Pro-trial-to-a-purchased-download-or-box-version

• jiddi kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam iki seçenekte bulunmuyor help kısmında Click on Unlock AfterShot Pro sçeneği yok
  • lightroom mu aftershot mu acaba hiç bilmeyen için daha kolay olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Babakedi

lightroom mu aftershot mu acaba hiç bilmeyen için daha kolay olur

laytrum kolay olur çünki yutüp kaynak video dolu, Türkçe olarak da hem de...
  • ozaman ps laytrum da devam edem ama çnce monitör lazım bana :)
  • quote:

ozaman ps laytrum da devam edem ama çnce monitör lazım bana :)

UHD TV al abi, geniş geniş hem fotolarına bak, hem tv izle hem rahat rahat çalış-gör. Ben bir daha alır isem UHD TV alacağım. Monitör ile aynı para yada birazcık daha pahalı belki. Alana kadar da zaten olur onun fiyatı makul bir seviyede. Fakat işte 32" ten büyük de çok devasa olur tabi. Belki 40" de olabilir mi , bakmak lazım alınacağı zaman :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiddi -- 14 Haziran 2017; 17:17:15 >
  • 32LF630V led tv var esasındq şuanki labtopdan daha iyidir ordan bakmak lazım daha iyi olacaktır kesin
  • quote:

32LF630V led tv var esasındq şuanki labtopdan daha iyidir ordan bakmak lazım daha iyi olacaktır kesin

Tabi çok daha güzel görünecektir. Hem IPS panel, hem led, hem de sRGB renk uzayının %99'unu gösterecek. Flash bellek var ise at birkaç fotoğrafını bakıver bir ara. Ben bakmıştım da zamanında bende Sümsük TN panelli yirmikinç monitör varken çoook acayip fark görmüştüm. Hatta böyle bakarken "Yahu ben aslında ne güzel fotoğraflar çekmişim de bir de beğenmiyordum, alakaya bak nedenmiş" diye şaşırmıştım da Hele böyle bulutlu manzaralarda falan yer-gök kadar parlak olmuyor falan ya işte o sahnelerde dinamik aralık geniş oluyor. TN paneller orada resmen zavallı kalıyorlar.

• çok baktım bende biliyorum çok canlı ve inanılmaz görünüyorlar.
    beni düşündüren 80cm ekrana bakmak gözleri bozarmıyız onu düşünüyorum açıkçası
  • Pro değil de standart versiyonu bedavaymış ama normal kullanım için fena değil.
    NEX7 RAWLarının sonucunu beğenmedim. Hele otomatik ayarlar berbat. Birkaç makineyi daha deneyeyim bakayım, belki Canikon'un RAWlarından daha iyi iş yapar.
  • quote:

çok baktım bende biliyorum çok canlı ve inanılmaz görünüyorlar.
    beni düşündüren 80cm ekrana bakmak gözleri bozarmıyız onu düşünüyorum açıkçası

E öyle bir ekran ile fazla samimi olunmamalı tabi. Aranıza biraz mesafe koyacaksınız. Monitörlüğünü bilecek o da !..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Maalesef hocam iki seçenekte bulunmuyor help kısmında Click on Unlock AfterShot Pro sçeneği yok

Bulabildin mi acaba hocam ? Bende yarım saattir kurcalıyorum fakat konu sahibinin verdiği linkteki gibi birşey yok?
  • Resmi linkte "Sorulduğunda bu seri numarasını girin : xxxxxxxxx- x-x-x-x-x" diyor. Üreten ve ücretsiz veren, resmi sitesinde bunu diyor. Artık bunun üstüne ben ne diyim ? Kurulumda sormadı, ilk çalıştırmamda da sormadı. Bakalım belki 14 gün, 30 gün ne ise deneme süresi bitiminde sorar mı ? Sorar ise cevabım hazır, "Bunca zaman neredeydin Eyyy Corel" yazacağım seri no penceresine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiddi

Resmi linkte "Sorulduğunda bu seri numarasını girin : xxxxxxxxx- x-x-x-x-x" diyor. Üreten ve ücretsiz veren, resmi sitesinde bunu diyor. Artık bunun üstüne ben ne diyim ? Kurulumda sormadı, ilk çalıştırmamda da sormadı. Bakalım belki 14 gün, 30 gün ne ise deneme süresi bitiminde sorar mı ? Sorar ise cevabım hazır, "Bunca zaman neredeydin Eyyy Corel" yazacağım seri no penceresine.

Sormadı hocam direkt olarak kurulum yapıldı.Dediğin gibi belli bir süre sonra sorarsa gireceğiz artık.Teşekkürler

• Lightroom'a çıkamaz ama kesinlikle bi kurup denemek lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.