Şimdi Ara

Copy.com Yeni Bir Bulut Depolama Servisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Copy henüz yeni olarak nitelendirebileceğimiz bir bulut depolama servisi. Geçtiğimiz günlerde kapılarını aralayan Copy, üyelerine ücretsiz 5 GB’lık alan sunuyor. Aynı şekilde referans linkiyle üye olan kullanıcılar da 5 GB’lık ekstra alan promosyonundan yararlanabiliyorlar. Açılışa özel sınırlı süreli olan bu avantajdan yaranlanmak için geç kalmayın.

Referans linkimi kulanırsanız hem siz fazladan 5 GB hemde bende 5 GB ektra alan kazanmış olurum.

Üye Olmak İçin Tıklayın

yada

Referans Link : https://copy.com?r=t1Iw8q

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boox -- 9 Nisan 2013; 7:04:18 >

• deneyelim bakalım.gerçi yandex yetiyor şu an ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orkun85 -- 9 Nisan 2013; 18:33:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkun85

deneyelim bakalım.gerçi tandex yetiyor şu an ama.

Açıkcası sitem güzel çalışıyor ben bir problemle karşılaşmadım. Mega 50 gb alan veriyor ama çok sorunlu..
  • Ben yadex disk kullanıyorum, fakat office belgelerinde sorun yaşıyorum, ms office yandex diskimdeki office belgelerini açmıyor, ama skydrive da sorun yok, skydrive da 7 gb ücretsiz depolama alanı var, birde bunu deneyecem, haber veren arkadaşa teşekkür ederim..
  • Sizin referans linkinizi kullanarak üye oldum, size ektradan depolama alanı verdi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Sizin referans linkinizi kullanarak üye oldum, size ektradan depolama alanı verdi mi?

Evet veriyor. üye oldukdan sonra email doğrulaması yaparsan 10 GB a çıkıyor alanın hatırlatayım. teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.