Şimdi Ara

Cooler Master U3 PLUS alüminyum notebook soğutucu kampanya 99 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
2
Favori
6.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: by rallier

quote:

Orijinalden alıntı: Can5753

quote:

Orijinalden alıntı: kiernian

quote:

Orijinalden alıntı: Coolermaster_Türkiye

U3 PLUS tekrar stoklarda..

http://www.sanalmarketim.com/cooler-master-r9nbcu3psgp-gumus-notepal-u3-plus-19-notebook-sogutucu/p_51528/

Teşekkürler sonunda :)

ŞU Saat itibari ile Cooler Master R9-NBC-U3PS-GP Gümüş NotePal U3 Plus 19" Notebook Soğutucuyu sipariş verdim sanalmarketim.com dan hayırlı olur inşallah. :) Bilgisayarım Modeli Lenovo y510p SLİ.

hocam benim ürün y570 notepal u2 kullanıyorum, bilgisayar sıcaktan ölebilecekken öldürmüyor ama bilgisayara ciddi bir faydası da yok.
    Zorladıgımda çok rahat işlemci gpu 95lere çıkabiliyor, performans 80 85 üstü sonrası zatne dibe vurmaya başlıyor.

ALternatif yada bu ürünün katkısı olacagı konusunda tavsiyeniz var mi?

Hocam vallahi ne diyeceğimi bilmiyorum ürün bana daha gelmedi 19 mayıs tatil nedeninden geldiğinde paylaşırım sonuçları... İyi günler.

• Bende aldım memnunum şimdilik. Bf4 oynarken normalde 85-86C sıcaklık ölçerdim msi afterburner ile şimdi 79-80C oluyor. Soğutucu daha fazlasını yapamazdı zaten.
  • Bu modeli fanların yerini değiştirebildiğimiz için almayı düşünüyorum ama p/f olarak emin olamadım açıkçası 70-80 daha verip zalman mı alsam yoksa bunu mu :)
  • Coolermaster_Türkiye kullanıcısına yanıt
    Başarınızı tebrik ederim. Keşke Corsair, Zalman gibi şirketlerin TR ofisleri de böyle forumdan kullanıcıları dinlese

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elsa kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Teşekkür ederiz :)
  • elimde coolermaster u3 notebook soğutucusu var ,sanal marketimden 2 hafta önce alındı grantili faturalı full içerik ilgilenen varsa pm atabilir ,yakında ilanını açıcam ,satma sebebim pronlem yaşadığım msi marka laptopım değişim kararı alındığı içindir artık bir işime yaramıyor tekrar masa üstü topladım ve laptopdan oyun oynama hayellerimi bir süre rafa kaldırdım yanlış anlaşılma olmasın ürün mükemmel...
  • geçen ay 19 mayıs ta sipariş vermiş olduğum cooler master u3 soğutucum çok iyi bir soğutucu ama bir sorunla karşılaştım 3 adet fanın 1 inden diğerlerine nazaran daha garip bir ses gelmeye başladı ve fanların eski dönüş hızları azaldı gibi bir sorun var herhalde aldığım yer sanalmarketim.com a yollayacağım alalı daha bir ay olmadığından 1 ay içerisindeki değişim hakkımı kullanacağım böyle bir hakkım var değil mi ?
    TEŞEKKÜRLER...
  • ürünü takibe aldım...

biraz daha araştırıp kararımı vereceğim..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: systemtr

Ürün hala gelmedi mi? Ne zaman geleceği belli mi? Dell Inspiron N5010 için başka bir ürün tavsiyeniz olabilir mi?

Teşekkürler @Coolermaster_Türkiye

yakında gelecek. Notepal XL veya Cm Storm Sf17 önerebilirim.

http://www.donanimarsivi.com/cm-storm-sf-17-incelemesi/

http://www.dailymotion.com/video/x1k4sa2_cooler-master-notepal-xl-incelemesi_tech

notepal u3 plus aldım 17 inç bilgisayarım üzerinde kayıyor. Aşşağıya doğru iniyor. Bu konu hakkında ne yapabilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scoutch -- 24 Mart 2015; 23:52:20 >

• scoutch S kullanıcısına yanıt
    Notebookun kasasının U3 deki kauçuklara denk geliyor olması lazım ve kaymaz, en azından benimki tam oluyor ve kaymıyor, sizinki niye kayıyor bir fikrim yok.
  • quote:

Notebookun kasasının U3 deki kauçuklara denk geliyor olması lazım ve kaymaz, en azından benimki tam oluyor ve kaymıyor, sizinki niye kayıyor bir fikrim yok.

Valla kayiyor iki tane 17 inç laptopumuz var birisi samsung diğeri toshiba ikiside kayıyor. masaya koysam bıraksam bilgisayara zarar gelecek
  • Daha 1 yıl olmadan u3 plus ismindeki ürünün sonucu Cooler Master U3 PLUS alüminyum notebook soğutucu kampanya 99 TL bu, eğer bu ürünleri aratıp da almak isteyen olursa çok kısa sürede başlarına geleceği görsünler diye attım.
    birleşim yeri hemen kırılıp çöp olmakta.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Cooler Master U3 PLUS alüminyum notebook soğutucu kampanya 99 TL
     Cooler Master U3 PLUS alüminyum notebook soğutucu kampanya 99 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metiletilfenol -- 29 Mart 2016; 15:55:04 >

• metiletilfenol kullanıcısına yanıt
    Bundan almayi dusunuyordum ben de. Tam zamaninda geldi yorum. Eyvallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • metiletilfenol kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ürünün garantisi devam ediyorsa yenisi ile değiştirilir, lütfen bizimle cmturkiye@coolermaster.eu emailinden iletişime geçin.
  • quote:

Merhaba,

Ürünün garantisi devam ediyorsa yenisi ile değiştirilir, lütfen bizimle cmturkiye@coolermaster.eu emailinden iletişime geçin.

Faturasi duruyor 1 yil olmadi, mail atiyorum. Geri donuse gore mesajimi editlerim.

• Lenovo Z510 kullanıyorum, CPU ve GPU tam yükteyken 10 dereceden fazla oluyor etkisi. Ayrıca diğer soğutucular gibi fan ızgarasını kapatıp cihazın daha ısınmasına sebep olmuyor. Fanlar kolayca konumlandırılabiliyor her yere, cihaza iyi üflüyor hani.

Tabi dizüstünden dizüstüne performans değişeibilir yine de...
  • Merhaba Cooler Master: NOTEPAL U3 PLUS için herhangi bir kampanya mevcut mu ?

Acer Aspire 5755G kullanmaktayym.
  • Baris4hin kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Şuan mevcut bir kampanyamız yok.
  • Merhaba, u2 temin etmek mümkün mü?

• Cansinos C kullanıcısına yanıt
    Malesef, belki yaza U3 gelir.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.