Şimdi Ara

Cooler Master Rs 500

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 8 yıl önce aldığım bu psuyu hala kullanıyorum sistemim şu şekilde

Ryzen 5 2600

Asus B450MA

16x2 3200 MHz ram

Msı Armor RX 570 8gb kullanıyordum şuan Asus GTX 770 2gb kullanıyorum

Psu bu iki kart içinde yeterli midir hala kullanılabilir mi

Rx570 furmark testinde 85 90 dereceleri görürdü

770 Furmark testinde 60 65 görüyor ancak pc reset atıyor bir süre sonra sorun nedir psuda mı kaynaklanıyor

• GTX 770 daha çok güç tüketen bir kart. PSU yeni olsa ya da çok kaliteli bir PSU olsa belki idare ederdi ama reset atmasından da açıkça belli ki; bu kartı çalıştırmaya uygun değil.

RX 570'den GTX 770'e geçmeniz de çok ilginç olmuş. Bu değişim ile güç tüketiminiz artarken grafik performansınız azalmış.

• ehhalil kullanıcısına yanıt

Muhtemelen 570 i miningcilere satmıştır idarelikte 770 almıştır ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur4591 -- 20 Aralık 2021; 19:32:30 >
  • ehhalil kullanıcısına yanıt
    Başlıkta da belirttiğim gibi 570çok ısınıyordu 90 derece görüyordu elimde patlayacak gibiydi oyuna girdiğim amda 85 derece görüyor ve 90ı buluyor fan sesinden tribe giriyordum çözümü voltaj düşürme ile çözdüm ancak bu seferde fps 15 kadar düştü kartı 6150ye sattım minnignci çakallrına vermedim 4 GB kartla utanmadan kafa kafaya takas etmek istediler bende öğrenciye sattım ne yaparsa yapsın bu kartta elimde vardı ancak dediğim gibi bir sorunu var ve kart ekstra olarak tek fanı %100 dönüyor gibi sesli çalışıyor diğer fan sessiz ayrıca msı after burner ile müdahale edemiyorum yazan bilgilerde kafamı karıştırdı inanın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.