Şimdi Ara

Cooler Master RC-690 II & RC-690 II advanced kullanıcıları kulübü. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
598
Cevap
8
Favori
46.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mckhan

Bi an yan kapak stok 3 köşe bir yamuk değilde
    4 köşe kesilmiş pleksi gibi gözüktü

Vga dan yana sıkıntım yok canavar maxımum 50C görüyor full 2-3 saat yükte

3 tane thermalright ty14 14cm fan ve sharkoon mavi renkli ışık düşünüyorum bende bakalım bi yerden para bekliyorum geldiği an alabilirim 1 ay içinde

Yan kapağa herhangi bir müdahalede bulunmadım. Fotoğrafı çekim açısından kaynaklanıyor.

Thermalright'ın fanları da gayet başarılı. Özellikle ses konusunda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 20 Şubat 2011; 0:11:29 >
  • Aylar önce çekmiştim fotoları, üşeniyordum koymaya kısmet bu güneymiş .

Cooler Master RC-690 II & RC-690 II advanced kullanıcıları kulübü. Cooler Master RC-690 II & RC-690 II advanced kullanıcıları kulübü. Cooler Master RC-690 II & RC-690 II advanced kullanıcıları kulübü. Cooler Master RC-690 II & RC-690 II advanced kullanıcıları kulübü. Cooler Master RC-690 II & RC-690 II advanced kullanıcıları kulübü.
     Cooler Master RC-690 II & RC-690 II advanced kullanıcıları kulübü. Cooler Master RC-690 II & RC-690 II advanced kullanıcıları kulübü. Cooler Master RC-690 II & RC-690 II advanced kullanıcıları kulübü. Cooler Master RC-690 II & RC-690 II advanced kullanıcıları kulübü. Cooler Master RC-690 II & RC-690 II advanced kullanıcıları kulübü.
     Cooler Master RC-690 II & RC-690 II advanced kullanıcıları kulübü. Cooler Master RC-690 II & RC-690 II advanced kullanıcıları kulübü. Cooler Master RC-690 II & RC-690 II advanced kullanıcıları kulübü. Cooler Master RC-690 II & RC-690 II advanced kullanıcıları kulübü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lacano -- 18 Şubat 2011; 23:04:53 >

• @..Knight.. ve @Lacano

Hayırlı olsun

Fotoğraflarınızı 1.sayfaya aktardım
  • Ben Sharkoon ışıkları tavsiye etmiyorum, kasamda mavi/beyaz olmak üzere ikişer tane var ve fan ledlerini bastırıyor, fanları ledli almanın hiç bir manası kalmıyor. Ama illa alacağım diyen varsa bendeki Sharkoon modifikasyon ışıklarını satabilirim.
  • Beyler , bir sorum olacakti.

Kasanin icinden , AC 97 ve HD speaker kablolarini anakartta nereye gelecek ?

Bu kablolari , nereye takacagimi bulamadim.

Anakartta bu girislerle ilgili bir yer yok.

Nereye bu girisleri takabilirim ?
  • @pellegrino

Anakart kitapçığından bulabilirsiniz benim anakarttaki ses kısmı tam psunun üst kısmına denk geliyor sizdeki de hemen hemen o kısımlarda olmalı

@damn2u

Dediğiniz kontrolcüyü bir görseydik tam olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Humboldt -- 19 Şubat 2011; 11:45:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leone-510

@pellegrino

Anakart kitapçığından bulabilirsiniz benim anakarttaki ses kısmı tam psunun üst kısmına denk geliyor sizdeki de hemen hemen o kısımlarda olmalı

@damn2u

Dediğiniz kontrolcüyü bir görseydik tam olarak

Hocam kitapciga baktim ; ama öyle bir bilgi yok.Sadece ram ,cpu,psu takilmalariyla ilgili bilgi var.

Anakart ise, GA-890GPA-UD3H (rev. 2.1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pellegrino -- 19 Şubat 2011; 11:52:47 >
  • Anakartın kitapçığında yazıyor hocam gözünü sevim nedir o anakart kaç yıllık?
  • http://download.gigabyte.eu/FileList/Manual/mb_manual_ga-890gpa-ud3h_tur.pdf

12 nolu yerleşke yani onboard ses çıkışının arka panelin hemen dibindeki yer olarak görünüyor

Cooler Master RC-690 II & RC-690 II advanced kullanıcıları kulübü.
  • Leone-510 hocam alt resimlerdeki gibi , modifikasyon ışıkları fan ledlerini bastırıyor maalesef, bendeki şanssızlıkta zaten İnventustan siparişi geçtikten sonra telefon ettiler ne maviden ne beyazdan ikişer tane yokmuş o yüzden renk farklılığıda oluştu bir mavi bir beyaz almak zorunda kaldım, kasanın içi renk cümbüşü oldu ama fan ledleri bastırılınca beni hiç mutlu etmedi bu cümbüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damn2u -- 19 Şubat 2011; 13:47:27 >

• Abi ne yapmışınız kasalarınıza öyle ya :).

Filtre olayına katılıyorum, artık öndeki filtre ince olduğundan mıdır, yandaki kapağın alttaki kısmına (penceresiz) 14cm fan ve silverstone fan filtresi taktım ondan mıdır bilmiyorum çok toz çekiyor kasa.

Şöyle bir durum var, filtrelerde toz birikiyor ve kasanın içi temiz görünüyor ama geçen ekran kartına çok toz birikmişti, temizledim, 10 gün sonra baktım yine çok toz vardı.

VGA fanı çekiyor kasanın içindeki tüm tozu galiba. Ekran kartı yanında kasa içi temizliği hizmeti verdiği için HIS firmasına teşekkür ederim .

CM'nin de kronik sorunu bu sanırım. HAF serisinde de toz filtrelerinden memnun olmadıklarını okumuştum sanki incelemelerde.
  • damn2u ya senin kasamı farklı banamı öle geldi
    daha önce gördüğüm resimlerin hiçbiri senin kasanın pencere tarafona benzemiyor senin pencerede 4 havalandırma yeri var gibi?
    penceredeki fanın boyutu ve markası nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SERTKAN

damn2u ya senin kasamı farklı banamı öle geldi
    daha önce gördüğüm resimlerin hiçbiri senin kasanın pencere tarafona benzemiyor senin pencerede 4 havalandırma yeri var gibi?
    penceredeki fanın boyutu ve markası nedir?

Damn2u'nun kullandığı kasa Aerocool Xpredator.
  • SERTKAN Aerocool Xpredator kullanıyorum Knight belirtmiş zaten, kasanın resimlerini koymamdaki amaç zaten modifikasyon ışıklandırmasıyla alakalı bir konu yüzündendi, yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiysek kusura bakmayın.
  • Ne kusuru :)
    Aslına bakarsan kendime kızmam gerekiyo
    1 gündür kasayı inceliyorum girmediğim site kalmadı neredeyse ama hala görünce tanıyamıyormuşum :)
    Sistem kurmanın zor olacağını tahmin etmiştimde kasanın bu kadar zorlayacağı aklımdan bile geçmemişti
    neyseki cm yi bulduk inşallah pişman olmayız (senin xpredator kadar güzel görünür inş. :))
  • Kasayı alınca ilk için yan pencerdeki pleksiyi genişletmek olucak daha elime geçmedi kasa ancak pleksi hem küçük hemde ovalimsi oluşu pek hoşuma gitmedi gerçi bi elime ulaşsın kasada belki hoşuma gider ancak gerek yabancı forumlarda gerekse yerli forumlarda çok araştırdım vardığım tek kanı CM yi aerocool vs gibi ürünlerle kıyaslamayın sonucu çıkıyor CM kulvar olarak bi basamak üstt...
  • Merak edenler olabilir bu kasaya noctua-d14 sorunsuz sığıyor mu diye cevap için resimlere bakmanız yeterli

Cooler Master RC-690 II & RC-690 II advanced kullanıcıları kulübü. Cooler Master RC-690 II & RC-690 II advanced kullanıcıları kulübü.

yeni resimler eklemeye devam yakında 2 adet sharkoon mavi ccfl geliyor

• @Mckhan

ikinci resimde nerdeyse kendini aticak camdan cooler:D
    su aralar guzel cpu cooler cikiyo piyasaya girsede alsak
  • malum cep telefonu resim biraz kötü gözüküyor arada daha 1-1.5cm boşluk var
  • 4 Nisandan itibaren nvidia edition teknobiyotik stoklarına giriyo haberiniz olsun
    http://www.teknobiyotik.com/donanim/pc-kasa/cooler-master-rc690-ii-advance-nvidia-edition-kasa.html
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.