Şimdi Ara

Cooler Master RC-690 II & RC-690 II advanced kullanıcıları kulübü. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
598
Cevap
8
Favori
46.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Leone-510

quote:

Orijinalden alıntı: ..Knight..

Coolermaster RC-690 II'nin altına ve ön tarafına maksimum kaç cm'lik fan takabiliyoruz?

Altta normalde psunun ön kısma gelecek şekilde 1 adet 12cmlik oluyor hdd yuvaları sökülünce de 1 adet 12cm yuvası daha açılıyor yani toplamda 2 adet 12 cmlik fan takılabiliyor.

Ön kısma 12 veya 14 cmlik tek fan seçeneği mevcut konumlandırma için fazladan delikler mevcut ister direkt olarak hddlerin üst kısma isterseniz kasanın tabanına hava akışı olacak şekilde takılabiliyor

Tamamdır, cevap için teşekkürler.
  • quote:

quote:

quote:

Coolermaster RC-690 II'nin altına ve ön tarafına maksimum kaç cm'lik fan takabiliyoruz?

Altta normalde psunun ön kısma gelecek şekilde 1 adet 12cmlik oluyor hdd yuvaları sökülünce de 1 adet 12cm yuvası daha açılıyor yani toplamda 2 adet 12 cmlik fan takılabiliyor.

Ön kısma 12 veya 14 cmlik tek fan seçeneği mevcut konumlandırma için fazladan delikler mevcut ister direkt olarak hddlerin üst kısma isterseniz kasanın tabanına hava akışı olacak şekilde takılabiliyor

Tamamdır, cevap için teşekkürler.

Rica ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: unsalonarici
    Senin kasa benim kasadan daha derli toplu görünüyor. Modülerin avantajı galiba. Bendeki PSU modüler olmadığı için uğraştırdı. Şeytan diyo işe yaramayan kabloları kes.

kessene kessene
  • quote:

Orijinalden alıntı: netherilian

http://www.teknobiyotik.com/donanim/pc-kasa/cooler-master-rc-692-gx-650w-80-plus-guc-kaynakli-bilgisayar-kasasi-cm-690-ii.html
    bende bu kasayı almak istiyorum.psu su güvenilirmidir?
    şimdilik msi g 54 anakart
    amd 955 işlemci
    2*2 g skill 1333 ddr 3 ram
    HD 6870 ekran kartı(ileride cf düşünüyorum)
    sisteme yeterli midir?

eğer gerçek 650w ise yeter ben 600w akasaya baktım onda bile 6850 ve 6870 i rahatlıkla kullanabilirsiniz diyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mckhan

quote:

Orijinalden alıntı: unsalonarici
    Senin kasa benim kasadan daha derli toplu görünüyor. Modülerin avantajı galiba. Bendeki PSU modüler olmadığı için uğraştırdı. Şeytan diyo işe yaramayan kabloları kes.

kessene kessene

Kes demesi kolay tabiiii
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Şu kasanın iki kapağınında açılmış halinin fotolarını görsek, sistem kurulu ve kurulu olmayan şekilde bayağı bir hoş olurdu hani. Fotolar karanlık ortamda çekildiğinden midir nedir bir türlü içime sinmedi gitti kasa fakat bu fiyat aralığındada pek fazla seçenek yok kararsız kalıyor insan.

07.01.2011 güncellemesi olarak kasanın en dızlak hallerini fotoğraflayıp ekledim

• quote:

07.01.2011 güncellemesi olarak kasanın en dızlak hallerini fotoğraflayıp ekledim

Böyle çok daha güzel bir inceleme oldu şimdi, teşekkürler fotoğraflar için, bence kasanın en büyük eksiği kabloları arkaya atmak için açılan deliklerde lastiklerin olmaması, deliklerin büyük olmasından dolayı arkaya geçen kablolar çok gözüküyor. Tabi bu fiyata kadı kızı muamelesi görecektir, orasıda doğru tabiki.

• quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

quote:

Böyle çok daha güzel bir inceleme oldu şimdi, teşekkürler fotoğraflar için, bence kasanın en büyük eksiği kabloları arkaya atmak için açılan deliklerde lastiklerin olmaması, deliklerin büyük olmasından dolayı arkaya geçen kablolar çok gözüküyor. Tabi bu fiyata kadı kızı muamelesi görecektir, orasıda doğru tabiki.

Evet eksiklik olarak o var ama geniş siyah yalıtım bant alıp kapatabilir isteyen şahsen ben bant olayını denemedim ama bulursam alıp bakacağım nasıl oluyor diye Onun dışında yeterli dediğin gibi lastikler olsa 10/10 kasa olur o yüzden 10/9.5 veriyorum

• güzel ve bilgilendirici bir inceleme olmuş Fatih, eline sağlık.
  • Bu kasadaki en büyük eksik kullanılmayan psu kabloları için özel bölme koymamaları. Bu da olsaymış 10/10 alırdı benden.
  • Güzel inceleme teşekkürler.

Gerçekten de çok şık ve asil bir kasa bence
  • bu da benden olsun şimdilik, henüz tamamlanmış değil çalışma.

Cooler Master RC-690 II & RC-690 II advanced kullanıcıları kulübü.

bu arada Fatih, CPU kablosu rahat yetişiyor üste benim PSU ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 9 Ocak 2011; 15:55:33 >

• Ooo hayırlı olsun Şahin abi geldi demek kasa

Fan işlerini de halledince süper birşey çıkacaktır ortaya eminim.

Bu arada psuyla ilgili birşey sormak istiyorum. Fanıyla ilgili herhangi bir uğultu,gürültü duyuluyor mu?
    Bendeki psu o şekilde montajlıyken uğultu tarzı ses yapıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

bu da benden olsun şimdilik, henüz tamamlanmış değil çalışma.

Hayırlı olsun güzel seşim, şu an kasa alsam bende bunu alırdım.

• güzel kasaymış powerle beraber kaça patlamıştır kimbilir.
  • Ben de bu kasadan alacağım acaba siz ne kadara almıştınız boyutundan ve kullanımından memnun musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

bu da benden olsun şimdilik, henüz tamamlanmış değil çalışma.

Şahin abi hayırlı olsun, çok şık olmuş kasan

• sahafiec öncelikle hayırlı olsun kasa, sanırım fanlarda değişip ledli olacak arkadaşların yorumlarına göre? Bu durumda kasa içi yerine arkaya dolaştırmak için pwm çoklayıcı epey işinize yarayacaktır.

http://www.teknobiyotik.com/catalog/product/view/id/2127/category/32/
  • Xigmatek Utgard ile aynı ayarda kasalar sanırımbu RC692..Utgardı alırken biraz araştırmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizkubi

Xigmatek Utgard ile aynı ayarda kasalar sanırımbu RC692..Utgardı alırken biraz araştırmıştım

utgard da güzel kasa özellikle turuncu ledlerle güzel gidiyor ancak ön paneli zamanla sorun veriyor diyorlardı (yanlış hatırlıyor olabilirim)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.