Şimdi Ara

Cooler master haf-935 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
1.825
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Benim de bunu açıklamadığma siz neden tepki verdiniz öyleyse? Biraz düşünüp, siz de kendinizi benim yerime koyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guven35 -- 9 Ağustos 2017; 18:14:43 >
  • maxpayne_55 M kullanıcısına yanıt
    valla maddi durumda sorun yoksa ihtiyacınız varsa alın

ayrıca guven35 rumuzlu arkadaş devlet sırrı sanıyor sanrım ama değil. vatanda şöyle bir uygulama var. bir magazaya gidiğ o magazada olmayan ürünü parasını ödeyip magazaya getirtebiliyorsunuz. sanırım, arkadaş kendi alıp kar koyarak satmayı düşünüyor. gerçi bunu burda yapan yokmu çok ama sanki sadece kendi biliyormuş gibi davranma şeklini anlamadım. çoğu kişi biliyordur bu durumu, ve yaşım 52 diyorsunuz. ciddden böyle ise ve bu şekilde bir kar edip satmayı düşünüyorsanız sızın durum sıkıntılı
  • O da değil. Bu yöntemi bilen vardır mutlaka. Fakat devlet sırrı gibi saklamıştır.
    Ben sizin yazdığınız bütün yöntemleri biliyorum ve uyguladım.
    Neyse polemik ve tartışma yaratmak istemiyorum. Ceza uygulaması başladı biliyorsunuz.
    İhtiyacı olan almak isterse İzmir'de elden verebilirim. Kargo ile isteyen olursa da gönderebilirim.
    İyi günler.
  • ŞAKACI kullanıcısına yanıt
    Tartışmayayım diyorum. Fakat ben bilgisayar işini 15-20 yıl yaptım. 2-3 sene önce bıraktım. Sizin durum sıkıntılı ne demek? Sizin durum daha sıkıntılı.
    Yazdıklarınıza biraz dikkat edin.
  • Lütfen diyorum. Bana yazmayın. Ben de size cevap yazmayayım.
    İyi alışverişler.
    İyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

sisteminiz ne bilmiyorum ama kasa çok iyi sağlam bir sistem için güzel bir kasa ihtiyacınız var ise bu fiyata bulamazsınız

böyle sistem düzecek adam 100 200 hesabını yapar mı sence...

şahsen ben kaba ayrıntılı gereksiz büyük buluyorum

evet doğrudur kaliteli ve bir çok yeri var

• Birbirinizi yemeyin surda ya alan alsin satan satsin ne diye gergin bi hale getiriyorsunuz forumu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZAWestern

Birbirinizi yemeyin surda ya alan alsin satan satsin ne diye gergin bi hale getiriyorsunuz forumu.

• samsundaki duruyor hala, arkadaş almamş sanırım :)
  • xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 17 Mayıs 2020; 9:42:23 >
  • kartlar, işlemciler bu kadar verimliyken artık bu kadar büyük kasaya ne gerek var. bankamatik kadar kocaman bir şey. full tower sistemden geçmiş biri olarak mini itx sistem kurun artık derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sıvı soğutma modding için çok güzel bir kasa
    normal hava soğutma vs. için gereksiz büyük!!
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.