Şimdi Ara

Cooler master haf-935

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.825
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-haf-935-stacker-full-tower-pencereli-siyah-kasa.html

Vatan da görüldüğü üzere 390 tl Samsun saki vatan da az önce gördüm bir tane var normalde 1200 tl den başlıyor fiyatı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• büyük ihtimalle teşhir ve hasarlı ürünlerdir, yakınlarda olsaydı da gidip baksaydık. Kasayı inceledm de öyle alınacak bi tarafını görmedim. iki sistem kuracaksan olur ama tek sistem kullanan adam için ufak bölüm tamamen gereksiz oluyor. 400 tl de az değil. ama bulsam alırdım yine de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrKhan -- 9 Ağustos 2017; 16:28:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKhan

büyük ihtimalle teşhir ve hasarlı ürünlerdir, yakınlarda olsaydı da gidip baksaydık. Kasayı inceledm de öyle alınacak bi tarafını görmedim. iki sistem kuracaksan olur ama tek sistem kullanan adam için ufak bölüm tamamen gereksiz oluyor. 400 tl de az değil. ama bulsam alırdım yine de

Sıcak fırsatlar müdavimiyim sıfır kutusunda bu fiyata bulsam parçalarım söylediklerime bakmayın diyorsun yani kısaca

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

büyük ihtimalle teşhir ve hasarlı ürünlerdir, yakınlarda olsaydı da gidip baksaydık. Kasayı inceledm de öyle alınacak bi tarafını görmedim. iki sistem kuracaksan olur ama tek sistem kullanan adam için ufak bölüm tamamen gereksiz oluyor. 400 tl de az değil. ama bulsam alırdım yine de

Ürünü ben gördüm gayet normaldi

• ecay kullanıcısına yanıt
    söylediklerim mantığı ile düşünürsen geçerli. yaptıklarım da sf ruhu.
    neticede kimse hem micro hem atx sistem kullanmıyor. he kullanan vardır da sayılı. atıl bir parça olur.

ama, esenyurtta varmış akşam gidip baksam mı diyorken şimdi baktım gitmiş. biri çökmüş hemen
  • quote:

söylediklerim mantığı ile düşünürsen geçerli. yaptıklarım da sf ruhu.
    neticede kimse hem micro hem atx sistem kullanmıyor. he kullanan vardır da sayılı. atıl bir parça olur.

ama, esenyurtta varmış akşam gidip baksam mı diyorken şimdi baktım gitmiş. biri çökmüş hemen

Benim Micro atx sistemim var kasanın üstü sökülüyor kendime alsam nasıl olur şimdi ki kasamda ekran kartım sığmıyor

• maxpayne_55 M kullanıcısına yanıt
    Yanlış olmuş, micro değil mini yazmam lazımdı. Micro ortanca boy olanmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben şimdi alıyorum. Power da yokmuş. Fiyatı neden bu kadar yüksek?
    Bana yardımcı olursanız size en kolay alış yöntemini yazacağım.
  • yav ihtiyaç yokken aldırtacaksınız adama
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

yav ihtiyaç yokken aldırtacaksınız adama

Sizce ben alsam mı kasama ekran kartı sığmıyor kapak açık kalıyor micro arz sistemim var

• sisteminiz ne bilmiyorum ama kasa çok iyi sağlam bir sistem için güzel bir kasa ihtiyacınız var ise bu fiyata bulamazsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞAKACI -- 9 Ağustos 2017; 17:20:43 >
  • İlk defa scıak fırsatlarda mağazadan alınabilecek bir şeyde memlekette stok çıktı oda işime yaramıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

sisteminiz ne bilmiyorum ama kasa çok iyi sağlam bir sistem için güzel bir kasa ihtiyacınız var ise bu fiyata bulamazsınız

Üst düzey sistemim var ekran kartı gtx970 ve kasa mini kasa olduğu için sığmıyor kasa teşhir değil sıfır ise almayı düşünüyorum

• Ben Sıfır siparişi veriyorm ama sizden cevap alamadım.
    Size tesadüfen bulduğum stok dışı olan ürünün en kolay alış yöntemini PM'den yazacaktım.
    Neyse size iyi günler.
  • guven35 G kullanıcısına yanıt
    Civarda bir Mağazaya gidip alıyorsun. Hayatın sırrını biliyormuş gibi yapmaya gerek yok :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guven35

Ben Sıfır siparişi veriyorm ama sizden cevap alamadım.
    Size tesadüfen bulduğum stok dışı olan ürünün en kolay alış yöntemini PM'den yazacaktım.
    Neyse size iyi günler.

Samsun daki mağaza da bir tane sıfır varmış ben almayı düşünüyorum bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Civarda bir Mağazaya gidip alıyorsun. Hayatın sırrını biliyormuş gibi yapmaya gerek yok :)

Siz öyle zannedin. Ben de öyle biliyordum. sıcakfırsatlar' dan çok şey öğrenip aldım. Bu yöntemi böyle büyük bir sitede bile hiç kimse bilmez mi? 52 yaşındayım. Her yerden binlerce ürün aldım. Ben şimdiye kadar nasıl böyle birşey bilmiyordum. Ben de tesadüfen öğrendim.
    Şu an kaç tane istersem alabilirim. Yakınlarda sadece Karşıyaka'da 1 adet varmış. O da nasıl olduğu meçhul.
    Yine de siz böyle düşünmeye devam edebilirsiniz. Benim için hiç önemli değil.
    Neden açıkça yazmıyorsun derseniz, bana 1 kişi bile cevap verdi mi? Siz bildiklerinizi yazmayacaksınız. Ama ben yazacağım, öyle mi?
    İyi günler.

• tasarımı çok kötü.
  • guven35 G kullanıcısına yanıt
    Sana cevap verimemesi tepki gerektirecek birşey değil hocam. Kasanın bir özelliği yok. Markası bilinen bir marka,malzemesi kaliteli, iki katlı vs vs.

Sıradan ev kullanıcısı için gereksiz bir kasa. He fiyatı neredeyse%60 ucuz orası ayrı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar aslında ben kar ederek satmak için alıyorum. Fakat ihtiyacı olana 425 TL.den verebilirim. 25 TL. yi kar olarak görmezsiniz umarım. Uğraşıp alması benden. Diğer sitelerde en az 500-600 TL.den satabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guven35 -- 9 Ağustos 2017; 18:16:5 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.