Şimdi Ara

Converse nasıl yapıştırabilirim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyaz bez boğazsız tip converse ayakkabımın kenarlardan çok açıldı makineye atmıştım daha fazla açıldı bir günlük prüzsüz bir şekilde nasıl ve neyle yapıştırırım bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.R.A.V.E.G.O -- 22 Kasım 2012; 10:59:06 >

• Japon.
  •  Converse nasıl yapıştırabilirim
  • Yapıştırma belli olur bally işe yaramaz japon nasıl olur ?
  • Ayakkabı yapıştırmak için bally kullanılır, doğru dürüst yaparsan gayet güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarikanarya567

Ayakkabı yapıştırmak için bally kullanılır, doğru dürüst yaparsan gayet güzel olur.

Beyaz Converse için işe yarar mı kenarlarda sarı sarı durmasın sonra sonuçta bir gün sağlam gözüksün yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eyüp R Yılmaz

quote:

Ayakkabı yapıştırmak için bally kullanılır, doğru dürüst yaparsan gayet güzel olur.

Beyaz Converse için işe yarar mı kenarlarda sarı sarı durmasın sonra sonuçta bir gün sağlam gözüksün yeter

Saglam yapistirir ama ugrastirir ben gelisi guzel yaptim o sariliklardan kaldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainOnedin

quote:

Orijinalden alıntı: Eyüp R Yılmaz

quote:

Saglam yapistirir ama ugrastirir ben gelisi guzel yaptim o sariliklardan kaldi

Sarı sarı iz kalırmı ? Ben yine deniyeyim düzgün yaparsam belki prüzsüz olabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.