Şimdi Ara

Converse Çantalar 59TL - 69TL -EK- Firma Yetkililerinden açıklama geldi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
4
Favori
17.564
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba sabahtan gidip gözümle görerek 4 tane çanta aldım kendilerinden.İzmir 'de olduğum için bu mağazayı biliyordum ve evvelden de alışverim oldu. Güvenilir ve çok güzel aynen göründüğü gibi çantalar.Omuzda asılan modelleri oldukça büyük evrak laptop sığar. Firma yetkilileri de gayet ilgili. Ürünler orjinal. KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avese kullanıcısına yanıt
    çakma ürün satmıyoruz , ürünlerimiz orijinal ve faturalı , küçüklüğümüz mütevaziliğimizden ,
    ''AYNASI İŞTİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ''

i
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

İade de kargo ücreti size ait geçiniz o işi.
    Yasalardan haberiniz yok herhalde...
    Hocam, her halükarda iade ürünün kargo ücretini satıcı mı öder?
  • Alperoz1 kullanıcısına yanıt
    Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz

sitelerden bakayım hocam, ürün etiketini atar mısınız? görelim orijinal mi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avese -- 29 Mayıs 2020; 19:46:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alperoz1

çakma ürün satmıyoruz , ürünlerimiz orijinal ve faturalı , küçüklüğümüz mütevaziliğimizden ,
    ''AYNASI İŞTİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ''

i
    Ben orjinal olduğunu düşünüyorum ve 2 adet sipariş verdim zaten. Ancak kanunen iade kargo ücreti satıcıya aittir. İnsiyatif yetkisine sahip değilsiniz,bilin istedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orjinal olması zor bir ihtimal değil. Converse Türkiyede çok pahalı. 2014 yılında orjinal ayakkabıları Kosovada 3-7 avro arasında almıştım. Burada ise 150 liraya satılıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: hypnosemir

Hocam, her halükarda iade ürünün kargo ücretini satıcı mı öder?

Alıntıları Göster
    İnternetten yapılan tüm alışverişler için evet.

• Bir süredir alışveriş yapmıyordum ama geçen seneye kadar çokça alışverişim oldu. Şimdiye kadar bir sorun yaşamadım hatta piyasada oldukça pahalı olan Mammut markalı ürünleri güzel fiyatlara aldım.

Umarım tekrar Mammut ürünlerinden getirirler.
  • polaynes P kullanıcısına yanıt
    Hocam baekodalarini paylasir misiniz orjinalligini ko trol edelim

• Iade kargoyu satıcı öder ile ilgili bahsedip durduğunuz kanun maddesini paylaşır mısınız arkadaşlar
    ?

• ersin584 E kullanıcısına yanıt
    https://www.ideasoft.com.tr/konu/sozlesme-ornekleri/iptal-ve-iade-kosullari-tuketici-haklari-icerik-ornegi/
    3. madde ile 14. madde işi karıştırıyor gibi. Herkes işine geleni anlıyor sanırsam. Büyük şireketler iadelerde kargo ücreti yansıtmıyor genelde

• quote:

Orijinalden alıntı: ersin584

Iade kargoyu satıcı öder ile ilgili bahsedip durduğunuz kanun maddesini paylaşır mısınız arkadaşlar
    ?
    Mesafeli Satışlar Yönetmeliği
    m12/3 Cayma hakkının kullanımında, 5 inci maddenin birinci fıkrasının (g) bendi kapsamında, satıcının iade için belirttiği taşıyıcı aracılığıyla malın geri gönderilmesi halinde, tüketici iadeye ilişkin masraflardan sorumlu tutulamaz. Satıcının ön bilgilendirmede iade için herhangi bir taşıyıcıyı belirtmediği durumda ise, tüketiciden iade masrafına ilişkin herhangi bir bedel talep edilemez. İade için ön bilgilendirmede belirtilen taşıyıcının, tüketicinin bulunduğu yerde şubesinin olmaması durumunda satıcı, ilave hiçbir masraf talep etmeksizin iade edilmek istenen malın tüketiciden alınmasını sağlamakla yükümlüdür.

• Bu firma bizimle Makara geçiyor yahu..

• İki tane de ben aldim niye aldim bilmiyorum

• SpLasH09 kullanıcısına yanıt
    Orijinal mi ürünler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ürünle ilgili ne yorum, ne görsel var.
    Konu başlığı iadeyi kim öder olarak değiştirilsin bence

• Çok ilginç bir durum kafama takıldı. İki ürün siparişi vermek istedim. Tüm bilgileri isim soyisimli adres vs ancak sistem ısrarla TC kimlik no istedi. Bende TC mi paylaşmak istemediğimden 11 rakamlı herhangi bir numara girdim sistem lütfen geçerli bir kimlik numarası girin yaZdı. Kendi TC kimlik numaramı giriyorum sistem uyarı vermiyor. Nasıl bir sistem kullanıyorsunuz ki tüm kişilerin t.c leriniz geçerli olup olmadığını bilebiliyor???
    Converse Çantalar 59TL - 69TL -EK- Firma Yetkililerinden açıklama geldi

• Holebas H kullanıcısına yanıt
    Bunda şaşacak bişey yok TC no'ları complex dizilmiştir sistem onu kendi içinde bile kontrol edebilir, her yazdığın numarayı sistem kabul etseydi ortalıkta kimlik numaratörler olmazdı değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 31 Mayıs 2020; 11:28:1 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.