Şimdi Ara

Converse Çantalar 59TL - 69TL -EK- Firma Yetkililerinden açıklama geldi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
4
Favori
17.564
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Merhaba, ben anlamadım. Sonuç itibariyle sizden kaynaklı bir problem nedeniyle fazladan ödediğim 14₺ yi iade edecek misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaka gibi firma :)

• Sitenin panelinde kargoya verildi diyor takip numarası yok
    • İnternet sitesine canlı sohbet özelliği koymuşlar ama sürekli çevrimdışı
    • Whatsapp sohbet hattı var ama günde 2 mesaj kotası var fazlasını yazmıyor konuşma yarıda kaldı
    • Whatsappdan soruyorum kargo takip kodu yok sitede bana diyor "İnternet sitesinde kargo takip numarası olmaz" diyorum nerde olur cevap yok
    • Forumda buradan yazıyorum cevap veren yok

Dur bakalım ne olacak bu işin sonu ben de çok merak ediyorum

edit: süreç sıkıntılı olsa da ürün geldi arkadaşlar. Ürünü beğendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ealtun -- 22 Haziran 2020; 12:50:20 >
  • https://www.makara.com.tr/urun/converse-reporter-vintage-canta

Bu çanta nasıldırsizce alan var mı , suni deri olduğundan ileride soyulma yapabilir diye düşünüyorum.
  • Ürün almayın bu firmadan...
    Dh üyesi arkadaşın mağduriyeti var. Satıcı aylardır foruma girmiyor. ALMAYIN...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nike35

Ürün almayın bu firmadan...
    Dh üyesi arkadaşın mağduriyeti var. Satıcı aylardır foruma girmiyor. ALMAYIN...
    Teşekkürler hocam konuyu açıldığı tarihe dikkat etmeden mesaj atmışım 1 ay öncenin konusuymuş.Sağolun varolun dh 70tl cebimizde yeni fırsatlara yol alalım
  • Ben 2 hafta önce quiksilver gömlek almıştım. Tanesi 39 tl. Ürünler güzel ve orijinaldi. Bu benim tecrübem :) Bu yazdıklarım Tavsiye niteliğinde değildir. Alıp almamak size kalmış. Firmadan ilk defa ürün almıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonuncusu 2 hafta önce olmak üzere mağazanın internet sitesi üzerinden toplamda 3 adet çanta aldım. Hiçbir sorun yaşamadım. Ürünler ertesi gün elimdeydi.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.