Şimdi Ara

Control, GreedFall ve Daha Fazlası Xbox Game Pass'e Geliyor (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
3.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birileri kızacak ama bunların çoğu, Sony'nin üzerinde durmadığı PSNow'a geldi, yakın zamanda da değil, en az 9 ay, bir yıl kadar önce, burada amacın fanboy'luk yapmak değil, Microsoft çok önemsediği gamepass'e gelen oyunlar (Doom Eternal dışında) çoğu önceden PSNow'a gelmiş, şunu demek istiyorum, rekabet iyidir ama ne Sony'i, ne de Microsoft'u göğe çıkartalım, ben PS4 kullanıcısıyım ve konsolu da seviyor olarak söylüyorum bunu, Microsoft satış anlamında geride kaldığı için bunu yapıyor, Sony de çok daha ileride olduğu için PSNow için çok büyük girişimlerde bulunmuyor, inşallah Gamepass çok iyi yerlere gelir, Microsoft çok güzel oyunlar çıkartır da rekabet ivme kazanır, Sony de biraz toparlanır böylece yoksa Microsoft ya da Sony kral değil, ikisinden hangisi geride olsaydı böyle hamleler yapacaktı, şu an Microsoft yapıyor güzel hamleler, inşallah daha da iyi yerlere gelir...

• Hatırlatmak istedim ...gamepass a dlc ler dahil olmuyor...Control ün 2 dlc yi var toplamı oyunla aynı paraya gelir muhtemelen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: İdrak İstimlak

Çok subjektif yorumlar bunlar, bir geçerliliği yok. Ha şu var, ben sizi daha önceki xbox şöyle döver, böyle ezer konularında görmedim. Tüm bu muhabbetlerin üzerine şu iğnelemeleri sonuna kadar hak ediyorlar. Zaten konudaki mesajlar ortada...

Gerçi olay öyle bir noktaya geldi ki, bu üyelerin resmen algoritmaları bozuldu, durumu hayretle ve gülerek izliyoruz.

Bana kalırsa siz Pollyanna'cılık oynuyorsunuz ama başta da dediğim gibi subjektif bir bakış açısı, kesinlikle nesnel değilsiniz. Bu arada sizden büyüğüm ama abi demenize gerek yok, burası bu tip etiketlerin geçmediği bir ortam...

Kendi beyanlarınla çelişiyorsun.Öncelikle nesnel değilsiniz diyorsun senin görüşlerin herhalde herkes tarafından kabul edilmiş şeyler.Ama polyanna biz oluyoruz.Neyse çal çal oyna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• PlayStation Adamdır
  • geçen gün 1 milyoncuydu bugün tren geliyor, bakalım yarın ne olacak...

• Control 9 Ay önce PS Now' a geldi, Xbox hayranları Control ün şimdi gamepass e gelmesine sevinip playstation hayranlarına laf deme çabaları ne kadar traji komik

Günah ya, gamepass e gelecek milletin oynayıp unuttuğu ve çoğunun kötü olduğu oyunlara sevinebiliyorlar sadece. Kaliteli exclusive oyun oynamamışlar ki oyun tadı bilmiyorlar, kendilerinde olmadığı için exclusivelere laf atma çabaları fln

5 sene exclusive beklersiniz demiş biriside Control ün 9 ay önce PS Now abonelik sistemine geldiğini bilmeden, en çok da buna güldüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 2 Aralık 2020; 4:0:59 >

• Çok iyi bir ay. Hemde ilk 15 günü için. Sonraki 15 gün daha da iyi olur umarım. PS now kat kat daha iyilerini versin ne diyeyim. Biz aylar önce kullandık falan? Ne güzel işte oyuncular kazansın! Geldi mi bilmiyorum game pass'a gelip giden RDR 2 gibi oyunlar da PS now'a gelsin.

Ben oynadım geçti onlar oynamasın, ben daha önce oynadım, parasını verdik oynadık siz pass'a/now'a 2-3 yıl daha bekleyin vb. düşünceler çok çirkin! Yetişkin bireylere yakıştıramıyorum.

• Allah ediyo Allah. başımızdakini karalama  

• Ps seviciler yine iş başında. Ülkemizde kullanılabilir olmayan Ps Now ile gamepassi kıyaslıyorlar. Xbox fanları ps’nin exclusive oyunlarına sallar. Ps fanları gamepasse sallar. Komiksiniz cidden

• Bu 9 ay önce Control oyununu barındıran Ps Now bilgisayarda kullanılabiliyor mu?

Bu arada konsoluna 2-3 yıllık game pass alıp pc tarafı için ortak arayan varsa mesaj atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 2 Aralık 2020; 9:39:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • headhunter kullanıcısına yanıt

Hocam bu adamla tartışmaya bile gerek yok boşuna sinirlerin yipranir

• themahzen kullanıcısına yanıt
    Nasıl ya PS Now yok mu Türkiyede?
  • Oyunlar güzel ama pc sanki biraz geride kalıyor..Neyse doom la akarız.Gredfall u da merak ediyordum ona da bir göz gezdiririm.Gamepass candır.Fanboy görmekten de gına geldi artık bırakın şu işleri

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.