Şimdi Ara

Continuum (2012 - 2015) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
498
Cevap
7
Favori
19.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Herkes ailesini istiyor ve haliyle anlaşmaları bozuyor.Brad'in ailesi falan gelmeyecek bence.

Çakal Kellogg'a bak ya hemen koymuş kameraları.

Ulan Brad katliam yaptınız orada umarım ölürsün!

Ulan şu 2 kadının silah tutuşunda hayır yok o kadar polisi öldürdüler ya Birinin pestili çekti :D

Alec'in parmaklar da gitti.

Nasıl teknolojiyse adam tek başına 100 kişi indirdi.Travis adamsın sen ya.Nasıl bilirdik merhumu? çok iyi bilirdik, tek amacı geleceği kurtarmaktı.

Zamanında ilk çıktığında başlamıştım bu diziye.Vay be bunun da geldik sonuna ve yine her biten dizi gibi bunun da bitecek olması üzüyor beni.Yapımcının aklında 7-8 sezon varmış ilk yola çıktıklarında ama olmadı işte

• valla final sezonu için iyi toparladı bence senarist.

brad iti de ölmeyi haketti artık. şerefsiz.

haftaya final. elveda kiera...
  • güzel bir finalle noktaladık diziyi.

her nr kadar robot animasyonu kötü olsa da, güzeldi final.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Finalden tam olarak bir şey anlamasamda sanırım yinede iyi bitti ama kieranın istediği bir yaşam biçimi olmadı.
  • Güzel bir finalle bu diziyi de noktaladık bakalım.
  • 7-8 sezon görebilecekken(yapımcının aklında 7-8 sezon varmış aslında) rating yüzünden erken bir finale gitmek zorunda kaldılar.
    Bir sürü şey yazılabilir final için tabii ki ama yazsam ne fayda?
    Ağlattı
  • Şu an finali izledim kendimi b*k gibi hissediyorum. Halbuki çok da bağlanmamıştım.
  • Ciclista kullanıcısına yanıt
    O kadar çok dizi varki doğal olarak bir kaçı aradan gidiyor işte ama çok amansız bir final olması kötü oldu tabiki.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Hiç görmediğimiz teknolojileri gördük en azından ama Kiera :'(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciclista kullanıcısına yanıt
    En çokta wictor webster adamın saçlarına ak düştü dizide. Rachel nicholsda çok iyidi başka bir dizide görürüz diye düşünüyorum.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Webster çok sağlam adam gerçekten mutlaka görürüz başka yapımlarda.
    Rachel da hoş bir ablamız.

• İlk başladığımda adım kadar emindim bu dizinin beni saracağını. Arada askerlik çıktı. 1 sene izleyemedim. Yine aklımdan çıkmadı. Final bölümünü olabildiğince ertelemeye çalıştım aslında. 2-3 ay gibi. Dayanamadım şimdi izledim. İçimde birburukluk var. Nedendir bilmem Prison Break'den sonra beni saran başka bir dizi olmamıştı. Dizinin yeri hep ayrı kalacak bende. Bu konuyu açan, çevirileri yapan arkadaşlara teşekkürler.

Muziplik Tamamlandı
  • bu son bölümün final oldugunu bilseydim izlemezdim uzatırdım arayı ne olduda bitirdiler böyle güzel bir diziyi ya
  • by_MuKa kullanıcısına yanıt
    İzlenme oranlarından dolayı kafalarında 7-8 sezon varken erken bitirmek zorunda kalmışlar.

• madem dizi final yapti soralim. benzeri bir dizi var mi ona baslayalim
  • Oo bitmiş dizi, beyler başlayayım mı? Yoksa başka dizi önerisi olan var mı, bütün dizilerim ya bitti ya da sezon arasında

• Sánchez kullanıcısına yanıt
    İzlenir her türlü, pişman olmazsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

İzlenir her türlü, pişman olmazsın.

Tavsiyenle ilk bölümü izledim, beklentimin çok üzerinde başladı valla tam da dizi boşluğundaydım ilaç olacak gibi :)

• arkadaşlar ilk sezonu keyifle izlersiniz ama şunu söyliyim 2. sezonda çok farklı bir tablo ile karşılaşıyorsunuz, dizi çok farklı bir sıçrama yapıyor ben araya uzun zaman girince

takip edemedim kaldı öyle.. 2. sezon başında gördüklerimden sonra soğudum..

bi deniycem ama bakalım artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

arkadaşlar ilk sezonu keyifle izlersiniz ama şunu söyliyim 2. sezonda çok farklı bir tablo ile karşılaşıyorsunuz, dizi çok farklı bir sıçrama yapıyor ben araya uzun zaman girince

takip edemedim kaldı öyle.. 2. sezon başında gördüklerimden sonra soğudum..

bi deniycem ama bakalım artık.

3x3 ü izledim, gayet güzel gidiyor bence, çizgiden biraz sapsa da. Umarım güzel bağlarlar bayılıyorum bilim kurguya :)

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.