Şimdi Ara

Continuum (2012 - 2015) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
499
Cevap
7
Favori
19.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fear Aynen Alec çok bozdu nerde o eski Alec.
    Nereye gidecek dizi merak ediyorum dediğim gibi gelecek bölüm oldukça heyecanlı geçecek gibi.

Komi Dostum ne demek istediğini anlayamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 12 Haziran 2014; 1:37:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha yeni dikkatimi çekti, dizinin her sezonunda bir tane kelime her bölümün adında geçiyor.

İlk sezon "time"
    Sonraki sezon "second"
    Üçüncü sezon "minute"

• 3.12

Bomba gibi bir bölümdü gerçekten.

O adam neci ya öyle Chen'i ölümden canlandırmış.Sonda hatunu fena doğradı yalnız.Bakalım o adam neyin nesi?Neler yapacak Chen onunla.

Şu Halo bileziklere korkuyu tam galiba Alec tanıtım yaparken verecekler.Çünkü gelecek fragmanda Alec tanıtım yapıyor bakalım orada mı basacaklar korkuyu.

Dövüşme sahneleri eğlenceliydi.

Sonya ne yaptı ya öyle?Onlar neydi elindeki kolundaki?Kelepçelenirken yoktu onlar.
    Cevabı buldum imdb'de, koluna şırınga batırırken yapmış bu bomba işini.

Şu zenci freelancer öldü sonunda :D o değilde silah efsaneydi.Ciğerini yok etti adamın.

Ispector öldü mü şimdi?

Travis falan ne halt edecek acaba?Boş durmaz herhalde.

Kanada da yaşanılacak yer cidden o ufak gölün yanındaki ev falan müthiş gerçekten,göl cenneti zaten ülke.

Alec'in bir yere gittiği yok gelecek fragmana göre.Zaten gidemez,nereye gidiyorsun?

Gelecek bölüm de en az bunun kadar aksiyon dolu olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 20 Haziran 2014; 2:42:04 >

• 3 günde bitirdim diziyi. Başlarda ön yargılarım olmasına rağmen (Almost Human, Intelligence gibi vasat çıkma ihtimalini düşündüm) çok beğendim. Belki de fringe-gelecek dönüş esintisi olduğundan ve karakterleri beğendiğimden. Yarın sezon finali bakalım nasıl bitecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fear of the Dark -- 22 Haziran 2014; 19:38:39 >
  • Dizi nasıl gidiyor akadaşlar? Yeni başladığında takip ediyordum, sonra biriktirmeye karar vermiştim, şimdi her şeyi unuttum, 1. sezonu bitirmiştim ama eğer dizinin izlemeye değer olduğunu düşünüyorsanız 1. sezon da olmak üzere diziyi baştan başlayarak izleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrfan

Dizi nasıl gidiyor akadaşlar? Yeni başladığında takip ediyordum, sonra biriktirmeye karar vermiştim, şimdi her şeyi unuttum, 1. sezonu bitirmiştim ama eğer dizinin izlemeye değer olduğunu düşünüyorsanız 1. sezon da olmak üzere diziyi baştan başlayarak izleyeceğim.

iyi gidiyor hatta sezon finali ile bambaşka bir olaya girdi dizi.
  • Nasıl bitti sezon öyle?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FearMaster -- 26 Haziran 2014; 21:31:23 >
  • FearMaster kullanıcısına yanıt
    Olaylar olaylar olaylar gittikce hikaye farkli yere gidiyor . Sabirsizlikla beklicezzz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.13-Sezon finali ya da final

Şu Brad'ın geçmişindeki flashbackteki adamlar neydi öyle? biran hepsini klon falan sandım, hepsi mi birbirine benzer ya bu kadar.

Kellogg'un yaşlı halini görünce gülme tuttu beni.

Alec'in Emily ile gitmeyip geri döneceği zaten belliydi yani.

Liber8 ile Protector falan filan hep hayal ederdim nasıl bir takım olur diye :) güzel oluyormuş.

Şu Garzayı nasıl yapmışlardı öyle ya yüzündeki sakalları silene kadar anlamadım onun olduğunu.

Felaket sabote ettiler Halo'nun çıkışını.

Vay Carlosa bak sen

Catherine neden acaba Kiera'nın geldiği makineyi patlatmış öyle? yoksa Chen mi yaptı?

Kellogg tam *** ya yüz ifadesi,dalga geçişi falan.

Hayda oldu mu şimdi böyle?Brad'in korktuğu başına geldi.

O değilde sorulacak bir yığın soru var.Birkaçını sorayım.

Alec ne yapacak?
    -Alec'in Kieraya söz verdiği gibi Piron'ı bitireceğini bekliyorduk ama işler tahmin edildiği gibi gitmedi.Şimdi Alec Piron'ı bir şekilde geri mi almaya çalışır yoksa kendi farklı şirketini mi kurar acaba SadTech falan?
    Belki de Emily'i bekleyip kaçar gider :D
    Zaten Halo sunumundaki olan olaylar nedeniyle halka karşı olan şeyi de düştü.

Freelancerlar ne olacak?
    -Neredeyse 12.bölümde tüm freelancerlar öldürüldü şimdi bu adamların yeteneklerini hepimiz biliyoruz şimdiki zamana adam yolayıp öc falan alırlar mı acaba?

Yahu şu Chen olayı nedir?
    -Catherine bu adamı nasıl o teknoloji ile diriltti?Diğer zamanlardaki Chen'in aklındaki tüm şeyler şimdiki Chen'de mi toplandı yoksa ölen Chen'inkiler mi geldi?Çünkü bölümün başında Catherine>He has been merged diyor merge'ün sözlük anlamı ise birleştirmek.Bilmiyorum 4.sezon olursa anlarız herhalde.

Şu yüzünü bir türlü göremediğimiz 'Traveler' kim?
    -Chen'le olan ilişkisi ne bu adamın? 'It has begun' diyerek neyi kastetti? Tam olarak ne başladı? Sonda gelen askerler ne ayak?Imdb'de adamın Kellog falan olabileceği söyleniyor ama sanmam.

Sonda gelen askerlerler kim?
    -Başta gösterilen Brad'in zamanında mı acaba?Zaten geleceğin değiştirilemeyeceğini sadece bazı şeylerin yönlendirilebileceğini biliyoruz,eh bu yüzdende Brad'in zamanındaki şeyler aynen olacak gibi.
    Kiera hiç tanımış gibi görünmedi onları bu da demek oluyorki 2077 den değil bunlar.

Liber8 neler yapacak?
    -Freelancerların mekanında görüyoruz son kısımlarda ve anlaşılan Kiera'nın geriye ışınlandığı makineyi tamir edecekler.2077'ye geri mi dönmeye çalışacaklar?yoksa değiştirilmesi daha kolay bir geçmişe mi gidecekler?
    belki de sadece hükümetten kaçmak için farklı rastgele bir zamana gidecekler?Ha bu arada Halo'yu takanlara verilecek olan o yoğun korku ne oldu?

Julian neler yapacak?

Tüm bu olaylardaki Kellogg'un oyunu ne?
    Bu adamın bu kadar şeytani olacağını tahmin etmezdim aslında ederdim de etmezdim :D sadece ufak şeylerden yararlanmayı seven biri olarak bilirdim ama adam patlattı bombayı.Zaten biraz da belliydi zira devamlı Alec'i yönlendiriyordu bir şekilde.Kellogg 'büyük koltuğa' oturduğuna göre Kiera'nın değilde Brad'in geleceği gerçekleşecek gibi.

Not:Arkadaşlar yazdıklarımın bir kısmı bana ait değil IMDB den bulduğum başka kişilerin yazmış olduğu içeriklerde bulunmaktadır.

• Askerlikten dolayı 3.sezonu izleyememiştim. Şimdi bitirdimde arkadaş nasıl bir şeydir. Başından beri güveniyordum diziye. Güveni boşa çıkarmadılar.

Kagame reyis ölmemiş olsa keşke.
  • eni sezon ne zaman baslıyacak
  • Diziye başladım 8 Bölümdeyim

Final verselermiy iyi olacaktı 3 sezon bitireceğim 5 bölüm kaldı

devam etse keşke hereosdan çok daha keyif aldım ama ah kiera sen ne mal karısın
  • Devam edecek, Facebook sayfasında duyuruldu.

• 3.sezon baya iyiydi bakalım 4.sezon neler olacakhttp://www.imdb.com/title/tt1954347/episodes?season=4&ref_=ttep_ep_sn_nx
    imdb de yazana göre ilk sezon 27 May 2012 ikinci sezon 21 Apr. 2013 üçüncü sezon 16 Mar. 2014 başlamış 4.sezonun başlama tarihi yazılmamış ama her sezon 1 ay erken başladığına göre bir ihtimal 2015 de şubat ayında başlayabilir belki???
  • 4.Sezon 6 bölüm olacak ve son sezon olacak.Wiki sayfasında öyle yazıyor.Son sezon olması normal reytinlerde çok kötü durumdalardı ama baya sarmışdı beni 3.sezon özellikle alternatif gelecekden gelen adam ve Kiera nın yakınlaşması falan iyiydi.Umarım 3.Sezon finalinde gördüklerimizi 6 bölümde açıklayabilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aegon Targaryen

4.Sezon 6 bölüm olacak ve son sezon olacak.Wiki sayfasında öyle yazıyor.Son sezon olması normal reytinlerde çok kötü durumdalardı ama baya sarmışdı beni 3.sezon özellikle alternatif gelecekden gelen adam ve Kiera nın yakınlaşması falan iyiydi.Umarım 3.Sezon finalinde gördüklerimizi 6 bölümde açıklayabilirler

Her güzel dizi gibi bunun da sonu geldi desene.Onun dışında iptal olmadan bir sonunun olacak olması sevindirici.

• Yav ne zaman gelecek bu yeni sezon. Bekle bekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kırarım Boynuzunu İblis

Yav ne zaman gelecek bu yeni sezon. Bekle bekle

26 Temmuz 2015

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Eyvallah.
  • Sonunda. Yeni sezon Eylül'de başlıyor

http://www.syfy.com/continuum/videos/continuum-returns

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.