Şimdi Ara

Constantine 2 Geliyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
1
Favori
36.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çizgi romanla film birbirinden farklıymış söylenenlere göre. Filmi çok beğendim ama çizgi romanı okusaydım büyük ihtimalle beğenmezdim
    İkincisini de heyecanla bekliyorum
  • "Into the light I command thee"

Heyecanla bekliyorum.
  • Türkiyede geçsin.

Filmin ilkini izlemedim.En kısa sürede izleyeceğim ama.Keanu Reeves çok yakışıyor rolüne.
  • büyük olasılıkla KR oynamıycak okuduğum bir çok habere göre Daniel Craig düşünülüyo sanırım cok saçma olur öle bişi olursa KR ı ikna etmeleri lazım veya hiç yapmasınlar tamamen beklentileri boşa cıkaran bi yapım olur Recheal Weiz da oynarsa tekrardan iyi bir çift olmuşlardı çünkü artık bekliyoruz bakalım...:)
  • izlemeye değer bir film olucağı kesin
  • Keanu Reveesin olması daha iyi olur zaten sigarayıda bıraktı adam birde giderse ne yaparız
  • Bloglara göre film 2009 ilk yarıda girecek...
  • İnşallah film birincisi kadar başarılı olur
  • heralde 1.si kadar başarılı olmaz diye baya uğraşıyolar filmle hehehe :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighTechLowLife -- 5 Ekim 2008; 20:05:36 >
  • Birincisi çok güzeldi ama birşeyler eksik gibiydi ikinci filmde daha iyi olur inşallah.
  • Hayatımda izlediğim en güzel filmdi.İnşallah ikinciside çıkar da izleriz. Yapılmasına yeni karar vermişler zaten 20 ağustos'ta daha 1 yıl var en azından
  • ilk filmi sinemada izlemiştim,sonra dvdde ve tvde izledim gerçekten süperdi 2.si için geç bile kalındı bence,ama kesinlikle Keanu oynamalı yine,merakla bekliyorum.
  • Az önce Constantine izledim film baştan sona İslamı inkar ediyor ama kendi inançlarına göre çoğu şey doğru filmdeki... Ama filme yapı olarak bakarsak kurgu, oyunculuk falan güzel... Ayriyeten filmin sonu hoşuma gitti baya...

Cebrail hançeri saplayacakken şeytan gelip durduruyorya onu bana biraz saçma geldi orası şeytan çocuğunun neden dünyada olmasını istemesin ki yardım etmesi gerekir aksine
  • quote:

Orjinalden alıntı: IlDestilI

Az önce Constantine izledim film baştan sona İslamı inkar ediyor ama kendi inançlarına göre çoğu şey doğru filmdeki... Ama filme yapı olarak bakarsak kurgu, oyunculuk falan güzel... Ayriyeten filmin sonu hoşuma gitti baya...

Cebrail hançeri saplayacakken şeytan gelip durduruyorya onu bana biraz saçma geldi orası şeytan çocuğunun neden dünyada olmasını istemesin ki yardım etmesi gerekir aksine

Spoiler:
    Ama çocuğu babasını devirip hem cehennemi hemde dünyayı ele geçirmek istiyor. Ayrıyetten islamı nerde inkar ettiler anlamadım, ki etseler bile doğaldır sonuçta amerikan yapımı...

• izlerken adama bi paket sigara içirten film ikincisi ne kadar içirticek acaba ?
  • costatinden önce vaya sonra SEMUM filmini izlemenizi tavsiye ederim aradaki farkı yakınlığı mutlaka görmelisiniz.
  • Vayy be duyunca içimde bir sevinç oluştu uzun süredir doğru dürüst bir film izlemedim ..

• Harika bir filmdi inş böyle de devam eder...
  • 2009 oldu hala gelmedi
  • Şu filmi hala izleyemedim.Bu akşam atayım torrente 720p bakalım nasılmış
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.