Şimdi Ara

connectmi doblomu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • güzel bi şeçim yapmışşsın kazasız belasız kulnaırsın inşallah
  • CONNECT
  • Hayırlı olsun,güzel günlerde kullan...
    Arkadaş aracını aldığına göre sorusuna cevap bulmuş demektir.
  • Connect bence de iyi seçim güzel araba..Hayırlı olsun derim
  • kesinlikle CONNECT başkasını düşünme bile
  • arkadaşımın connect i ile gezerken çok dik bir yokuşa geldik.arabada oldukça yavaşlamıştı.arkadaşa:vitesi 1 e al araba anca çıkar dedim,arkadaş dinlemedi bile.o koca dizel araba o dimdik yokuşu 2. viteste çıkarken banamısın demedi.resmen şok oldum.o günden sonra connecti hastası oldum.konforu yol tutuşu mükemmel.dobloda kkullandım ama connect çok daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekoroglu -- 24 Eylül 2006; 2:36:55 >
  • Connect 90 Bg kullandım... bence gayet yeterli bir araç çotka sağlam bir araç .. htta aralık ayında bi abimiz kullanıyordu bende yanında otururken bı kaza gecırmıstık doblo ıle carpıstık transıtın on kaput havaya kalkarken doblo yarısına kadar goctu...

bence connect oturaklı bir araba bunu tavsıye ederim...

doblo 1.9 mu bastınmı fena kaçar diyorlar.. ama halk arasında uçan teneke de deniyor.. kullanmadım bu aracı onun ıcın bı yorum yapamayacagım belkıde kullansam begenecegım ..

kullandıgım connectti memnun kaldım !
  • her yönden connect..
  • partner veya berlingo araçlar hakkında yorumlarınız neler?connect kada olmasada doblodan iyi bi araç!!
  • kesinlikle ford connect.. resmen TANK gibi araba, diğerleri yanında oyuncak gibi kalıyo..
  • doblonun tamponuna yaklaşamaz be connect..ama sağlam olduğunu biliorum o ayrı..ço yakıo bide..ama agır duruşu war..
  • hayırlı olsun araban
  • connect.

doblodan çok daha kaliteli ve güven hissi uyandırıyor...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.