Şimdi Ara

CONNECT 90&110'LUK MU DOBLO MU ALSAM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bende 2009 model benzinli otomatik vites hyundai getz var.100km'de 9-10 litre yakıt yakıyor.hem çok yakıt yaktığı için hem heşbek tipi bagajı çok küçük olduğu için satıp yerine sıfır yeni 2012 model connect 90'lık veya 110'luktan almayı düşünüyorum.ama kullananlar hep çok yakıt yaktığını söylüyorlar.doblo veya fiorino daha mı az yakar.yalnız sağlamlık yönünden,marka yönünden connect, doblo ve fiorino'ya fark atar gibi geliyor bana.sizin tavsiyeniz nedir.acaba hyundai getzi satsam pişman olur muyum,eğer connect veya fiorino hyundai getz gibi yakıyorsa hiç değiştirmeyeyim değil mi?piyasası 22000-23000tl aras hyundai getzimin.fiorino ise 25000tl,sıfır connect 2012 modeli 31000tl,doblo ise 35000tl kampanyalı fiyatları.bu konuda tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kencovi -- 13 Aralık 2013; 22:08:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kencovi

arkadaşlar bende 2009 model benzinli otomatik vites hyundai getz var.100km'de 9-10 litre yakıt yakıyor.hem çok yakıt yaktığı için hem heşbek tipi bagajı çok küçük olduğu için satıp yerine sıfır yeni 2012 model connect 90'lık veya 110'luktan almayı düşünüyorum.ama kullananlar hep çok yakıt yaktığını söylüyorlar.doblo veya fiorino daha mı az yakar.yalnız sağlamlık yönünden,marka yönünden connect, doblo ve fiorino'ya fark atar gibi geliyor bana.sizin tavsiyeniz nedir.acaba hyundai getzi satsam pişman olur muyum,eğer connect veya fiorino hyundai getz gibi yakıyorsa hiç değiştirmeyeyim değil mi?piyasası 22000-23000tl aras hyundai getzimin.fiorino ise 25000tl,sıfır connect 2012 modeli 31000tl,doblo ise 35000tl kampanyalı fiyatları.bu konuda tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum.

hocam yakıt tamamiyle senin kullanımına bağlı . Bende yazın 5.5lt yakıyor 100km'e ama şehir içi 5.vites 70-80 gidiyorum olabildiğince 2bin deviri görmeden vites attırıyorum. Eğer 90lık silver alırsan kendini bambaşka bir dünyada görüceksin emin ol. En basit örnek şunu vereyim millet kışın arabasının camlarının buzunu elleriyle kazımaya çalışırken ben motoru çalıştırıp bir şarkı açıyorum şarkı bitene kadar ön cam arka cam yan aynalar her şey eriyor ve araç yola hazır hale geliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.