Şimdi Ara

Connect 18 yada 17 inç jant..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
6.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Buraya yeni katıldım ve sizlere bir sorun olucak arkadaşlar
    2012 model 110 bg glx aracım var ben 18 yada 17 inç jant takmak istiyorum , ve kalın lastikle beraber ama şunda emin degilim bazı araçlarda arka kısım tekerle camurlugun ortası daha cok açılmış..
    Sizce 18 inç jant ve kalın lastıkle o kısım azda olsa kapanırmı? Hoş durup kötü görüntü gidermi ortadan yoksa aksine daha yükselip kötümü olur ?
    Şimdiden teşekkürler herkeze.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba ,
    connect'de 15 inç jant-lastik var . 16 olabilir . en fazla 17 de olabilir ama 18 sırıtır derim.
    bu araçlar yüke dayalı tasarlandığından aracın yüklendikten sonraki eğilmiş halini de düşünmüş olabilirler.
    ikinci düşündüğüm ise , yakıt sarfiyatı konusu . lastik büyüdükçe sürtünme artacağından tüketim de artıyor. bu yüzden caddy de connect'e de 15 inç koyuyorlar.
    netice: en fazla 16 inçi tavsiye ederim
  • PAVLIKE P kullanıcısına yanıt
    Ben aracımda 18 jant kullanıyorum (225-40-18) yapılan testlerde uzmanlar %10 yakıtı artırıyor diyorlar. Ama bu farkı kullanım tarzınızla kapatmak mümkün(sakın kullanarak) Şuanda 1 depo ile test ediyorum(çeyreği bitti) ışık yanında bakalım kaç km yol yapmış olcak.

Önden 3-3.5 cm alçaltıldı araç. Arkasıda 4-5 cm alçaltılacak.
  • Güzel olmuş. Binek olarak kullanılıyorsa pek sıkıntı olacak gibi durmuyor. Ama ticari kullanılacaksa pek akıl karı değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugurkamil kullanıcısına yanıt
    Hocam araç süper acaba bunların tamponunu yeni kasa tampon yapabiliyoruzmu yapabiliyorsak ne kadara çıkar bilginiz varsa şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sesveren S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür derim.
    Ticari amaçla kullanmıyorum özel aracım. Ticari alarak kullandığın araca 3-5 kusuşu hesap ediyorsan ve aracı senden başkası kullanıyorsa mantıklı değil tabiki.
  • maske_28 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
    Yapabilirsiniz isterneniz ama boşa masraf pahalıya mal oluyor, ona harcıycağınız paraya daha güzel şeyler yapabilirsiniz araca.
  • Hocam gördüğüm en iyi ilk kasa connect özendim aynısını yapmayı planlıyorum patent al sen :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MYlcn

Hocam gördüğüm en iyi ilk kasa connect özendim aynısını yapmayı planlıyorum patent al sen :D

Teşekkür ederim. Elimden geldiğince kendi zevkime göre yapıyorum bişeyler. Şuanda son hali bu. 1 aya kadar yeni farlarını yapıcam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.