Şimdi Ara

Concord C-754 Pie Tablet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Concord C-754 Pie 10.1" 64GB 4.5G IPS Tablet

bu tablet nasıldır? inceleme yada pek fazla yorum bulamadım. alınır mı ? çoğunlukla oyun oynanacak.

hepsiburada fiyatı 1360 tl

trendyol 1280 tl

hepsiburada linki

trendyol linki

Concord C-754 Pie Tablet Concord C-754 Pie Tablet Concord C-754 Pie Tablet Concord C-754 Pie Tablet Concord C-754 Pie Tablet

• cihazı kullanan olmadı mı hiç ??
  • ++++
  • Ben de bu tabletten almayı düşünüyorum. Kağıt üzerinde özellikleri güzel görünüyor. 4 GB ram özellikle ilgimi çekti. Oyun için değil günlük kullanım için düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mamut -- 28 Nisan 2020; 6:14:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mamut

Ben de bu tabletten almayı düşünüyorum. Kağıt üzerinde özellikleri güzel görünüyor. 4 GB ram özellikle ilgimi çekti. Oyun için değil günlük kullanım için düşünüyorum.
    şipariş verdim bakalım hafta içi gelecek. aynen donanım fiyata göre çok iyi gibi umarım düzgün bişeydir
  • Tamamdır, iyi haberlerini bekliyoruz :)
  • siparişim geldi tablet bozuk çıktı uğraşmadan iade ettim :(
  • haykmayk kullanıcısına yanıt
    çöp...çin malı tab almayın aldırmayın ekranı kırılsa bulamazsınız ...0 kalite bende lenovo tab var taş gibi çocuklar kullanmasına ragmen şarz soketi bozulmadı 5 senelik tablet ...hele şu piranna varya çöp oglu çöp :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz006

çöp...çin malı tab almayın aldırmayın ekranı kırılsa bulamazsınız ...0 kalite bende lenovo tab var taş gibi çocuklar kullanmasına ragmen şarz soketi bozulmadı 5 senelik tablet ...hele şu piranna varya çöp oglu çöp :)
    aslında biliyorum kaliesiz olduğunu aynı fiyata lenova da var fakat sim girişli yok. ha şart mı sim girişli olması değil ama bin iki bin para olunca o da olsun diyosun bu sefer fiyat fırlıyor malesef.
  • Bir dünya markasıdır. Fikir vermesi açısından ; https://www.youtube.com/watch?v=Myx_woLCE1o&feature=youtu.be
  • Cihaz bu gün geçti elime. Sim kartı, microsd yuvası, şarj aleti, kulaklık ... tamamını gelir gelmez denedim. Aksesuarların herhangi bir sıkıntısı çıkmadı. Micro Sd de yaklaşık 60 gb, 9600 pdf döküman vardı. Cihaza taktıktan bir kaç dakikada sonra kullandığım uygulama tamamını listesine yükledi. Yani oldukça hızlı görünüyor. Akşam ise oyun deneyeceğim. İddia ettikleri gibi ise oyun performansında belli olur. İlk karşılaştığım kusur ise şu oldu. Cihaz bataryası tamamen sıfır geldi. Şarja takıp birkaç defa Power tuşuna basmama rağmen açılmadı. Bozuk geldi diye endişelendim fakat birkaç dakika sonra tekrar power tuşuna bastım, şarj almaya başladığını pil animasyonunu açtığında farkettim. İlk kullanımda şarj için biraz beklemek gerekiyor. Bu arada kutusunun içinden çıkanları paylaşayım. Beyaz şık bir kılıf, ekrana yapıştırılmış kırılmaz cam, kulaklık, otg kablo, şarj aleti, silme bezi. Oyun performansında da beklediğim sonucu alırsam keyifle kullanacağım. Beğendim doğrusu.

Concord C-754 Pie Tablet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ddxm -- 27 Ağustos 2020; 14:13:38 >

• ddxm kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cihaz konu açılışında belirtildiği gibi 4.5G değil. 4 G erişim hızı sağlıyor.
    Cihazı Pubg de orta seviye bir oyuncu düzeyinde test ettim.
    Karşılaştığım durumları paylaşayım.

1- Pubg oyununda Jiroskop özelliğini aktif edemedim. Sistemin bu özelliği karşılamadığı cevabını aldım.
    Araştırdığım ve benim karşılaştıklarım itibariyle , sanal jiroskop kurulabiliyor ama
    sanal jiroskobun çalışabilir hale gelmesi için kurulacak programlar cihazın garantisini sonlandırabilir.
    (Bu aşamayı çok iyi araştırmak ve mümkün ve var ise, cihaz garantisine etki etmeyecek yazılımları kurmak gerekir.)

2- Tepesinde termal kauçuğu olan kalemle kullanmaya çalıştım fakat dokunmatik kalem kauçuğunu algılamadı.
    Kauçuk kalitesi ile ilgili olma ihtimali çok yüksek fakat yinede cihazı oyun için ve tetik joystick ile
    kullanacak iseniz joysiği deneyerek alın derim.
    Direk online sipariş ile alacağınız tetik yada joystickler işinizi görmeyebilir.

3- Akşam 18:00 ile ertesi sabah 10:00 arası 14 saatlik zaman dilimi için, bir saate yakın wifi üzerinden
    bağlanıp oyun oynamama, yaklaşık olarak 4 saat aktif kullanmama, kitap okumama rağmen, şarjının sadece
    %25 i bitti. 6.000 Mah batarya kesinlikle çok başarılı.

Cihaz için bende oluşan kaanat şu oldu. Özellikle Pubg gibi oyunlarda kullanılacak ise, ki ekran büyüklüğü
    çok ideal, Otg kablo (kutuda var) + adaptörlü usb çoklayıcı + gaming keypad ve maus ile oynanırsa beklenilen
    performansı ve oyun hazzını hatta üstünü karşılayabilir.
    Yukarıdaki aksesuarlar olmadan, elle oynanır ise, Jiroskop olmadan oynamak rakiplerine karşı
    % 20 dezavantajla başlamak hissi uyandırıyor bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ddxm -- 28 Ağustos 2020; 9:32:2 >

• arkadaşlar bu tablet nasıl sizce, huawai ve lenowa nın 2gb lık tabletleri bunan pahalı arada kaldım doğrusu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.