Şimdi Ara

Conan Exile ÇIKTI !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar ! Yeni bir hayatta kalma oyunu incelemesinde daha bir aradayız. Lafı çok uzatmadan asıl merak ettiklerinize geçeceğim. Oyun almaya değer mi ? Grafikleri, optimizasyonu nasıl? İçerik var mı yok mu vs.. Optimizasyondan dalmak istiyorum konuya, genelde erken erişim ile çıkan oyunlarda ciddi optimizasyon sorunları görüyoruz. Bkz: ARK: Survival Evolved. Fakat Conan Exile bu konuda çok güzel iş çıkartmış. Stabil bir şekilde 60+ fps de oyunu oynayabildim yüksek ayarlarda. Grafikler konusunda ise Unreal Engine 4 grafik motoru işini güzel yapmış. Peki oyunda içerik bol mu almaya şu aşamada değer mi ? Günümüzde çoğu kaliteli oyunun 180 tl gibi uçuk fiyatlar ile çıktığı düşünülürse, Conan Exile'a 55 tl fiyat etiketi pek fazla değil diye düşünüyorum. Oyun survival, explore, open world tarzında. Hayatta kalma oyunu olmasına rağmen fantastik bir dünyada geçiyor olmasının sağladığıkları gerçekten hoş. Kendi evinizi bölgenizi kurabiliyor, hatta başka kabilelerden (NPC'ler vs) insanları zorla kaçırıp işkence ederek size katılmaya zorlayabiliyorsunuz. Sizler için bölgenizi koruyorlar vs. Bunun yanında yapımcılarının düştükleri notlar arasında hayvan eğitme, gelişmiş şehir kurulumu gibi özellikler mevcut. Ayrıca oyunda karakterinizi istediğiniz gibi özelleştirebiliyorsunuz. Hatta kötü yola sapıp karanlık büyücü vs bile olabiliyormuşsunuz. Yani evet oyun içerik açısından kullanıcılarını tatmin edecek gibi duruyor.

Görsel olarak bir ilk bakış videosu izlemek istersenizde ilk bakış videomu şöyle bırakayım, iyi seyirler ^^

Bu arada bu bahsettiğim özelliklerini çoğunu nereden biliyorum diye sorarsanız oyun yapımcılarından almış olduğum pdf dosyasınıda şöyle paylaşayım ilgisini çeken arkadaşlar için :)

https://www.docdroid.net/NnWf9JP/conanexiles-playguide.pdf.html

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.