Şimdi Ara

Çomü Tıp Sorular Buraya (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
6
Favori
12.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Arkadaş ortamım pek iyi degildir tek kalmayı tercih ederim küçük bir ev veya yurtta tek kişilik oda bulmam gerekiyor internetten de tam olarak neyin ne oldugu belli olmuyor o yüzden sorma gereği duydum teşekkür ederim
  • Çanakkaleyi yazarsanız kayıda gittiğinizde sizi kapıda bekleyen bir sürü yurt görevlisi olucak onlardan dinleyip bir seçim yapabilir ya da ev tutabilirsiniz.1+1 evler var.Bakarken barbaros mah olarak bakın o taraf üniversiteye yakın , ev düşünüyorsanız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • StBk S kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirmeler için çok teşekkür ederim.
    Kolay gelsin iyi günler.
  • Yukarı

• Yukarı

• arkadaşlar sakarya tıpta 4. sınıf öğrencisiyim sorusu olan arkadaşlara elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım.
  • Yukarı

• Canakkale 18 martmi yoksa abant izzet baysal mi

• çomü zordur kampus ulasımıda rahat degıl o konuda dikkat edın derim
  • Proflar hakkinda bilgi verirmisin sayisi cokdegil ama kalitelimi

• Hocalarımız kalitelidir şüpheniz olmasın o konuda.Tıp fakültesine ulaşım kolay kampüsede 3 tane otobüs çıkıyor isterseniz yürürsünüzde.Tıp fakültesi altta kalıyor.Fakülte bence zor değil kalan sayısı da azdır.

Samsunda oturuyorum, OMÜ'nün altına canakkaleyi yazdım fakat ktü de kafamı kurcalıyor.

Ktü,çomü karsılastırması yapsan bi :D
  • Underc0ver kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bir şey demek isterdim ama ktü hakkında 0 bilgim var.Sıralama kaçtı OMÜ kesinse hayırlı olsun değilse çanakkalemiz sizi üzmez :D
    9173 sıralamam . omü 15 kisi düsürmüş 2015te ondan 9190 almıs en son gecen sene.

2013 de 9430
    2014 9550
    2015 9190 gelir mi sizce :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Underc0ver -- 31 Temmuz 2016; 13:38:53 >
  • Underc0ver kullanıcısına yanıt
    Gelir gibi duruyor hocam hayırlı olsun
  • ardeste tek kişilik oda da var baktım ben
  • peskop1 P kullanıcısına yanıt
    Sadece prof sayısı okulların karşılaştırılmasında eksik ve yanlış bana kalırsa. Çomü tıp tüm hocalarıyla ilgili şunu söyleyebilirim iletişim konusunda çok iyiler. Hepsi her konuda son derece ilgili davranıyor ve bence en önemlisi bir şey sormak konuşmak işkence dolu ve tedirginlik yaratıcı değil.
    Sorduğumuz her soruda ellerinden geldiğince yardım etmeye çalışırlar. Çok ayrıntılı bilmiyorsa geçiştirmek yerine ertesi derse o konuyla ilgili bilgisini tazeleyip gelir, tatmin edici cevaplar verirler.
    Ben bizzat gördüğüm olarak şunu paylaşabilirim ki hocalara ne kadar ilginiz olduğunu gösterirseniz o kadar çaba harcıyorlar. Ne verirseniz onu alıyorsunuz bir başka deyişle.

• Hocam istanbulda bir iki tane yeni tip aciliyor hatta bi universite gelursne tam burs vericez dediler ama tedirginim yeni acilan uniye gitmek sorun yaparmi malum yasadigim.sehirden ayrilmak istemiyorum

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.