Şimdi Ara

Çomü Tıp Sorular Buraya (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
6
Favori
12.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence imkanınız varsa gezin görün dediğim gibi arkadaşlae ben gezdim ve çanakkaleyi seçtim ve hiç pişman değilim hatta en iyi tercihim.Çok mutluyum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarı

• Canakkale sehrin biraz anlatir misiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sıralamanız kaçtı trakya ile çanakkale arasında kaldım karşılaştırabilir misiniz

• Sıralamam 7900dü.Trakyayıda araştırdım biraz.Köklü bir okul hastaneside büyükmüş sanırım biraz eskiymiş galiba.Açıkcası ben çanakkaleyi gezdikten sonra aklımda soru işareti kalmadı.Hem bursada oturduğum için bu daha yakın olucaktı.Yeni donanımlı büyük hastane yapılması beni etkiledi.Çanakkale şehrinin sosyokültürel özellikleri de iyiydi.Soran arkadaş için şöyle cevap vereyim.Tamamen rahatlığın hakim olduğu şehir.Her görüşe saygılıdır insanlar kimse kimseye laf atmaz.Saygılıdır herkes birbirine.Suç olayı yok denecek kadar az hatta ben hiç cinayet hırsızlık falan duymadım.2 kordona sahip 1 i plajın yanına kurulu kumlarda puflara oturup çayınızı kahvenizi içebilirsiniz.Üniversiteliler fazla olduğu için ortamda iyidir ve gayet ucuzdur.Boğaz kenarı 1.25 e çay 8 9 liraya bira içebilirsiniz.Ama fazla büyük değil.Belediye her ay 4 tane ücretsiz tiyatro oyunu getirir.Farklı etkinliklerde yapılır.Okulda aktif kulüplerde var ilgilenenler için.Tıp fakültesinin içinde de külüpler vardır.

• peki teşekkür ederim bir de amfi mi yoksa normal sınıf mı?

• 160 kişilik amfide görüyoruz dersleri yer sıkıntısı olmuyor yeni amfi yapılcak söylentisi vardı ama noldu bilmiyorum.

• Hocam 5-6 sınıfta TUS için bir rahatlık sağlıyorlar mi? Bilginiz var mı?

• Ya o konuda çok bilgim yok.Ama çanakkale genel profilde fazla nüfuslu olmadığı için çok dolu olacağını sanmıyorum ve tanıştığım 6.sınıflarda böyle bir konudan şikayet etmiyorlardı.2 tus dersanesi var ayrıca çanakkalede.

• Hazirlik var mi

• evime en yakın tıp celal bayar.her gün gidiş geliş düşünüyorum.ama çanakkaleyi birkaç gündür araştırıyorum sevmeye başladım şehri.siz olsanız nasıl bir tercih yapardınız?

• Hocam ben samsunluyum,omüye girebiliyorum fakat çomüyü yazicam gibi . Düşün yani nerden nereye bence sende yapabilirsin 😂

• Gerginsan G kullanıcısına yanıt
    Hazırlık yok.Sene içinde sınav var onu vermen gerekiyor. 3.sınıfın sonuna kadar verebiliyorsun sanırım birde mesleki ingilizce sınavı yapılıyor.Geçersen vermiş oluyorsun kalırsanda tekrar girersin sene tekrarı ya da ders görme gibi bir şey yok.

• Underc0ver kullanıcısına yanıt
    farklı şehir isteğinden mi hocam omü de çok iyi demişlerdi? hayırlısı ailem çok ısrarcı celal bayar konusunda.ben de çanakkaleyi seviyorum işte.bakalım nolucak:(

• Aynen samsundan başka şehir görmedim :D bide istanbul ve izmire yakın ya ondan istiyordum.

OMÜ yazacagım galiba macere aramaya gerek yok
  • Underc0ver kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun celal bayar olucak benim de %80 :(

• Hocam tek kisilik yurtlsr var mi

• Bir çok tek kişilik yurt var .Kampüsün içinde bile yurt vardır.Çanakkale öğrenci şehri olduğu için yurt bulmakta sıkıntı çekmezsiniz ama kyk yurdunu bilmiyorum çevremde hiç kalan yok hep özel yurtlarda veya evde arkadaşlarım.

• Kazmatör28 K kullanıcısına yanıt
    Canakkalede daha iyi bir sehir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarı

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.