Şimdi Ara

COMPAQ PRESARIO F505EA Kullanıcıları Buraya... (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.558
Cevap
3
Favori
135.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: mrtgkce

quote:

Orjinalden alıntı: SinanAtesh

Arkadaşlar kahve dökülen laptopumu 12 mayıs'ta teknosa aracılıgıyla servise gönderdim.Ve bugün yani 21 mayısta laptop elime geçti.Teknosa çalışanları bile çok şaşırmışlar bir ilk yaşandı diyolar..Ayrıca hiç bir üücret talep etmediler. Ama klavyeyi deiştirmemişler bu degişiklik için tekrar servise göndermeyi düşünüyorum..Klavye degişikligi için ne kadar ücret isterler acaba??

Adına sevindim. Güle güle kullan. Klavye konusunda bilgim yok.

Çok teşekkür ederim yardımların için.. Klavye degişimi için tekrar servise gönderdim. +Pil sorunu yazdırdım. İnşallah yine 1 haftada gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SinanAtesh -- 29 Mayıs 2008; 12:34:33 >

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar kahve dökülen laptopumu 12 mayıs'ta teknosa aracılıgıyla servise gönderdim.Ve bugün yani 21 mayısta laptop elime geçti.Teknosa çalışanları bile çok şaşırmışlar bir ilk yaşandı diyolar..Ayrıca hiç bir üücret talep etmediler. Ama klavyeyi deiştirmemişler bu degişiklik için tekrar servise göndermeyi düşünüyorum..Klavye degişikligi için ne kadar ücret isterler acaba??

Çok teşekkür ederim yardımların için.. Klavye degişimi için tekrar servise gönderdim. +Pil sorunu yazdırdım. İnşallah yine 1 haftada gelir

Hadi bakalımi hayırlısı.

• Microsoft Windows Vista Ultimate Türkçe 64 Bit
    kursam compaq f505ea 2gb ram var nasıl olur
    ındırdım tum dosyaları dvd ye daha cekmedım
    ne yapayım arkadaslar kurayımmı
    ULTIMATE 64 PİT TR
  • quote:

Orjinalden alıntı: sinan3344

Microsoft Windows Vista Ultimate Türkçe 64 Bit
    ULTIMATE 64 PİT TR

Olumsuz birşey olacağını sanmam.
  • quote:

ULTIMATE 64 PİT TR

Ben kurdum çok yavaş kalıyor 2GB ram ile tavsiye etmem özellikle ekran kartı bariz belli yavaşlığı.En ideal XP Pro SP3 lü versiyonu bu makine için
  • quote:

Orjinalden alıntı: beatles33

quote:

ULTIMATE 64 PİT TR

Ben kurdum çok yavaş kalıyor 2GB ram ile tavsiye etmem özellikle ekran kartı bariz belli yavaşlığı.En ideal XP Pro SP3 lü versiyonu bu makine için

şu anda bıttı cd ye cektım
    kuruyummu hızlanırmı
    yoksa yavaşlarmı kararsızım

• XP performansı alamazsın, orası kesin.
  • ne gerek var sinan arkadaşım çok vehimlisin bence 2gb ram seni uçuruyordur biz ne yapalım 1gb'la artı ultimate çok üst düzey bir kere 4gb dan aşağısı kurtarmaz ben de yeni aldım nb u 720 ytl'ye 2 gün önce teknosadan wireless'ı çok güçlü gördüğüm kadarıyla düşük de olsa çekiyor başkasının ağından. norton kasıyordu onu kaldırıp antivir yükledim ihtiyacı olana tavsiye olunur bedava. Bir sorum olacak adaptoru pili dolduktan sonra çıkararak kullanıyorum normali nasıl acaba? bios güncellemeye falan da gerek var mı ? su an iyi gidiyor. Ben de geldim buraya beni de yanınıza alın
  • quote:

Orjinalden alıntı: arsenond

ne gerek var sinan arkadaşım çok vehimlisin bence 2gb ram seni uçuruyordur biz ne yapalım 1gb'la artı ultimate çok üst düzey bir kere 4gb dan aşağısı kurtarmaz ben de yeni aldım nb u 720 ytl'ye 2 gün önce teknosadan wireless'ı çok güçlü gördüğüm kadarıyla düşük de olsa çekiyor başkasının ağından. norton kasıyordu onu kaldırıp antivir yükledim ihtiyacı olana tavsiye olunur bedava. Bir sorum olacak adaptoru pili dolduktan sonra çıkararak kullanıyorum normali nasıl acaba? bios güncellemeye falan da gerek var mı ? su an iyi gidiyor. Ben de geldim buraya beni de yanınıza alın

Aramıza hoşgeldin.

Ben aldığımdan beri çıkarmadım pili üzerinden. Bizim buralarda sık sık kesiliyor elektrikler. Bu sayede koruma sağlıyor pil.

Şu anki güncel BIOS versiyonu 12-2007 tarihli F1F dir. Eğer bios versiyonun bu değilse Vista için ŞURADAN indirmeni şiddetle tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtgkce -- 25 Mayıs 2008; 22:05:12 >

• quote:

ne gerek var sinan arkadaşım çok vehimlisin bence 2gb ram seni uçuruyordur biz ne yapalım 1gb'la artı ultimate çok üst düzey bir kere 4gb dan aşağısı kurtarmaz ben de yeni aldım nb u 720 ytl'ye 2 gün önce teknosadan wireless'ı çok güçlü gördüğüm kadarıyla düşük de olsa çekiyor başkasının ağından. norton kasıyordu onu kaldırıp antivir yükledim ihtiyacı olana tavsiye olunur bedava. Bir sorum olacak adaptoru pili dolduktan sonra çıkararak kullanıyorum normali nasıl acaba? bios güncellemeye falan da gerek var mı ? su an iyi gidiyor. Ben de geldim buraya beni de yanınıza alın

Merhaba kardeş hoşgeldin aramıza Pil dolduktan sonra Pili çıkartmak ömrünü uzatıyormuş bataryanın böyle deniliyor ama zahmetli bir iş olduğu için normal kullanıyorum Bios un güncel olan F.1F mi bu değilse yükseltmeni tavsiye ederim eski bios ile daha çok ısınıyordu yeni versiyonda Fan sürekli dönüyor eskisine göre daha serinledi makine.

• hoşbuldum teşekkür ederim arkadaşlar programı yükledim directx de bios 4.0 release 6.1 yazıyor
  • quote:

hoşbuldum teşekkür ederim arkadaşlar programı yükledim directx de bios 4.0 release 6.1 yazıyor

CPUz programı ile görebilirsin BIOS versiyonunu.

• quote:

quote:

hoşbuldum teşekkür ederim arkadaşlar programı yükledim directx de bios 4.0 release 6.1 yazıyor

CPUz programı ile görebilirsin BIOS versiyonunu.

sagolasın everestten baktım görünüyor f1f fanı devamlı düşük sese döndü. Isınma kalmadı sayılır önce ateş gibiydi
    bir de biosa girmeye çalışıyorum ekran kartını düşürmek için giremedim powerda del'e f'lere bastım başka bir yere giriyor nasıl gireceğim BIOS 'a

• tamamdır yaptım 128mis ekran kartıbelleği bana 224 demişlerdi
  • bs player çalışmıyor vistada çalışan var mı nasıl yapılıyor?
  • quote:

quote:

quote:

Klavyeyi falanda degiştirmişler bgn geldi laptop hp servisine alkışş

• Selamlar;
    kablosuz bağlantı kayboldu gitti, neyse kablolu bağlantıya başladım ama iki gündür
    arada bir mavi bir ekran gelip bilgisayar kapanıyor. açıldığında aşağıdaki sorun yazıyor.
    Sorun imzası:
    Sorunlu Olay Adı: BlueScreen
    OS Sürümü: 6.0.6001.2.1.0.768.2
    Yerel Kimlik: 1055

Sorun hakkında ek bilgiler:
    BCCode: 50
    BCP1: 8000A1D7
    BCP2: 00000000
    BCP3: 81E72E6B
    BCP4: 00000000
    OS Version: 6_0_6001
    Service Pack: 1_0
    Product: 768_1

Sorunu açıklamaya yardımcı olan dosyalar:
    C:\Windows\Minidump\Mini053008-01.dmp
    C:\Users\Halit\AppData\Local\Temp\WER-58125-0.sysdata.xml
    C:\Users\Halit\AppData\Local\Temp\WER7676.tmp.version.txt

Bu sorunu yaşayan arkadaşlar varmı bunu öğrenmek istedim.
    windows sorunu çözemiyor. Ne yapmalıyım?
  • Herkese selam,sonunda benim wireless te uçtu galiba.Bazen 2 gün aradan sonra şöyle bir beliriyor.Sonra gene yok.Ancak hemen servise göndermeyi düşünmüyorum.Sebebi: Kendimde pc teknik servisi olduğum için biliyorum.Özellikle anakart için sökülen bir notebook yeniden montajlandığında kasada çok incede olsa deformasyonlar oluşuyor.Dahası,halen -wireless dışında-gayet güzel çalışıyor.Serviste yok orası yok burası karışacak.Piller,dvd,vb derken geldiğinde başka sorunlarla karşılaşmayacağımın garantisi yok.Bu yüzden hala 12 ay garantisi varken bekleteyim diyorum.Son 2-3 ayda göndereceğim.Bari anakartı falan hiç bulunmazda komple değiştirirler..
    Evde halen kablolu kullanıyorum,zaten bir kablosuz dungle tanıttım.İlla wireles isteyen durumlarda onu takar idare ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilt -- 31 Mayıs 2008; 12:15:30 >
  • ARKADASLAR COMPAQ F505EA 2GB RAMLI LAPTOPPUM VAR
    SARJ ALMIYOR COGU ZAMAN SARJ ALETINI GORUYOR AC GUCTE DIYOR ANLAMADIM BENDE NE YAPACAM
    GARANTIYE GONDERSEM NASIL GONDERECEM NEZAMAN GELIR
    FATURASI FELAN YOK
    SADECE CIHAZ VE SARJ ALETI VAR
    ne yapayım arkadaslar mersındeyım ben su anda
  • eger pılı cıkarıp bıraz bekleyıp takarsam sarj aalıyor
    pıl ısınıyor ondanmı acaba:S
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.