Şimdi Ara

Comnet ISS İncelemesi - Speed & Ping Test

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, yaklaşık 4 aydır bu firmayı kullanıyorum. Değerler hakkında fikirleriniz olması adına bu konuyu oluşturuyorum.

Modem Değerlerim.

Speed ve Ping test. (Tıklayarak tam ekran bakabilirsiniz)

VDSL - Kayseri'de bulunuyorum ve ping karşılaştırmasını bu şekilde yapabilirsiniz. Kayseri - İstanbul ping değeleri normal. 4 ayda yaklaşık 2-3 kere internet kesilme sorunu yaşadım onun haricinde bir problem yaşamadım.

Geçmek isteyen arkadaşlar var ise; şunu söyleyim son 1 aydır Faceit sunucularında ping spike oluyor, anlık olarak dalgalanmalar var, umarım firma bu sorunu çözer. Bunu ben kafamdan söylemiyorum Faceit'e sunucu sağlayan Hiperz'in paylaştığımız test sonuçları söylemidir. Ağırlık Faceit üzerinden oynayan biri olarak rahatsız ediyor, bu yüzden başka bir ISS'ye başvurumu yaptım. Bunun haricinde fiyat olarak uygun ve iyi bir firma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ApRa- -- 22 Temmuz 2021; 13:7:6 >

• İstanbul'a yakın bir yerde ikamet ediyorsanız bu İSS yi tercih edin. Şuana kadar kullandığım en iyi İSS deneyimini yaşıyorum gerçekten çok iyiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • faceit de ping sorunu devam ediyor alacak arkadaşlar bunu göz önünde bulundursun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • -Circassian kullanıcısına yanıt

Ciddi misiniz hocam 2 yıl olmuş konu açılalı halen devam ediyor mu?

• emirk77xxxx E kullanıcısına yanıt

evet hatta comnet e yazdım fotoğraflarla ispatladım aynı bölgemde başka ıss den hizmet alan arkadaşım var evlerimiz çok yakın onun faceit de 60 ms alıyor ben 75 ms alıyorum adamların verdiği cevap aynen şu :

Kontrol sağladığımızda tarafımızca sorun bulunmamıştır.

Trafiğiniz İstanbula ulaşıp buradan yurt dışına çıkmaktadır bağlantı sağlamış olduğunuz oyun sunucunun yoğunluğuna göre değişkenlik göstermektedir.

CS 2 için 146.66.155.1 IP adresi üzerinden test gerçekleştirmenizi rica ederiz sorun yaşadığınız zaman.

İyi günler dileriz. 

üstteki benim alttaki arkadaşımın tracert sonucu evlerimizin arasında 300 400 metre anca var

bunlarda faceit sunucusuna attığım tracert ve ping sonuçları modem den de attım yani benimle alakalı bir problem yok tamamen comnetin yurtdışı anlaşmları ile alakalı

• En kısa zamanda Comnet'i değişmeniz dileğiyle. Comnet'in yıllardır problem olarak görmediği bir sorun bu, ne yaparsan yap adamlara göre hizmetleri kusursuz.

• emirk77xxxx E kullanıcısına yanıt

ön ödemeli olduğu için parayı geri vermiyorlarmış o yüzden beklemem gerekecek

burada firmayı tamamen alınmaz diyemem eğer oyun oynamıyorsanız alınabilir ama oyun sıkıntı

• Diğer sayfa sürekli kod paylaşan arkadaşlar ile dolduğu için buraya yazıyorum. Ben de uzun süredir kullanıyordum sıkıntı yoktu ama son 1-2 Aydır haftanın bir günü Genel Arıza diyerek interneti kesiyorlar ve suçu Türk Telekom'a atıyorlar. Aynı alt yapı ile başka firmalardan yine aynı hizmeti aldım ama bunlar kadar arıza veren başka firma yoktu. Kesinlikle tavsiye etmiyorum en azından peşin fiyatına uzun süreli abonelikleri.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.