Şimdi Ara

comnet internet değerleri ve evraklar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • COMNET'te akşamları hız düşümü yaşıyorum, özellikle 22:00 - 04:40 saatleri arasında indirme hızım 15mbps - 45mbps aralığında oluyor. Sabah tekrardan 100mbps - 115mbps aralığında oluyor. Saha dolabı yeni ve FTTH TT altyapısı var, zaten hızın düşmediği zaman aralığındaki indirme hızım normal. Yükleme hızında herhangi bir problem olmuyor. İstanbul'da yaşıyorum. 3 aylık zorunlu hizmet almalıymışım, ISS değiştiremiyorum. Süre dolduğunda çıkacağım, 10 - 15ms ping için değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Benizakura -- 10 Mayıs 2021; 10:25:24 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Benizakura kullanıcısına yanıt
    ben orduda yıllarca tt kullandım tek bir problem olmadı comnettede olmaz diye düşünüyorum çünkü şehirden şehire değişiyo diye biliyorum hız düşümü mesela istanbulda tt kullanan birinde hız düşümü olabiliyor akşam ama ben hiç böyle bişey yaşamadım comnete gelince tt çok pahalı alternatif olarak çok seçenek yok gibi netspeed comnet belki türknet ben comnetle başladım denemeye en idealini bulmaya çalışıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy S. -- 10 Mayıs 2021; 13:30:41 >
  • The_Bilal T kullanıcısına yanıt
    hocam comnet piyasaya çıkmadan önce netspeed kullandım hız düşümü var demiştiniz o zamandan beri forumda bir çok konun altında türknet kullanıyorum memnunum diyorsunuz comnete hangi ara geçip denedinizi merak ettim şuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Djdy -- 10 Mayıs 2021; 14:39:28 >
  • comnetde akşamları hız düşümü veya kısıtlama sorunu yaşayanlar varmı özellikle ordu içi kullananlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy S. -- 11 Mayıs 2021; 15:44:26 >
  • Tommy S. kullanıcısına yanıt

Bu sevdayı bir daha dikkatlice araştır. Bir yere bağlı kalmadan.

Muhtemelen uzak durmak isteyeceksin.

Burada verilen bazı bilgilerde yanlış, bilgiyi verenlerde yanlış....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 15 Mayıs 2021; 23:17:3 >
  • Hocam @ciddi0 arkadaş comnet in reklam yüzü ??. Arkadaşın işi gücü yok firmanın reklamını yapıyor ya da firma sahibi, çalışan. O kadar çok belli ki hemde bakabilirsin bir konuları var memnun olanların hepsi yeni üye olmuşlar forma. Bir telegram gurupları var sorun yaşayan atılıyor memnun olanlar kalıyor sadece. Enteresan bir durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Djdy D kullanıcısına yanıt

Evimde işimden dolayı 2 hat kullanıyorum. İsterseniz pm den kanıtlayabilirim. İyi bayramlar bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The_Bilal T kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşşekürler hocam konuyu açan arkadaş benim kuzenim tt tahütü yeni bitti bizde denemek için comneti seçtik elimizde türknet kullanan biri vardı onun kullanıcı adı şifrelesini rica ettik ve ping ve hız değerlerine baktık yani türknet alması durumunda olacak değerleri gördük ama tt yle kıyaslandığında nerdeyse birebir aynı değerleri verdi bizde deneme amaçlı comneti seçtik bende yazın netspeed bağlatıp denemeyi düşünüyorum denene yanılmıyla ordu için en iyi değerleri veren issyi bulmaya çalışıyoruz denedekilerimizde sorun yaşarsak en son türknet geçmeyi düşünüyoruz
    Bu arada sizede iyi bayramlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Djdy -- 15 Mayıs 2021; 23:50:26 >
  • Djdy D kullanıcısına yanıt

Ordu da oturmuyorum ama deneyin sonucunu merak ettim comnet internet değerleri ve evraklar 

• hocam biz gerekli testleri yaptık yarın bugun ayarlayabilirsem attıcam testleri

• 3 aydır kullanıyorum,

Gerek abonelik başlatma gerekse bu zamana kadarki kullanım tecrübesi olarak hiç problem yaşamadım.

Ama biliyorsunuz her şey lokasyona bağlı.

Geçiş sürecimle ilgili detaylar aşağıdaki konuda:

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/148188795

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuzsuz_deli_bekir -- 2 Haziran 2021; 15:47:44 >
  • hocam biraz kullandım genel olarak daha iyi bence görüşlerim şu şekilde öncelikle tt ye 80 tl veriyodum comnete 69 veriyorum tt de paketim 8/1 di comnette 35/6. pinglere ve akşam hız düşümlerine gelirsek

akşamları hız düşümü vs. olmadı bazı şehirlerde mesela istanbul izmir gibi yoğunluktan dolayı hız düşümü kesilme gibi şeyler oluyo bildiğim kadarıyla, orduda böyle bişeyle karşılaşmadım daha. pinglerde öncelikle ben istanbula yaklaşık 20-24 pingle çıkıyorum yani istanbuldaki biri örneğin valve a 40 pingle çıkıyosa ben 63 le çıkıyorum istanbula olan pingim ekleniyo üzerine yani. karşılaştırma olarak yurt içinde hemen hemen aynı ama TT nin daha iyi olduğu 3 5 yer var. yurtdışında comnet genel olarak daha iyi . tracertler altta değerler yaklaşık değerlerdir üsttekiler TT alt comnet

comnet internet değerleri ve evraklar

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.