Şimdi Ara

COMNET ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: -Rusher- Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.184
Cevap
96
Favori
105.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
82. Sırada  bugün en iyi #61
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar alt yapınız iyiyse, eskiden internetiniz nasilsa öyle oluyor yani hiç düşünmeden geçilir. Türknet 35mbit vdsl den geçtim fiyatın ucuz olması dışında herşey aynı. Geçiş evraklar yüklendikten sonra tam 1 iş günü sürdü. Aradılar yeni şifreyi gir dediler girdim kopukluk bile olmadı.

COMNET ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [ANA KONU]

Bu türknet'den aldığım hız.

Buda comnetten.

Ayni zamanlarda ayni şartlarda yapmaya çalıştım. Ayrica tanımlanan hızı aşağıda paylaşıyorum.

Sorunuz, probleminiz olursa mesaj atarsınız.

Lokasyon : Ankara / Keçiören

Herkese hayırlı forumlar.

Şimdi farkına vardım 5 seneden fazladır türknetliymişim :( Hay maşallah. Darısı comnet'in başına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyakenes -- 3 Eylül 2022; 18:36:18 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dün 16.00 civarı turknetten comnete geçiş için başvuruda bulundum ve tam 24 saatte geçiş işlemim tamamlandı şu anda comnet kullanıyorum.35 lik paket kullanıyorum yaptığım hız testlerinde kablosuz 33-34 mbps hız alıyorum sadece ping 20-21 çıkıyor biraz yüksek turknette hızım 100 mbps idi kablosuzda 93-94 alıyordum ping 5-6 dıydı.şu an için memnunum umarım ilerleyen zamanlarda sıkıntı çıkmaz.bulunduğum şehir ünye/ordu fiber alt yapım var.

Bu arada benim gibi yeni abone olmak isteyen arkadaş olursa CMT848KEK kodu ile başvuru yaparlarsa hem kendileri hemde benim için 1 ay ücretsiz kullanım hakkı kazanırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokemgok -- 19 Nisan 2022; 11:37:41 >
  • bolsu1 kullanıcısına yanıt

Bugün geçiş tamamlandı. Hem mesajlarıma hızlı dönüşleriniz hem de yazar yazmaz parayı hemen gönderdiğiniz için teşekkürler COMNET ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 40 lira üstü teklif veren yok sanırım. bugün yarın kullanabilirim birini

• Arkadaşın kodu ile üye olundu 48 saat içinde taşıma gerçekleşti teşekkür ederim.

• modemi kendimizin alması gerekiyor galiba değil mi, 70 veya 100 liralık paketlerden birini kullanmak istiyorum ama modemim olmadığı için karar veremedim

• Merhabalar, konuyu biliyosunuz :)

• Adam resmen forumu işgal etmiş. Valla emeğine sağlık haha.

• @bolsu1 referansıyla geçiş yaptım ödemeyi aldim. teşekkürler.

şuraya kendi kodumu iliştireyim :) CMT346DVK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoSeriouS -- 20 Nisan 2022; 13:48:38 >
  • ben ekşisözlük te hiç tanımadığım birinin referans koduyla üye oldum, hiç de sormadım para verecek misiniz diye, bu nasıl iş anlamadım, altı üstü 70 tl indirim var o da ticari malzeme haline gelmiş gibi

• akcayonline A kullanıcısına yanıt
    Valla onceleri takilyordum. Şimdi tuhaf bir hal aldı, dediğiniz gibi ticari malzeme oldu. Birde şu var, forumda aktif değilseniz para vermez diye yanaşmıyorlar 😄.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.