Şimdi Ara

COMMANDO ANAKARTIN UURETIM YERI SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADASLAR BIR TEST SITESINDE COMMANDONUN CIN VEDE TAYVAN OLDUGUNU GORDUM VEDE FZIZIKSEL OLARAK COK FARK WAR KATI KAPASATORLER DEN DE COK FARK WAR KUTUSUNDA 1333 YAZIYOR DAHA DEGEISIK SIZCE HANGISI TAYVANMI CINMI BURDAN BAKABILIRSINIZhttp://www.manivero.com//content/view/258/1/
    m-a-n-i-v-e-r-o.com olucak ****** lar site bu ama aralarında - yok eger cızgı koymasam **** oluyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj_mercan_06 -- 10 Nisan 2007; 17:37:09 >

• üstad *** ları boşluklu yazarmısın ilgilenenler olucaktır öğrenelim ilgin için tşk ederim
  • tamam duzeldı
  • bu kaynak sokullu tarafından bulunmustur saygılar
  • Arkadaşım revisionu düşüktür belkide.Mesela DS3 rev.3.3 katı kapasitörlü ama diğer rev. larda böyle değil.
  • BEN BUTUN TEST SITELERINE BAKTIM REVLERININ HEPSI 1.00G YAZIYOR CINDE TAYVANDA AMA TAYVANLAR DAHA KALITELI COK BARIS SEKILDE ACIK
  • emre (sokullu) ii güzelde arastırdın ıcın bızı bılgılendırdıgın ıcın saol da nıye reklam edıyon sımdı kendını o deıl de sımdı admin senin ismını duyunca bu sefer benı bam lıcak sena oldugu gıbıb gozunu seveyım adını verme yawwww atılmak ıstemıyom arkadaslar ben bu nıck ın sahıbıyım burak ben sokullu arkadasımız la beraber baktık taiwan malı chıne malına gore daha kalıtelı katı kapasıtor degerlerı bıle taiwan ların yuksek chıne de kutusun da 1333 fsb yazmıyor taiwan da yazıyor bı de pcı ex sotların da kı otutma tırnak ı cok zayıf hemen kırılabılır ama taiwan ona gore daha kalıtelı ve kalın
  • bu açıklama iyi olmuş yani kutu üzerinde 1333 fsb yazan anakart dahamı iyi demek istiyorsun. ?
  • evet bu yapıstırma sadece tayvan olanlarda mevcuttur alırken cok dıkkat edın vede yukardakı lınke bakın oardada arastırması war
  • yani bana göre öle tıpınden de anlasıyo anakartın ıcınden p5b var ben de pcı ex tırnak ı kırıldı zayıp oldugu ıcın ama taiwan ın ole bır sansı yok kalın yapmışlar tırnak ı kutusu bıle daha canlı renler arkadaslar yetmez mı yanı biri mat biri canlı renk eeeee sonucta 260 dolar babamız zengın deılkı koymasın
  • inceleme başarılı olmuş.
  • @notropil sağol

Tayvan üretimi olan daha iyidir diye düşünüyorum ama elle tutulur hiç bir bilgi yok bu konu hakkında.
  • @apostylee

selam,

sen bu son parti malı 1333 olan malı nerden aldın ?

pm at yada yaz kafana göre...
  • Aralarında fark olduğunu kanıtlayan somut bir kanıt yok elinizde..

XS forumlarında 2 tane elinde patlayan taiwan yapımı commando sahibi insanlar var. ama şu ana kadar cin de üretilmişlerden böle bir şey görmedim.. belki rastlantıdır bilmiyorum..

1333fsb olayı ise yazsa ne olur yazmasa ne olur (no-lur yazıorum sansürlüor ).. son gelen bios ile zaten 1333 fsb desteği verildi. bu bios çıkmadan önce yapılmıştır anakart kutuları ve yazmıyordur doğal olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atrinn -- 13 Nisan 2007; 7:28:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Atrinn

Aralarında fark olduğunu kanıtlayan somut bir kanıt yok elinizde..

XS forumlarında 2 tane elinde patlayan taiwan yapımı commando sahibi insanlar var. ama şu ana kadar cin de üretilmişlerden böle bir şey görmedim.. belki rastlantıdır bilmiyorum..

1333fsb olayı ise yazsa ne olur yazmasa ne olur (no-lur yazıorum sansürlüor ).. son gelen bios ile zaten 1333 fsb desteği verildi. bu bios çıkmadan önce yapılmıştır anakart kutuları ve yazmıyordur doğal olarak.

+1
    banada cin üretimi geldi üstünde de 1333 fsb yazıyor şu daha iyi bu daha kaliteli diyemeyiz.
  • Tayvan alanlar bu iyi çin alanlar bu iyi derler genelde ama bence BMC :D
  • bence değişik bi yorum ama öle birşey olacağını zannetmiyorum..Sonuçta tek marka altında üretiliyor ve satılıyorlar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheKid89ster

bence değişik bi yorum ama öle birşey olacağını zannetmiyorum..Sonuçta tek marka altında üretiliyor ve satılıyorlar...

aynen sole dusun bak bırı turkıye de yapılan tıpo araba 1600 motor ama ıtalyada yapılan 2000 motor anladın mı beygırı daha yuksek ne alaka dıceksın katı kapasıtor degerlerı bıraz daha fazla o daha hızlı araba bu da voltaj a bıraz daha dayanıklı
  • haklı olabilirsiniz..O zaman böle bir durum varmı yokmu satıcılar bi sorun derim...(tabi anlıyolarsa böle bişeyden).Yada Çizgi elektronike de sorabilirsiniz...Belkide doğrudur...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.