Şimdi Ara

Command & Conquer (Free 2 Play) :( (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
7
Favori
8.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya böyle attırmasyon teknolojik şeyleri sevmiyorum. Günümüz teknolojisi yada daha gerisi olsa güzel olurdu.
  • Günümüz teknolojisine yakındır aslında, ilk oyunda sadece Particle Canon ileri teknoloji sayılabilir.Bir de ek paket ile gelen Lazerler.,
    Onun dışında Scudlar, Tomahawklar, AK47 ler ve ucuz Çin tankları gayet etrafta olan şeyler.
    Günümüz teknojisine en yakın olan World in Conflicttir, eğer öyle bir arayış içindeysen ve daha oynamadıysan şiddetle tavsiye ederim.
    Şu an bile multiplay serverlarında oynayan bulabilirsin.
  • @siberarmi Bilgiler için çok ama çok teşekkürler. Jon Van Caneghem'ı bilmiyordum, ama Heroes 3 onun elinden çıkmışsa Generals 2'yi beklemek için bir sebep daha var demektir. Tabii EA bunda da eline yüzüne bulaştırmaz umarım. Ama C&C4'ten sonra böyle birşey yapmamaları gerektiğini iyi biliyorlardır her halde, diye düşünüyorum.
  • Rica ederim, paylaşıyorum sadece oradan buradan okuduklarımı :)
    C&C4 ü neden o şekilde çıkardılar hala anlamam, closed betasında sayfalarca ağır olarak eleştirildi ama dönmediler inatlarından.
    Kane için bile oynanmayacak durumdaydı benim için, 1-2 bölüm dayanabilmiştim. Güzelim avatarları da görünce direkt silmiştim.

Jon Van Caneghem 95-96 gibi kahramanlarımızdandı. O aralar oyunların arkasında isimler ön plana çıkardı.(Sid Meier, John Carmack gibi)
    Bu adamı da Empire 2 , Heroes 2, Might&magic 5 gibi klasiklerle tanımıştık. Umarım özlediğimiz Generals ve C&C tadını yaşatır bize. Win7 de generals oynamak biraz problemli çünkü :/

Elemanın oyun listesini buldum bu arada :)
    http://en.wikipedia.org/wiki/Jon_Van_Caneghem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 13 Aralık 2011; 21:26:20 >

• Harika bir haber en sevdiğim strateji oyunları arasında bir oyun ama 2013 de çıkacak olması kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Ne yazık ki Command&Conquer ismi bile 4. oyunu kurtaramadı. İnsanlar telaşlanmakta haklı.
    Sonradan Red Alert 3 var birde C&C4 kadar olmasada, o da çok tutulmadı öyle...

Ama yukarıda da dediğim gibi eski adı Victory Games olan yeni adıyla Bioware Victory yapıyor bu oyunu, ne DA ile ne de ME ile alakası var anlayacağınız.
    Üstelik Jon Van Caneghem yeter tek başına, tek sıkıntım EA nın aceleye getirtmesi adamları onun dışında çok umutluyum ben. (Hope is the first step on the road to disappointment!)

Ben orada şaka yapıyorum farkındaysan isminden bahsederken. 2013 de çıkıcak olması ise erken çıkartmayacaklarının göstergesi. Generals'e yakışır bir oyun yaparlar inşallah. Aynı zamanda oyun motoruda çok iyi (Frostbite 2).

• Oyun orjinalinden sapmış be. Sanki tiberium wars oynuyoruz. Nerede o Overlord, Commanche, Quat cannon..
  • Yok orjinalinden sapmamış da, biraz değişmiş diyelim. Bu da çok doğal birşey, oyun ilk oyundan 10 yıl sonrasında geçiyor. Ve videodaki herşey şu an olan teknolojiler. Quad Cannon mutlaka olacaktır, zaten videoda da onun gibi birşey var. Ama Overlord olur mu onu bilmem, eğer 3.taraf Çin olursa onun da olacağını düşünüyorum ki bir zahmet olsun.
  • Overlord 3.tarafta olur kesin. İlk 2 taraf GLA ile EU(Natomtrak) iki tarafta da öyle kocaman tanklar olacağını düşünmüyorum.
    3. taraf Çin, Rusya ve Güney Amerika paktı gibi bir şey olabilir. EU olduktan sonra USA girmez işin içine tahminimce.

Bu arada videoda hayvani ileri teknolojik bir görüntü yok. Hatta GLA nın quad cannon ve technicalleri var.
    Neyse bakalım daha çok var çıkmasına :/
  • Grafiklerdeki detaya bakılırsa FPS kamerasından özel ajanları yönetebiliriz onlarla c4 saldırıları fala yaparız
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

FREE AK-47'S FOR EVERYONE!

Konu varmış zaten ben de boşuna çıp kirlilik yaratmışım :/
    Neyse oyunun başında Heroes serisinin baş yapımcılarından olan Jon Van Caneghem var ve gayet güzel şeyler söylemiş oyunla ilgili yaptığı açıklamalarda.
    C&C4 te gidilen yanlış yönlerden döndük eski C&C havasında olacak oyun diyor. Kaynak topla, üs kur, tavşan gibi üreye dönülmüş.
    Yeni kullandıkları oyun motoruda şahane çok sıcak çatışmalar geçecek, şimdiden heyecanlıyım oyun için. Özellikle videoda Orca benzeri helikopterleri görünce çok sevindim.
    Şu an iki taraf var açıklanan GLA ve EU, üçüncü taraf daha sır.

Videodan çekilmiş resimler aşağıda :)

Command & Conquer (Free 2 Play) :(

oh be içime su serptin be kardeş c&c generals 2 eski oynanışıyla gelirse bu oyun rts nin kralı olur şimdiden heyecanlanmaya başladım daha 1 sene var demekki daha önce başlamışlar yapımına inanıyorum ki iyi bir yapımla karşılaşacaz konuyu takibe aldım

• Gta 5 + generals 2 + bf3 ( oynuyorum ) .....

Saatlerce oynayacağım 3 oyun..... Cs serilerinden sonra orj adam gibi ilk oyunum bf3 oldu. Gta5 ile generals 2 ' de kesinlikle orj. alınacak oyunlar.
  • benim favori oyunumdur ,win 7 de çalıştı diye deli sevinmiştim ,umarım diğer oyunlar gibi gerçek dışına çıkılmaz gerçek modellemeler olur,bu arada görüntü kalitesi sistemleri çok zorlayacak heleki fazla birim ürertilirse
  • İlk sayfadan yerimizi alalım

Oyunla birlikte Shockwave 2'yi de en kısa zamanda bekliyorum
  • Generals Zero Hour Yerini Tutamaz.Uzay Çağı İstemiyorum !
  • bende zero hour a benzer ama grafiksel daha iyi bişey bekliyorum inşallah uçuk modeller yerine gerçek model savaş makineleri görmek isterim
  • Güzel haber.Umarım hayal kırıklığına uğramayız.
  • bekliyordum zaten böyle birşeyi belliydi devamının çıkacağı çok tutuldu bu oyun.

hayatımda hiç orjinal oyun almadım,bu oyun ilk olacak gibi.
  • eğer savaş araçları ( uçaklar ,tanklar vs ) gerçekçi olur oynanış güzel olur vede optimizasyonu iyi olursa bende paralı alırım
  • Umarım beklentilerimizi karşılar ve orjinal alırız.

generals nostalji.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.