Şimdi Ara

Command & Conquer (Free 2 Play) :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
131
Cevap
7
Favori
8.109
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Strateji >> Command & Conquer (Free 2 Play) :(
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    669 Mesaj
    Zero hour efsane idi. Yenisini o kadar iyi yapamazlar
    |
    |
    |
    |
    Baştan yapacağız, proje ölmedi filan demişlerdi ama oyunu yapan firma kapandı ve ekibi dağıttılar bildiğim kadarıyla. Ekip lideri olan Jon Van Caneghem ayrıldı direkt EA dan o sırada.
    O zamandan beri pek haber yok açıkçası, E3 te ufak tefek birşeyler göstermediklerine göre yakın zamanda düşünmüyorlar yeni bir oyun...
    |
    |

Video oyunlarının, oyundan çok video olduğu bir dönemdeyiz, hey gidi hey.
  • Binbaşı
    1341 Mesaj
    R.i.P C&C

Cehennemde yan EA
    |
    |
    GIGABYTE GA-Z170X-Gaming 7-EU / Intel Core i5 6600K / Corsair LPX 2x4GB 2400 C14 Skylake / SAPPHIRE NITRO Radeon™ R9 390X 8G D5 with Back Plate / Zalman LQ315 Ultimate Liquid Cooler / Corsair Force LS 120GB SSD / Asus Xonar Essence STX Audiophile Burr-Brown PCM 1792A DAC Soundcard / Aerocool Strike-X AIR Case / Aerocool Touch 2000 Control Panel Denon Avr-2312ci Integrated Network A/V Surround Receiver / YAQIN MC-30L (EL34) Vacuum Tube Stereo Amplifier / Harman/Kardon HK980 Stereo Amplifier / Technics SH-GE90 DSP Equalizer / Heco Victa Prime 702 Loudspeaker / JBL Northridge E250P Subwoofer / Pioneer CS-980 3-way Bass Reflex Stereo Vintage Speaker PS3 / PS4 / Xbox 360 Pal 120gb Jasper / Fanatec CSR Wheel ClubSport Pedals CSR Shifter Set US
  • Binbaşı
    1062 Mesaj
    Alpha'sını deneme imkanımızda mı yok ? Özledim yeminle generals'ı

Serverları kapattılar, oyunu yapan firmayı da kapatıp çalışanları kapı önüne koydular. Aralıktan beride ses çıkmadı oyunla ilgili en ufak.

Buna en yakın Gray Goo gelecek bir kaç ay sonra, eski Westwood çalışanlarının kurduğu bir firmadan. Onu bekleyin derim. C&C yi ve Generals'ı unutabilirsiniz, bu saatten sonra adam gibi bir şey yapacaklarını sanmıyorum zaten.
    |
    |
    Fadeout kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1062 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Serverları kapattılar, oyunu yapan firmayı da kapatıp çalışanları kapı önüne koydular. Aralıktan beride ses çıkmadı oyunla ilgili en ufak.

Buna en yakın Gray Goo gelecek bir kaç ay sonra, eski Westwood çalışanlarının kurduğu bir firmadan. Onu bekleyin derim. C&C yi ve Generals'ı unutabilirsiniz, bu saatten sonra adam gibi bir şey yapacaklarını sanmıyorum zaten.

Bilgi için sağolun...Grey goo'ya baktım generals'tan çok starcraft havası var

Sizin bir öneriniz var mı? Generals benzeri oyunlardan çıkmış veya çıkacak

olanlardan.
    |
    |
    Yeniden yapabiliriz, aslında öldürmedik seriyi gibisinden bir şeyler demişler ama daha ortada en ufak bir bilgi yok yeni oyunla ilgili.

http://www.eurogamer.net/articles/2013-11-19-command-and-conquer-will-be-resurrected-after-its-untimely-cancelation
    |
    |

• C&C öldü mü
    Seni özleyecez C&C[sm=bye2.gif
    Canın cehenneme EA!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Battle.net : Lvrantum:#2455
  • Çavuş
    47 Mesaj
    İtina ile konu hortlanır.
    Neyse ben hala daha Zero hour tadında bir oyun bulamadım.
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Canlı Tv izle
haberler
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.