Şimdi Ara

Command & Conquer (Free 2 Play) :(

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
7
Favori
8.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gamescom'da EA tarafından gelen bilgilere göre oyunun ismindeki Generals 2 atılarak, ismi Command & Conquer olarak değiştirildi ve daha da önemlisi oyun F2P modeline sahip olacak.

BSC Linki: http://bolumsonucanavari.com/Haberler-CC_Generals_2nin_Adi_Degisti_Video_Geldi-30531.htm

Gamescom Videosu:

Özellikle oyunun Free to Play olacak olması oyunun fanlarından büyük bir tepki almış durumda. Kendi fikrime gelirsek: Arkadaşlar hepimizin başı sağolsun diyorum. EA gibi bir firmadan, Pollyanna bile, gerçek anlamıyla F2P bir oyun beklemez. Bu oyundan da gerçekten ümitliydim, özellikle C&C4'ten sonra başımıza daha ne gelebilir diye düşünürken, EA sağolsun bütün beklentimi söndürdü.

-----------Aralıktaki ilk duyuruda gelen bilgiler----------

C&C serisinin yeni oyunu Generals 2 bugün VGA'da güzel bir video ile duyuruldu. Geliştirici koltuğunda RPG türünde yapımlarla tanıdığımız BioWare otururken, grafik motoru olarak Battlefield serisinin Frostbite 2 grafik motoru kullanılıyor. Çıkış tarihi olarak ise 2013 gösteriliyor. Oyun daha doğrusu teaser video hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Açıkçası ben C&C hayranı biri olarak, birçok kişi gibi son oyunlarda serinin bozulduğunu düşünsem de, birçok kişinin aksine hala iyi yapımlar olduğunu düşünüyordum. Tabii C&C 4 hariç, multiplayer betasından sonra aslını oynamadım bile diyebilirim. Generals ise çok sevdiğim bir oyun. Ve açıkçası BioWare'in muhteşem bir yapımla karşımıza çıkacağını düşünüyorum.

Teaser Video:

Elimizde neler var?

-Oyun ilk oyundan 10 yıl sonra geçecek.
    -Şu an için açıklanan factionlar: GLA ve EU
    -Oyunun başında Jon Van Caneghem var. Bu zat-ı muhterem Might&Magic, King's Bounty, Heroes of Might & Magic gibi oyunların arkasındaki adam.

BSC Haberi: http://bolumsonucanavari.com/Haberler-CC_Generals_2_Mukemmel_Bir_Videoyla_Duyuruldu-22632.htm

----------------------------------------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sleepnir -- 16 Ağustos 2012; 16:46:06 >

• 2013'e daha çok var ama açıklanması bile yeter. umarım güzel yapabilirler. bir de sanırım artık frostbite 2'yi kaldıran bir bilgisayar alırsanız uzun süre sıkıntı çekmezsiniz. ea bu frostbite 2 ile bayağı oyun yapacak gibi.
  • Muhteşem duruyor ve sistem canavarı olucak sanırım
  • slm.arkadaşlar,yeni oyunu sabırsızlıkla bekliyoruz...şu an hamachi ağımızda hergün 50 kişi ile Generals Zero Hour oynuyoruz...Generals 2 içinde hazırlık yapıyoruz....tüm oyuncuları 7/24 açık olan hamachi ağımıza davet ediyoruz

ağ: zerodayız
    şifre: 123

OYNAMAK İSTEYENLER İÇİN KONUMUZ BURADA,TIKLAYIN:
    http://forum.donanimhaber.com/m_72805493/tm.htm

zerodayız foto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 5 Mayıs 2013; 10:35:37 >

• en sevdigim stratejilerden biri umarim oynaninisi bozmazlar
  • dragon age 2 faciasından sonra bioware varsa ben yokum, üstelik bu kadar sevdiğim generals'ın devam oyununu yapmasına rağmen.

almak için sadece generals 2 isminin karşısına almamak için daha fazla neden sayabilirim.

-origin
    -ebesinin nikahı fiyatı
    -gay sex yaptırılmaya zorlanan komutanlar
    -ea
    -artık oyunlarında call of duty'nin kitlesini hedefleyen bir bioware.

damn you ea..
  • Hayırlısı.Güzel birşey çıkar ortaya umarım
  • harbi güzel haber oldu bu.. 2013 tarihi uzun gelsede göz açıp kapayıncaya kadar geçer..
  • O GLA kamyonetini görünce anılarım depreşti.
  • -Do Not Hurt Me.
    -I'm just a peasant.
    -Ok Ok I will work.

Hangi ünite olduğunu söylemeye gerek yok sanırsam?
  • geliyor Generals 2 çok iyi bir haber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HakanG15 -- 12 Aralık 2011; 21:15:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobo.

O GLA kamyonetini görünce anılarım depreşti.

Deme ya eskiden ne oynardım hala da oynarım.Özellikle arkadaşlarla internet kafeden multiplayer çok iyi oluyordu.O ramboyla az mı bomba kurdum be ne günlerdi.
  • Generals favori oyunlarımdan, inşallah oynanışı bozmadan güzel birşeyler yaparlar.
  • Goruntuler harika umarim bi onceki gibi abuk subuk hata verip atmaz oyundan.
  • FREE AK-47'S FOR EVERYONE!

Konu varmış zaten ben de boşuna çıp kirlilik yaratmışım :/
    Neyse oyunun başında Heroes serisinin baş yapımcılarından olan Jon Van Caneghem var ve gayet güzel şeyler söylemiş oyunla ilgili yaptığı açıklamalarda.
    C&C4 te gidilen yanlış yönlerden döndük eski C&C havasında olacak oyun diyor. Kaynak topla, üs kur, tavşan gibi üreye dönülmüş.
    Yeni kullandıkları oyun motoruda şahane çok sıcak çatışmalar geçecek, şimdiden heyecanlıyım oyun için. Özellikle videoda Orca benzeri helikopterleri görünce çok sevindim.
    Şu an iki taraf var açıklanan GLA ve EU, üçüncü taraf daha sır.

Videodan çekilmiş resimler aşağıda :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sleepnir

-Do Not Hurt Me.
    -I'm just a peasant.
    -Ok Ok I will work.

Hangi ünite olduğunu söylemeye gerek yok sanırsam?

GLA Worker. Hem bina yapıp hemde kaynak toplayabildiklerinden kendilerini pek severim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klonoa -- 13 Aralık 2011; 12:09:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

dragon age 2 faciasından sonra bioware varsa ben yokum, üstelik bu kadar sevdiğim generals'ın devam oyununu yapmasına rağmen.

almak için sadece generals 2 isminin karşısına almamak için daha fazla neden sayabilirim.

-origin
    -ebesinin nikahı fiyatı
    -gay sex yaptırılmaya zorlanan komutanlar
    -ea
    -artık oyunlarında call of duty'nin kitlesini hedefleyen bir bioware.

damn you ea..

Katılıyorum +1
  • Oyunu direkt RPGci Bioware yapmıyor, yapılan yeni bir açıklamada Bioware Victory adlı yeni bir koul yapacak EA nın.
    Başında da Jon Van Caneghem Heroes of Might&Magic firmasının başlarından olan gayet yetenekli ve kötü işi olarak adlandırılabilecek bir yapımcı var.
    Adam Heroes 3 gibi hala kendini oynatan bir oyunun yapımcısı ben oyundan umutluyum sırf bu yüzden.
    EA nın baskılarıyla gerekenden önce çıkmazsa bir sorun olmaz bence ama aceleye getirirlerse (RAGE veya DA2 en iyi örnekleri) hoş olmaz.
    2013 çıkış dedikleri içinde o açıdan da içim rahat biraz.

Buda kaynak

http://www.gamasutra.com/view/news/39073/Victory_Games_Latest_EA_Studio_To_Be_Renamed_BioWare.php

• Arkadaslar oyunun isim yeter. Neyin tartismasini yapiyorsunuz .
    Saka bir yana oyundan bende umutluyum.
  • Ne yazık ki Command&Conquer ismi bile 4. oyunu kurtaramadı. İnsanlar telaşlanmakta haklı.
    Sonradan Red Alert 3 var birde C&C4 kadar olmasada, o da çok tutulmadı öyle...

Ama yukarıda da dediğim gibi eski adı Victory Games olan yeni adıyla Bioware Victory yapıyor bu oyunu, ne DA ile ne de ME ile alakası var anlayacağınız.
    Üstelik Jon Van Caneghem yeter tek başına, tek sıkıntım EA nın aceleye getirtmesi adamları onun dışında çok umutluyum ben. (Hope is the first step on the road to disappointment!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 13 Aralık 2011; 21:25:46 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.