Şimdi Ara

com.tr Domain 0.49$ - Alastyr.com

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.alastyr.com/ kampanya yapmış.

Com.TR Domain ve en düşük hosting paketi toplamda 60₺ civarına geliyor. Anasayfasında eşek kadar "com.tr domainlerin 0.49$ olduğu" yazıyor arkadaşlar .net veya .com değil.

Şahıssanız kayıt için TC Kimlik No vermeniz yeterli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkka -- 31 Ağustos 2020; 13:53:20 >

• com.tr eskiden ODTÜ nün tekelindeydi, tonla kuralı vardı !

artık .com almak kadar kolay mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanırım belge istenmiyor artık, bilgi için teşekkürler

düzenleme: adsoyad dışındakilere isteniyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buracat -- 31 Ağustos 2020; 14:1:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıladam

com.tr eskiden ODTÜ nün tekelindeydi, tonla kuralı vardı !

artık .com almak kadar kolay mı ?
    Aslında yine kurallar mevcut. Ticari müşteriler için özellikle. Fakat şahıs adına, en kötü ihtimalle Alan Tahsis Formu doldurup TC Kimlik Fotokopisi paylaşınca kaydınız gerçekleşiyor. Tabi yine de nic.tr'ye başvuru aracı tarafından yapılıyor.
  • Hocam bu fiyata domain dahil değil galiba. Sadece hosting fiyatı olarak görünüyor. Siz domain dahil olduğunu nerden gördünüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scuderia F1

Hocam bu fiyata domain dahil değil galiba. Sadece hosting fiyatı olarak görünüyor. Siz domain dahil olduğunu nerden gördünüz
    Hocam senelik domain 0.49$ + en ucuz hosting paketi senelik 5$ civarı. Vergiyle beraber 60 civarına geliyor. Ayrı ayrı satın alacaksanız, totalde böyle bir tutara tekabül ediyor.

0.49$'a domain ve hosting beraber satan bir yer ben görmedim. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkka -- 31 Ağustos 2020; 13:46:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkka

Hocam senelik domain 0.49$ + en ucuz hosting paketi senelik 5$ civarı. Vergiyle beraber 60 civarına geliyor. Ayrı ayrı satın alacaksanız, totalde böyle bir tutara tekabül ediyor.

0.49$'a domain ve hosting beraber satan bir yer ben görmedim. :D

Alıntıları Göster
    Attığınız linke tıklayınca direk hosting kampanyası çıkıyor ben onu kastettiniz sandım hocam.

Bu com.tr uzantısının tam olarak farkı ne oluyor .com ile kıyaslayınca.

.com baya daha pahalıya satılıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.