Şimdi Ara

DiRT 2 (2009) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.034
Cevap
0
Favori
168.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdiye kadar Colin oynamamıştım.. yapımcısı olan Codemasterın yaptığı GRID oyununa aşık oldum diyebilirim. GRID ile kendilerini kanıtlamış adamlar colin de kim bilir nelerneler yaparlar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: WarriorAngel

Şimdiye kadar Colin oynamamıştım.. yapımcısı olan Codemasterın yaptığı GRID oyununa aşık oldum diyebilirim. GRID ile kendilerini kanıtlamış adamlar colin de kim bilir nelerneler yaparlar..

CMR serisi ile yapacaklarını çoktan yaptılar bile. Şiddetle oynamanı tavsiye ederim.
  • umarım kontroller ilk oyuna göre daha iyi olur. dirt öncesi oyunlardan çok zevk alarak oynamıştım. arabaya ne dersen hemen yapıyordu. dirt ta ise buna araba karar veriyo. alışana kadar epey zorluk çekmiştim.
  • IGN.COM'un soru ve yanıtlarını tercüme etmek istedim sizler için arkadaşlar elimden geldiğince;

IGN - GRID'te EGO motoru kullanılıyordu ve mükemmel bir motor olduğunu herkese gösterdi. Dirt 2'de de aynı motoru mu kullanmayı planlıyorsunuz?
    CM - GRID'te ulaştığımız kaliteye ve kullanıcıların memnun tepkilerine çok mutluyuz. Ar-Ge takımımız bu konu üzerinde durmaksızın çalışmalarını sürdürüyorlar ve XBOX için çoklu işlemci desteği,PS3 daha az PSU gücüne ihityaç duyulacak bir çalışma ve tabii ki PC için yeni özellikler ve teknolojiler ekliyoruz. Dirt 2'de Fiziksel hareketleri geliştiriyoruz, partikül sayısı sayısını arttırıyoruz, gölgelendirme ve ışık efektlerinde yeniden bir yapılanmaya gidiliyor. Bunun yanında sistem gücüne bağlı olarak daha yüksek kalitede netlik elde edilecek şekilde seçeneklerde ekleyeceğiz. Donanımsal olarak teknolojinin bize sunduğu her olanağı kullanarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

IGN -GRID'teki Kariyer oyun mod'u çok başarılı idi, acaba benzer bir kariyer modeli mi düşünüyorsunuz?
    CM -Kesinlikle! Single player oyunlarda bu çok önemli bir noktadır ve üzerinde en fazla durduğumuz nokta bu. Repütasyon için kendiniz yarış düzenleyebilecek ve festivaller hazırlayarak hem kendi reklamınızı hem de sponsorunuzu mutlu ederek daha yüksek kariyere ulaşabileceksiniz...

IGN - Replay mod'u GRID'te çok göz kamaştırıcıydı, Dirt 2'de Replay mod'u aynen geliyor mu?
    CM - Oyun motoru içinde Replay özelliğinide geliştirmeye devam ediyoruz ve Dirt 2 ile Çok daha kapsamlı bir Replay menüsü ile karşılaşacaksınız.Flashback özelliği bir çok kullanıcı tarafından beğenildiği için onu da eklemeyi planlıyoruz. Çünkü Off-Road rally'de çok sayıda ağaç, taş, duvar vs. benzeri engeller bulunur...

IGN - Dirt Orjinal versiyon online playing teknoloji ile arasında bir fark olacak mı?
    CM - Kesinlikle komple yenileyenen bir online deneyim sunmaya çalışıyoruz.Ödüllendirme sistemini ve iletişim kısmını geliştiriyoruz. Gelecek aylarda bu konu ile ilgili daha kapsamlı bilgiler vereceğiz sizlere...

IGN -Dirt 1 'de bölümüne göre araba kulllanma zorunluluğu vardı, aynen devam edecek mi?
    CM - Dirt 2'de bu da değişiyor. Oyuncuları sıkmamak için tamamen kendi tercihlerini kullanabilmelerini sağlıyoruz. Ayrıca etaplardaki detayları da geliştiriyoruz...

IGN - F1 fanatikleri merakla bekliyorlar, çalışmalarınız nasıl gidiyor?
    CM - F1 Projesi mükemmel bir şekilde işliyor. F1 takımları ile senkronize olarak çalışmamız gerektiği için gelecek aylarda bu konu ile ilgili sizlere daha net bilgiler verebileceğiz...

Dirt 2 2009 Yılı içerisinde yayınlanacaktır...

Şahsi yorumumu isterseniz, ColinMcRae serisi herzaman mükemmel olmuştur benim için. Özellikle Dirt ile başlayan hayranlık uyandıran grafikleri ve oynanabililirliği ile Codemasters'a göbeğinden bağlı bir yarış tutkunu haline geldim. GRID, Dirt ve CM04'ü orjinal aldım. Bunu da orjinal alacağım kesinlikle. Çalışkan insanları taktir etmeyi severim, değer verdiğimiz kadar değer görürüz bunu da unutmayalım...

Eğer hala ColinMcRae veya GRID'i denemeyeniniz varsa da, MUTLAKA AMA MUTLAKA DENEYİN diyebilirim...

Çeviriyi özetle yapmak istedim. Umarım ingilizcesi yeterli olmayan arkadaşlara biraz yardımcı olmuşumdur. İyi GRID'ler dilerim ;)

Link:http://pc.ign.com/articles/931/931803p1.html

• Çeviri için teşekkürler, gayet güzel ve anlaşılır olmuş
    Codemasters olmasa ne yapardık bilmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: DRACON1C

Çeviri için teşekkürler, gayet güzel ve anlaşılır olmuş
    Codemasters olmasa ne yapardık bilmiyorum

Rica ederim kardeşim... Kesinlikle CodeMasters olmasaydı biz bitmiştik. Helal olsun aldığım orjinal oyunların parasına...
  • Bir F1 manyağı olarak Codemasterin geliştireceği oyunu 4*4 gözle bekliyorum
  • Bu F1 oyunu PC içinde çıkacak mı arkadaşlar?
    Saygılar
  • codemaster 'da olmasa araba yarışı oynayamayacağız ha..

çeviri içinde sağol dostum.. güzel çevirmişsin..
    ahh ahha bi çıksada oynasak.. ama daha çok var
  • F1 tabiki PC için de çıkıcak dostum.
    Dirt 2'yi iple değil urganla çekiyorum. Artık sabredemez oldum CodeMasters'tan yeni bir oyun haberi duyduğum zaman : ))
    Bu arada ben de yeniden teşekkürlerimi sunarım çeviri için teşekkür eden tüm dostlara...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanaysel -- 1 Aralık 2008; 22:38:00 >
  • Dirt mükemmel ötesiydi. Dirt2 aynen o şekilde daha değişik career seçenekleriyle gelse razıyım. Dirt1 de grafikse grafik oynanışsa oynanış hepsi vardı. Daha bir şey geliştirmelerini beklemem şahsen ama geliştirirlerse hayır demeyiz. Nasıl olsa konsolumuz sağolsun hepsini full detayda oynatmak zorunda kalıyor.. seçeneğimiz yok maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 1 Aralık 2008; 23:12:30 >
  • "Nasıl olsa konsolumuz sağolsun hepsini full detayda oynatmak zorunda kalıyor seçeneğimiz yok maalesef" sırf şunu yazmak için PC Oyunları bölümüne girmediysen namerdim Sen de haklısın öyle haz alıyosun...
  • yorumda yapamaz olduk iyimi.
  • Sevgili kardeşim senin ne diye PC Oyunları bölümüne girdiğini cümle alem biliyo Boşuna kıvırma. Para bayılıp adam gibi fps, rpg, strateji oyunu oynayamadığın aleti savunuyosun hala(gerçi bu saydığım oyunlar senin pek anlamadığın tarzlar ama çok oyuncusu olan türlerdir)

Microsoft'tan ne kadar alıyosun Xbox'ın fedaisi olarak çalışırken merak ettim biz de yapalım hem eğlenceli oluyodur insanlarla dalga geçmek
  • yuh içini döktü adam. bu ne nefrettir az rahat ol noluyoruz?

@kaanayselin tercümesini gördüğüm için yazdım görüşlerimi. teşekkürler kendisine bu arada.
  • Aga içimi dökmek değil olanı söyledim PC Oyuncuları olarak sıkıntımız bu lütfen kendi bölümünüzde PC'nin dalgasını geçin biz her işimizi görebildiğimiz bu aletten çok memnunuz varsın 2-3 oyun eksik çıksın PC'ye
  • ya konusunu bile açmadım pc konsol olayının niye hemen üstüne alınıyorsun ki beni gördün diye pc bizde de var şu an ben bunları konsoldan yazmıyorum biliyosun. nasıl konsolcu olabilirim ki pc olmadan hayat mı geçer. konsolda oyun farkını gösteriyordum ben yer yer ama öyle saldırıyorsunuz ki gıkımı çıkarmıyorum artık

ayrıca çok güzel fps ve strateji oynanıyor ha konsolda tavsiye ederim. sesli komut veriyosun ubisoft geliştirmiş sağolsun. ne desek anlıyor birimlerimiz. mouse klavyeyle strateji oynadığım zamanları hatırladım da.. çok rahat oluyor sesli komut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 1 Aralık 2008; 23:43:20 >
  • konsolda FPS mi
    yani bunlarla fps

DiRT 2 (2009) [ANA KONU]

DiRT 2 (2009) [ANA KONU]

• Şu fizk motorunu geliştirsinler, lisanslı wrc arçalarını ve etaplarını oyuna koysunlar başka bir şey istemem...
  • quote:

Orjinalden alıntı: [DMC]

konsolda FPS mi
    yani bunlarla fps

DiRT 2 (2009) [ANA KONU]

DiRT 2 (2009) [ANA KONU]

Üsttekini salla da o beyaz olanı yokmu ah o beyaz olanı kaymak gibi fps oynatıyor valla ne fps ler geldi geçti elimizin altında yağ gibi aktı gitti. kaldı ki senelerdir pc de klavye mouse fps oynamış biriyim. mouse tutarken bileğim zonklardı artık. gamepadde yok öyle bir şey.

konuyu dağıtmayın bu arada.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.