Şimdi Ara

DiRT 2 (2009) [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.035
Cevap
0
Favori
168.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

SONY_55'in dediği gibi olursa ilkinden daha bomba bir oyun olacaktır ama CM'nin eğlenceli birşeyler hazırlıyor olduğu da ortada. Yani arcade unsurları muhtemelen bu oyunda da olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cocker -- 2 Aralık 2008; 0:31:50 >
  • Konunun başlığına bak, içerdeki resimlere bak! Ne alaka FPS MPS PS2 PS3 XBOX? Burası bu konunun yeri değil dostlar lütfen yapmayın!
    Oyun hakkında yorum yapın lütfen...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaanaysel

Konunun başlığına bak, içerdeki resimlere bak! Ne alaka FPS MPS PS2 PS3 XBOX? Burası bu konunun yeri değil dostlar lütfen yapmayın!

Evet dostum hakılsın.Sana teşekkür etmeyi unutmuşum çeviri yaptığın haber için.Eğer yine haberler bulupda burda çevirirsen zevkle okuyacağımızdan emin olabilirsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: SONY_55

quote:

Orjinalden alıntı: kaanaysel

Konunun başlığına bak, içerdeki resimlere bak! Ne alaka FPS MPS PS2 PS3 XBOX? Burası bu konunun yeri değil dostlar lütfen yapmayın!

Evet dostum hakılsın.Sana teşekkür etmeyi unutmuşum çeviri yaptığın haber için.Eğer yine haberler bulupda burda çevirirsen zevkle okuyacağımızdan emin olabilirsin...

Teşekkür ve rica ederim kardeşim. elimden geldiğince paylaşımlarda bulunmak istiyorum. Yeniden iyi forumlar diliyorum

• codemaster çalışıyor helal olsun
  • @kaanaysel

Çeviri için çok teşekkürler.
  • BU OYUN ÇOK ÇOK MÜKEMMEL bir oyun 1i öyle ikinci de umarım öyle olur
  • DiRT 2 (2009) [ANA KONU]
    DiRT 2 (2009) [ANA KONU]

• grafikler böyle olursa nasıl bir sistemle oynuyabiliriz
  • grafikler o resimdekiler gibi olmayacagi için bunu hiç bir zaman bilemeyecez
  • Dirt ve Grid serilerini son senelerde çok duyucaz gibi geliyor.Grafik,Motor,Sesler ve Yerler.Ama bu oyunlar her yaşa hitap etmiyor neden derseniz kontroller o kadar zorki.Arkadaşlarla takılırken dirt yapalım dedik.ben çok oynadığım için baya iyi gidiyorum hiç zorlamadan.. çocuk daha ilk virajı geçemeden ben yarışı bitirdim.Ve sadece birisi değil genelde bu böyle.Sonuçtada bir daha dirt i o arkadaşlarla oynayamadım :)
    Oyunun zevkide burdan geliyo diyenler olabilir.Az olsada biraz kolaylaştırsalar daha süper olacağı kanısındayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L337 -- 11 Aralık 2008; 11:26:28 >
  • Yeni 3 tane resim

DiRT 2 (2009) [ANA KONU]
    DiRT 2 (2009) [ANA KONU]
    DiRT 2 (2009) [ANA KONU]

Çok güzel olacak inşallah.

• quote:

Orjinalden alıntı: 1337-Killa

Dirt ve Grid serilerini son senelerde çok duyucaz gibi geliyor.Grafik,Motor,Sesler ve Yerler.Ama bu oyunlar her yaşa hitap etmiyor neden derseniz kontroller o kadar zorki.Arkadaşlarla takılırken dirt yapalım dedik.ben çok oynadığım için baya iyi gidiyorum hiç zorlamadan.. çocuk daha ilk virajı geçemeden ben yarışı bitirdim.Ve sadece birisi değil genelde bu böyle.Sonuçtada bir daha dirt i o arkadaşlarla oynayamadım :)
    Oyunun zevkide burdan geliyo diyenler olabilir.Az olsada biraz kolaylaştırsalar daha süper olacağı kanısındayım.

dirt'in ve grid'in kontrolleri zor mu?....şaka yapıyor olmalısın...hele dirt'teki frenleme fizik kanunlarına aykırı...zor kontrol görmek istiyorsan GTR2, rFACTOR, LFS gibi simulasyonları bi dene istersen (tabii ki tüm yardımlar kapalı)

• Off odamız yine Toca 3 deki gibi olacak demekki Çok güzel düşünülmüştü yarışçının odası olarak bu da rallici odası olacak süper... Oyunun grafikleri Grid'den biraz daha güzel olsun yeter..(araçların polygon sayıları artsa bi de şu sarımsı hdr olmasa süper olcak ama EGO Engine'de var bu özellik)
  • Artık nfs gibi oyunlar kalitesiz olduğu için en iyi çözüm dirt olacak bence çok eğlenceli ve mükemmel fizik ile beraber güzel saatler geçirebiliriz. serinin 2. oyununu bekliyoruz
  • Bence Grid ve Dirt kontrol açısından çok mükemmel NFS serilerine alışmış bir insan ilk başlarda zor gelebilir fakat alıştıktan sonra mükemmel o yüzden NFS serilerini artık oynayamıyorum. GRID DiRT ve TDU favorimdir.
  • Allahım yaa bu oyunları NFS ile nası kıyasliyorsunuz :D NFS bunlara asla yetişemez yahu...
    ah bir an önce çıksalarda oynasak şunları..
    o karavanlara girmek için sabırsızlanıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ramazan.K

Yeni 3 tane resim

DiRT 2 (2009) [ANA KONU]
    DiRT 2 (2009) [ANA KONU]
    DiRT 2 (2009) [ANA KONU]

Çok güzel olacak inşallah.

Heeey şöyle yaaa... Oyun dediğin böyle olur Duysun tüm Yarış türü üreten üreticiler
    Grafik, ses, hikaye, kurgu hepsi var...

• Off be çok güzel olmuşş
  • ÇIKIŞ TARİHİ BELLİMİ
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.