Şimdi Ara

cok yardım ıhtıyac olmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    benım su vestelın makınesınden var hanı onboard olaraka bı ara uretıp kakaladılarya afedersınız işte ondan
    ne yazıkkı ekran kartı ve ses drıverını bulamıyorum bana yardımcı olurmusunuz...

ANAKARTIN MODELİ MI5VP4..............

• ekran kartını bilmem ama aynı vestel makina arkadaşımda da vardı ses bozulunca servise gönderdi 10 dolar civarında bir ücrete ses kartı takıp yolladılar...halbuki sesle ilgili tek sorun yazılımdı arkadaş vede kardeşi sağolsunlar masa üstünde birkaçtane çöp kutusu birkaçtane bilgisayarım simgesi daha neler neler her klasörde birkaçtane silinmiş dosya ve fazlaca kopyalanmış dosya mevcuttu ve ses sürücülerini de uçurmayı başarmışlar ama yüklemeyi başaramayınca servise gönderdik garanti kapasmında ses kartı takıp yolladılar sanada tavsiye ederim hem onboarddan daha iyi olur.
  • Ekran kartı ses kartının modellerini tam olarak belirleyipwww.driverguide.com adresinden arayabilirsin.Çıkan sonuçları bilgisayarına indir ve dene olmazsa hemen pes etme denemeye devam biraz uğraştrır. ama büyük ihtimalle donanımlar sağlam sa tanıtırsın. Site üyelik gerektiriyo ücretsiz üye olabilirsin çok zorda değil.Ben çoğu driver ı bu siteden buluyorum. KOLAY GELSİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi traxdata -- 6 Ağustos 2005, 12:28:56 >
  • Kardes senin ekran kartı driverın Trident olması gerekiyor modelini tam hatırlıyamıyorum. Ama kesin
    trident... driverguide dan indir bikaçtane uydur... Kolay gelsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.