Şimdi Ara

Çok uygun fiyata konut alarak kiraya verme(Dükkanı eve çevirme) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Antalya.Gayrimenkul kullanıcısına yanıt

Evet hocam gayrimenkul her zaman kazandırıyor bu bir gerçek. Alanyadan daire alma niyetim var mesela 5 sene önceki fiyatlara kıyasla orantısız bir artış var 80 binlik daireler 450 500 bin civarında satışa sunulmuş. O zamanlar asgari ücret 1300 tl iken 5 yılda bir daire sahibi olabiliyorken şimdi aynı daireyi almak için 16 yıl çalışmak gerekiyor. Asıl problem ise 450 500 den satılan dairelerin çılgınlar gibi alıcı bulması :)

• tesbihcekenhoroz kullanıcısına yanıt

Üstadım özellikle yaz aylarında konut fiyatları artıyor.Şimdiden bana ev almak isteyen yabancılar söylemeye başladı(Merkezdeyim)....Biz 1 tl karşılığı 1 tl alıyoruz.Onlar 1 euro karşılığında 9 alıyorlar.Bizim evimizi 9'da 1 oranında alabiliyorlar esasen o yüzden yaz gelmeden imkanınız varsa alın derim.Bana yazan müşterim 1+1 2+1 3+1 iyi daire olsun diyor.Para problem yok o açıdan tüm kış satılmayan yüksek rakamlı konutlar satılmaya başlayacak maalesef.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BQZKURT -- 3 Eylül 2021; 21:41:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam alıp kiraya vermeyi düşünüyorsanız şu dönem o dönem değil :) Yatırımı hangi amaçla yapacağınızı net olarak belirtebilirseniz bende o yönde yardımcı olmaya çalısırım.Kirayamı vereceksiniz,kendiniz mi kullanacaksınız,bütçeniz nedr ,kiraya verecekseniz kira beklentiniz nedir.Bunlar bilebilirsek daha sağlıklı olur düşüncesindeyim.

@BQZKURT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalya.Gayrimenkul -- 23 Mart 2021; 1:42:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antalya.Gayrimenkul

Hocam alıp kiraya vermeyi düşünüyorsanız şu dönem o dönem değil :) Yatırımı hangi amaçla yapacağınızı net olarak belirtebilirseniz bende o yönde yardımcı olmaya çalısırım.Kirayamı vereceksiniz,kendiniz mi kullanacaksınız,bütçeniz nedr ,kiraya verecekseniz kira beklentiniz nedir.Bunlar bilebilirsek daha sağlıklı olur düşüncesindeyim.

@BQZKURT

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BQZKURT -- 3 Eylül 2021; 21:43:0 >
  • BQZKURT B kullanıcısına yanıt

Dükkan olayı cok detaylı iş hocam..Ne iş yapmayı düşünüyorsunuz ? Önceliğiniz büyüklük mü yoksa bulundugu lokasyon mu,baca olacak mı ? Olacaksa kat malikleri izin veriyor mu ? Çıkmalar yapıldıysa belediyeden ve kat maliklerinden izinler alındı mı ? Daha önce o işyeri şikayet edildi mi? Üst üste yazabileceğim bir çok madde var aslında.Bunları buradan yazıya dökmek zor.İsterseniz beni arayabilirseniz daha sağlıklı bilgi verebiliirim. 0532 795 15 39 Murat Bayraktar

• Hocam kusura bakmayın size yazmayı unuttum şimdi gördüm Antalya'da dükkan almak akıl karı değil gibi 850 bin ilan fiyatı olan dukkani satilmadigi halde 1.100bine çıkarmanın bir mantığımı var yoksa emlakçı taktiği felan mı hocam normalde satılmadıkça indirilmesi gerekmiyor mu bir malın değeri istenilen fiyat değil piyasada satılacak olan fiyat değil midir bu yüzden dükkandan vazgeçtik çünkü Cidden ciddi satıcı hiç çıkmadı bizde Döşemealtı dan arsa yatırımı yaptık hocam herşey için yinede teşekkür ederim

• BQZKURT B kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam.Maaleesef o fiyat artışı her konuda var..1 otel var (butik otel) 12 milyon tl istiyordu 3 yıldır satılmıyor şimdi 13 milyon tl yaptı fiyatı :)) Konu aslında bizlik değil mülk sahiplerinin gereksiz fiyat artış politikası.Arsa iyidir hocam güzel yerden yatırım yapmışsınız sevindim hayırlı olsun.Emlak ofisleri için fiyat yükselttiklerini düşünenler var bazıları yükseltiyor haklılar ancak bizim için önemli olan fiyatın yüksek olması değil satılabilir rakamlarda olması..Yüksek olup kimseye satılmıyorsa bizim için çok bir kıymeti yok maalesef

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.