Şimdi Ara

cok sevdiim sx 1in 4 üncü sevise gidişidi 6yaptım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • benim sx1 6 kez gitti.en sonunda kasa komple değiştiler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bozkuuuurt

VALLA BENDE DE SX1 VAR 5 KERE SERVİSE GÖNDERDİM DEGİSİMDE YAPILMADI PARA İADESİDE HERSEFERINDE BASKA BAHANELER SALLADILAR SİMDİ GARANTİSİDE DOLDU GALİBA AMACLARIDA BUYDU,ELİMDE KALDI VALLA TEL ALANDA YOK:D

ben alayım istersen
    pm at konuşalım
  • arkadaşım beni de sx1 vardı. toplam 8 kere servise gitti daha sonra değişim istedim aradan 1 ay geçti ve cl71 verdiler, neredeyse aynı özellikler ama sadece symbian yok. diğer özellikler de pek ilgilendirmiyor zaten
  • kaç yıllık telefon olsun o kadar
  • elimde 2 sx1 vardı iceblue tuşlarından dolayı verdim,parça beklendi yapamadılar cl71 değiştirip kargoya vermişler,anca kargo eve gelince öğrendim :)

şimdi 2.yi nasıl bozsamda değiştirsem diye düşünüyorum
    kötüyüm ben kötüyüm :)
  • benim sx1 de şu an serviste bakalım ne olacak,
    boşuna dememişler EN KRAL SORUNLU TELEFON...
  • senin şikayet neydi

bu arada 2. sx1'im taş gibi alet,daha bi sorunu olmadı maşallah :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: apocal

senin şikayet neydi

bu arada 2. sx1'im taş gibi alet,daha bi sorunu olmadı maşallah :)

klasik sx1 sorunu-AÇILMIYOR
    umarım board da sorun yoktur,garantili değil çünki..
  • evet garantiden geldi önkasayı yenilemişler sıfır yapmışlar icindeki nurani aynı durumda bord daki arıza giderilmiş emektar geri döndü
    tüşlar şuancin basıyor garantinin bitmesine 5 ay var görcez
    5 i bekilcez anlaşılan
  • bu forumu yıllardır takiğp ediyorum herkesin sx1 i servise gitti diye okudum nerdeyse.
    sanırım türkiyedeki tek bakire sx1 bende masallah 3.yılını dolduruyo daha tık demedi.ama bide telefonu cok karıstırıyosunuz sanırım o yuzden gocup gidityo sx1 ler.ben sadece telefonu konusmak icin alırım yok oyle fw update filan bi kere bile ugrasmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 21 Aralık 2006; 22:10:13 >
  • @shafter bak o konuda biraz haklısın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shafter

bu forumu yıllardır takiğp ediyorum herkesin sx1 i servise gitti diye okudum nerdeyse.
    sanırım türkiyedeki tek bakire sx1 bende masallah 3.yılını dolduruyo daha tık demedi.ama bide telefonu cok karıstırıyosunuz sanırım o yuzden gocup gidityo sx1 ler.ben sadece telefonu konusmak icin alırım yok oyle fw update filan bi kere bile ugrasmadım.

dostum çok şey kaçırmışın o zaman,son fwyi dene sx1 nolmuş böyle dersin :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: asig

tel deyişeme gitti kesin deyişcekmiş telefoncu öyle dedi 45 gün sonra
    gelecek şimdilik bekliyorum para iyadasi sös konusu biledeyil onun yerine cx75 verecekler başka bir tel vermiyeceklermiş

insanı kötü yola sürüklüyor buşirketler
    git kacak telefon aldiyo garanti derdinde yok bozuldumu at

kesin değişecek diyodun nasıl tamir etmişler hayret,benim sadece tuşu basmıyodu 45 gün kaldı yapamadılar değştirdiler,
    benim için parça sipariş edilmişti tuş boardu,benim süre yetmedi benim siparişi senin tele taktılar galiba

• quote:

bu forumu yıllardır takiğp ediyorum herkesin sx1 i servise gitti diye okudum nerdeyse.

ne firmware yükledim ne başka bişey yükledim.içinde sadece fexplorer ve bir tane oyun var..aldığımdan 2 ay sonra bozuldu hiç açılmıyodu.Format attılar.Şimdi garantinin bitmesine 2 ay kala yine bozuldu.Hoparloru mp3 çalarken sustu ve bi daha çalışmadı.kulaklık da bozuldu zaten.Yeni kulaklık aldım 25 ytl para verdim kulaklığına.ne sorunlu telefon yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: hooijdonk1120

quote:

ne firmware yükledim ne başka bişey yükledim.içinde sadece fexplorer ve bir tane oyun var..aldığımdan 2 ay sonra bozuldu hiç açılmıyodu.Format attılar.Şimdi garantinin bitmesine 2 ay kala yine bozuldu.Hoparloru mp3 çalarken sustu ve bi daha çalışmadı.kulaklık da bozuldu zaten.Yeni kulaklık aldım 25 ytl para verdim kulaklığına.ne sorunlu telefon yaw

höparlorü patlamıştır,hemen servise ver bitmeden,yan sanayi kulaklıları 14 ytl falandı 25e orjinal almışsındır umarım

eğer garantisi yoksa 6230 buzzerı sx1lere uyuyor bi telefoncuda taktırırsın

• nezam deyiştirrcekler arkaşalar bilgisi olan yokmu
  • Valla bence tüketici hakları şımartmıyor. O 2 yıl içindeki iade, firmalara bazı sorumlulukları olduğunu göstermek için. Bu iadelerden yaptıları ödemeler bile adamları yıldırmıyor. Ve her seferinde daha berbat hizmet veriyorlar. Şimdi bu SX1 lerin hepsi arızalı sorunlu. E ne olacak şimdi bu adamın telerfonu 6 ay 1 gün sonra arızalanırsa. Telefon üretimde hala, gidip yeinisini verecekler tabi bu arada 2 ay heba olacak. O telefon da arıza yapacak ve gene değişim gene 2 ay. SX1 kullananların ortak derdi bu.

Yani SE k750 yi en kalitesiz malzemeden üretip dandik bir hareket çubuğu ekleyerek piyasaya sürüyor, 2-3 ay sonra çubuk elinde kalınca ya da takılınca kullanıcı hatası deniliyor. Arıza garanti kapsamı dışında diyerek size kamera şakası niteliğinde bir fatura uzatmaları bir yana telefonunuzun süregelen garantisi de kullanıcı hatası var denilerek iptal ediliyor.

Tabi adam gibi servisler ise sorun çıkarmıyor. Şimdi yasayı kafasına göre kullabilen bu servis yetkilileri mi şımartılıyor yoksa bizler mi?

Sen adam gibi ürün yap, adam gibi hizmet ver ondan sonra adam bırak gitsin nereye başvurur ise başvursun hatalı ise talebi reddedilir. Bu servisler çölde kullanılmış telefona sıvı teması var diye rapor kesen seviyeye çoktan ulaştı.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.