Şimdi Ara

Çok kararsızım hangi telefon olmalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşlar şuan iphone 4s kullanıyorum, önümüzdeki ayın ortasında çine gideceğim, orda fiyatlar ucuz olduğundan haliyle telefonu değiştirmek istiyorum, artık iPhone aşırı sıktı beni ve arakdaşımdaki HTC One X'i görünce hayran kaldım resmen. Ama çok kararsızım bu 3 telefon arasında, sizce hangisini almalıyım? Ayrıca önümüzdeki aya HTC One X+ ve Nexus 4 çıkar mı?

Bu arada tasarım olarak aralarında beğendiğim htc. Diğerleri gerçekten hoşuma gitmiyor ama uygulama yazmayı palnladığımdan performansı en iyi olan olmalı veya çok az bir fark.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sıradan Adam -- 15 Ekim 2012; 23:20:10 >

• Uygulama geliştireceksen eğer, telefon saf android olmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkmış olursa Nexus 4 alman daha mantıklı olacaktır.
  • Tesekkurler, baska onerisi olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • note 1
  • Tabii ki nexus. Donanımsal olarak geride bile olsa onlardan stabil ve hızlı çalışır. Kaldı ki yeni nexus donanım olarak da çok iyi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

Tabii ki nexus. Donanımsal olarak geride bile olsa onlardan stabil ve hızlı çalışır. Kaldı ki yeni nexus donanım olarak da çok iyi olacak.

Sence Nexus 4 veya one x+ önümüzdeki aya kadar satışta olur mu?
  • Ben HTC'yi öneririm.
  • listeye padfone 2 ve optimus g yide ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: nbacıshaquılle

listeye padfone 2 ve optimus g yide ekle

padfone 2 dediğim zamana kadar çıkar mı acaba? bu arada tavsiye ettiğiniz telefonu neden tavsiye ettiğinizi belirtirseniz çok sevinirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cLao

quote:

Orijinalden alıntı: nbacıshaquılle

listeye padfone 2 ve optimus g yide ekle

padfone 2 dediğim zamana kadar çıkar mı acaba? bu arada tavsiye ettiğiniz telefonu neden tavsiye ettiğinizi belirtirseniz çok sevinirim :)

çünkü dediğim telefonlarda 2gb ram 13mp kamera adreno 320 gpu s4 pro gibi tegra 3 ve exynos u ezen işlemciler var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.