Şimdi Ara

Çok iyi bir servera başladım Gelmek İSTEYEN varsa rehbere dönüştürebiliriz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

RF massive adında bir servera başladım kesin olympic reactor vs tarzıdır demiştim ki değilmiş. Ve server yeni açıldığı halde pvp si gayet ileri düzeyde şu saat oldu hala pvp yapamıyorum diyecek biri olamaz asla on numara diyebilirim sistemlerine.

Farm sistemleri çok iyi düşünülmüş 4-5-6-7 favor igno lu itemler golden item olarak geçiyor siz 5-6 upgrader ı passer alphalardan düşürüp B grade bi sete basabiliyorsunuz.GP point ile en iyi itemleri alabiliyorsunuz bunuda kasmak biraz zahmetli ama her gelende kasıp direk item alsa zevki kalmaz biraz zaman harcayarak çok iyi şeyler çıkar ortaya.Şuanda 51 levelim sanırım level görevleri bunda yok direk level atlıyorsunuz o kadar :D gelmek isteyen arkadaşlar varsa detaylı bir şekilde rehber yazabilirim zaten bende fazla birşey bilmiyorum da nese :D

Oyunda Accretia ırkındayım herzaman vazgeçilmezim DrawTR ÖM den ulaşabilirsiniz.Siz gelene kadar itemleri tamamlarsam level konusunda yardımcı olurum merak etmeyin accesoriesleride hiç kafaya takmayın 10 dakikada istediğiniz item hazır :D

İndirmek İçin

http://rfmassive.com/downloads.html

A'dan E'ye kadar olan bütün dosyaları tek tek çekmeniz gerekiyor.daha sonra A'dan başlayıp sırayla kurulumu yaparsınız.

KAYIT OLMAYI UNUTMAYIN !.

• Yaklaşık 2 ay kadar geçmiş konuyu hortlatıyorum.

O serverda bende oynadım fakat donator olan cinsler yüzünden oynanmıyor.Farm yaparken çok kez üzerimden geçtiler diyebilirim.Ben iyi bir server buldum.Donate itemlerini bile craft ile yapabilme imkanı var.Eğer halâ RF oynuyorsan bişeyler yapabiliriz.

site :http://rf.overdose.ph
  • yabancı X serverlardan yeterince darbemi aldım kalmış olan bir projeyi hayata geçirme kararı aldım çok fazla fark yaratabileceğimi sanmıyorum fakat birkaç yardımcı bulunca yine destek aldığım için karar verdim askerden henüz yeni geldim TR private serverı açmaya karar verdim emek serverı şeklinde rateleri insanları sıkmayan sadece destek itemlerin para ile satılabileceği bir server bunada para gerekiyor makinem var fakat sunucumu bu düzene sokmak için bi indonesia lı dan yardım almam gerekli oda ücret istiyor gameguard vs vs herşeyin kurulumlarını yapacaklar zaten indolar günde 1 server garanti açıyolar facebookda grupları var kontrol edebilirsiniz.Şuanda Rf serverına tekrar gelmek isteyen TR oyuncusu varmı merak ediyordum ama var sanırım bir 100 kadar geleblir azeri kardeşlerimizde benden haber bekliyor.Tabi sende gelmek istersen biraz beklemen gerekecek şuan sağlık raporu işlemlerim sürüyor kara kuvvetleri komutanlığında işe başlıyorum nereye gideceğim belli değil henüz o yüzden start veremiyorum gideceğim yer açıklandığında forum sitemiz açılacak ve oyun startı için gün sayılacak.Tabi beklersen :D birde RF online v1.5 açma şansımız var buda level sınırı 100 oluyor ve yeni farklı 20nin üzerinde zırf ve silah bosslar maplar demek bekleyelim görelim.

• Beklemedeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.