Şimdi Ara

Çok geç hareket ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyuna yeni basladim basiyorum slotlara vuruyorum cok gec vuruyor bu yuzden oyunu rahat bir sekilde oynayamiyorum.Nedeni nedir? oyuna yeni baslamistim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Slotlara vuramıyorumdan kastını tam anlayamadım , moblara demek istiyorsan belkide internetin oldukca yavaştır ve lag varsa bu tip problemler meydana gelebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belegurth -- 24 Aralık 2013; 23:03:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belegurth

Slotlara vuramıyorumdan kastını tam anlayamadım , moblara demek istiyorsan belkide internetin oldukca yavaştır ve lag varsa bu tip problemler meydana gelebilir.

İnternetten oldugunu sanmiyorum basiyorum bastiktan 1.5 saniye fln sonra.gidiyor.arkadaslarla birlikte baslamistik hepimizde vardi.Serverla alakalida olabilir bilmiyorum.

• @steps14
    Oynadıgın server private ise bu tip laglarla sık sık karsılasırsın. Oynadıgın orijinal ise belki geçici bir sorun yaşıyorlardır serverlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belegurth -- 24 Aralık 2013; 23:23:50 >
  • quote:

@steps14
    Oynadıgın server private ise bu tip laglarla sık sık karsılasırsın. Oynadıgın orijinal ise belki geçici bir sorun yaşıyorlardır serverlarda.

Orjinal oynuyordum bu lagdan dolayi oynuyamiyorum artik

• @steps41
    Olsun orijinal sro oynamakla zamanını kaybetmemiş olursun
  • Serverdan veya netten kaynaklı problem..
  • isroda çok lag var tıklıyosunuz 2 2.5 saniye sonra gidiyor iyice saçmalamışlar artık benden kaynaklı değil diğer oyunlarda 0 lag
  • iSro bitti zaten hala oynayan kaldı mı ki? Private serverlar ojinale 5 basıyor artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: steps14

quote:

Slotlara vuramıyorumdan kastını tam anlayamadım , moblara demek istiyorsan belkide internetin oldukca yavaştır ve lag varsa bu tip problemler meydana gelebilir.

İnternetten oldugunu sanmiyorum basiyorum bastiktan 1.5 saniye fln sonra.gidiyor.arkadaslarla birlikte baslamistik hepimizde vardi.Serverla alakalida olabilir bilmiyorum.

Bilgisayarınızı çöpe atın hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: READY2DIE

quote:

quote:

Lütfen böyle yorumlar yapmayi keser misin report edin sunu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: READY2DIE

quote:

quote:

Lütfen böyle yorumlar yapmayi keser misin report edin sunu

hemen ediyorum hocam.

• serverleri koreye tasindigi icin lag var. yeni acilan ephesusa basla
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.