Şimdi Ara

çok emek veriyorum arkadaşlar.. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
707
Cevap
12
Favori
34.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kivancokten4099

http://bigboihouseofpain.blogspot.com/2014/06/mukemmel-srt-program.html

Hocam bloğunuzda şu anda bulunan bütün yazılarınızı okudum. Gerçekten süper.baya yeni bilgi edindim. Bu konunun önceki mesajlarından anladığım kadarıyla daha fazla içerik varmış galiba.diğer paylaşimlarinıza ulaşabileceğimiz bir yer var mi acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apwbdumblodore

quote:

http://bigboihouseofpain.blogspot.com/2014/06/mukemmel-srt-program.html

Hocam bloğunuzda şu anda bulunan bütün yazılarınızı okudum. Gerçekten süper.baya yeni bilgi edindim. Bu konunun önceki mesajlarından anladığım kadarıyla daha fazla içerik varmış galiba.diğer paylaşimlarinıza ulaşabileceğimiz bir yer var mi acaba

teşekkür ederim, faydalı bulduğuna sevindim.

bu konu altındaki birçok mesaj eski blogumda bulunan yazılarla ilgili. malesef beni maddi çıkar sağlamakla suçlayan birine sinirlenip bütün yazılarımı silmiştim. yazık oldu :)

ama bu blogda da yavaş yavaş birikiyor. işten fırsat buldukça yazmaya devam edeceğim.

• kivancokten4099 K kullanıcısına yanıt
    Takibe alıyorum. Hayırlı olsun..
  • tek istediğim daha çok okunsun, daha çok yayılsın.

para falan kazandığım yok kimse yanlış anlamasın paylaşımlarımı :)
  • Bu sabah. 90.2 kg
     çok emek veriyorum arkadaşlar..
  • quote:

Bu sabah. 90.2 kg
     çok emek veriyorum arkadaşlar..

hocam 10+ yıllık çalışmanıza gore farklı geldi bana düşündüğümden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apwbdumblodore -- 11 Temmuz 2014; 8:29:18 >
  • genel seviyenin '' totomu nasıl eritebilirim '' veya '' kaç ayda jason statham gibi olabilirim? '' olduğu bir ortamda bu cümlen fazla iddialı geldi bana.

sanmıyorum ki benimle yan yana durduğunda yok olmadan poz verebilecek çok fazla insan olsun bu forumda.

ya da sen böyle bir yorumda bulunabildiğine göre benden daha öndesin. fotoğrafını paylaşmak ister misin?
  • 85,3 kg
     çok emek veriyorum arkadaşlar.. çok emek veriyorum arkadaşlar.. çok emek veriyorum arkadaşlar..

• quote:

genel seviyenin '' totomu nasıl eritebilirim '' veya '' kaç ayda jason statham gibi olabilirim? '' olduğu bir ortamda bu cümlen fazla iddialı geldi bana.

sanmıyorum ki benimle yan yana durduğunda yok olmadan poz verebilecek çok fazla insan olsun bu forumda.

ya da sen böyle bir yorumda bulunabildiğine göre benden daha öndesin. fotoğrafını paylaşmak ister misin?

vucut tipinin nimetleri diyoruz biz buna
    ektomorf vucut tipine sahip olsaydın bu kadar kütle elde etmen zor olurdu..
    10 yıldır yapan biri daha define olabilirdi
    Sakin ol champ arkadaş neden böyle düşündüğünü zaten diğer mesajda açıklamış. Bu arada bu kadar ego konuşturmaya gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

genel seviyenin '' totomu nasıl eritebilirim '' veya '' kaç ayda jason statham gibi olabilirim? '' olduğu bir ortamda bu cümlen fazla iddialı geldi bana.

Tamamen broscience bir blog + 2 senelik vücut. Buna rağmen ego maşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lentus

quote:

Tamamen broscience bir blog + 2 senelik vücut. Buna rağmen ego maşallah.

+1 bu ego ne ya
  • 80 kg. Diyete devam.
     çok emek veriyorum arkadaşlar.. çok emek veriyorum arkadaşlar.. çok emek veriyorum arkadaşlar.. çok emek veriyorum arkadaşlar..

90 dan 80 e düşmüşsün ama hala tam kurumamışsın boyun kısa galiba?

• quote:

Orijinalden alıntı: mırmırcann

179.
    tavsiyen varsa dinlemek isterim ama önce bir de senin fotoğraflarını görmek isterim.
    hak verirsin ki bana akıl verecek kişinin en az benim seviyemde veya üstünde olmasını beklerim.
  • quote:

quote:

179.
    tavsiyen varsa dinlemek isterim ama önce bir de senin fotoğraflarını görmek isterim.
    hak verirsin ki bana akıl verecek kişinin en az benim seviyemde veya üstünde olmasını beklerim.

Olur beyefendi

Hareketlere bak ya, forumun anlamını biliyor musun bilader sen? Git bir araştır ondan sonra konuş, herkesin istediği şeye istediği şekilde yorum yapma hakkı vardır saygı çerçevesinde. Kalkıp da sana insan gibi cevap veren adama artistlik yapamazsın. O zaman Nadal ya da Messi'ye de yorum yapmayalım? Kazık gibi izleyelim.

Bloklayın şu şişkoyu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

quote:

quote:

179.

Olur beyefendi

Hareketlere bak ya, forumun anlamını biliyor musun bilader sen? Git bir araştır ondan sonra konuş, herkesin istediği şeye istediği şekilde yorum yapma hakkı vardır saygı çerçevesinde. Kalkıp da sana insan gibi cevap veren adama artistlik yapamazsın. O zaman Nadal ya da Messi'ye de yorum yapmayalım? Kazık gibi izleyelim.

Bloklayın şu şişkoyu.

puaha.

spagetti kollu 45 kg'lık internet guruları.

keep pumping :))))))

Senin tavırlarına bayılıyorum ya. Boyunu sordum ama biraz gocundun sanki? Takma bu kadar. 90 kiloyum yağ oranım senden az ulan patates çuvalı gibisin bir de fotoğrafları koymuş gelip :D Normalde hakaret etmezdim ama son yorumunla biraz haddini aştın ama boşver cut ı ya sen permabulk yap ;) Beyler o meşhur capsi atın bilader ordaki eleman heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2B422838E -- 21 Kasım 2014; 15:25:06 >
  • quote:

Senin tavırlarına bayılıyorum ya. Boyunu sordum ama biraz gocundun sanki? Takma bu kadar. 90 kiloyum yağ oranım senden az ulan patates çuvalı gibisin bir de fotoğrafları koymuş gelip :D Normalde hakaret etmezdim ama son yorumunla biraz haddini aştın ama boşver cut ı ya sen permabulk yap ;) Beyler o meşhur capsi atın bilader ordaki eleman heralde.

puaha

evet evet, forumlarda yazan herkes juan diesel morel zaten ama nedense hiçbirinin fotoğrafları ortada yok :)))))

zaten aynaya baktığınızda kendinizden yeterince tiksiniyorsunuz, moralinizle yerlerin tozunu alıp sizi intihara sürüklemim akşam akşam :)))))

eğer birazcık kendine güveniyorsan aynı dört pozu verdiğin fotoğraflarını bu yazımın altına yüklersin.

bana forumun ne olduğunu anlatan arkadaş, senden de bekliyorum ha :))))

hodri meydan.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.