Şimdi Ara

Çok ciddi tavsiye istiyorum (ygs sonucu hedef çalışma içerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hem biraz işin ciddiyetine varmamla hem de ygs min beklediğimden iyi gelmesiyle birlikte tecrübeli ve bilinçli arkadaşlardan yardım bekliyorum

1- mf3 tercih yapacağım ygs sıralamam 15048 diş hekimliği istiyorum

2-ygs benim umutlu olduğum sınavdı lys me hiç güvenmiyorum çünkü çalışmadım ama çok şey yapacağım gerekirse uyumam

3- her şeyi yapmaya hazırım sadece tavsiye tecrübeye ihtiyacım var

4- imkanlarım haftada 2 saat mat 2 saat fizik 2 saat bio 2 saat de kimya dersim var matematiği artırmayı düşünüyorum bunlar dersanenin verdikleri matden bir de özel ders alabilirim çok eksik çünkü

Bunlar önbilgilerdi sanırım az çok fikir sahibi oldunuz lys m çok kötü ve düzeltmeliyim sıralamamı korumam bile yeterli benim için tek isteğim tek hayalim bu arkadaşlar bu sınav süresince çok şey kaybettim bari değsin istiyorum ne yapmalıyım bu lys sürecinde hedefim mantıklı mı lys si olmayan biri için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 11im ama cok yerden yazılar okudum tavsiyeler aldım vs.vs. LYS için bence cok calıs onemlı olan lys her şeyi bu lanet sınav belırlıyor.Az uyu cok calıs her gün deneme coz deneme cozerek soru tıplerını ogrenırsın . senınde bana farklı bır tavsiyen varmı
  • Lysnin önemli olduğunu biliyorum da işte malesef çok eksiğim var lysde. Valla tavsiye olarak 15k ne kadar iyi ne kadar kötü bilmem senin için ama 1 milyonuncuda olsam şu tavsiyeme kesinlikle kulak ver derim yetişir mi diye umutsuzluğa düşme ben son 1 ayda kendimi sıkarak 1 yıl boyunca almadığım verimi aldım keşke 1 yıl böyle çalışsaydım demek ki çok daha iyi olurmuş dedim dee geçti iş işten tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.