Şimdi Ara

ÇOK AŞIĞIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
1.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar ben sınıftan bi kiza tutuldum ama kiz i just fcking with boss modunda ama ben bir broke ass njgg@yim bana bi benz truck lazim skrrt skrrrt yanlamaliyim ne yapmam gerek ben broke as hell njgg@yim sinirden leane vurdum kendimi good drugs on my nose good drugs on my cup

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlokShot -- 31 Temmuz 2022; 17:26:26 >

• Benim arkadaşım İbo da aynı görüşe sahipti. Hepimiz ona imreniyorduk sırf hiç çekmediği için denemelerde 110'ları rahatça geçiyordu. Biz de öyle olmak istiyorduk fakat aynı iradeyi gösteremiyorduk.

Aylar ayları kovaladı arkadaş özdebirlerde töderlerde hep ilk10'da yer aldı. Arkadaş ortamlarında bu yüksek başarısını ferreden uzak durmaya bağlıyordu.

Bir dönem 2 gün üst üste okula gelmeyince şüphelendik ve hemen İbo'ya ulaşmaya çalıştık. Ona ulaşamayınca ailesiyle irtibata geçtik. Evet acı gerçek apaçık karşımızdaydı İbo uykusunda gelen o kuvvetli güdüye karşı koyamamıştı ve kendi dölünde boğulmuştu.

Daha sonra bu olayın şokunu uzun süre atlatamadım. Psikolojik destekler tedaviler derken yeni yeni kendime gelme aşamasındayım

Siz siz olun kadim dostlarım İbo'nun yaptığını yapmayın.
  • Benim arkadaşım İbo da aynı görüşe sahipti. Hepimiz ona imreniyorduk sırf hiç çekmediği için denemelerde 110'ları rahatça geçiyordu. Biz de öyle olmak istiyorduk fakat aynı iradeyi gösteremiyorduk.

Aylar ayları kovaladı arkadaş özdebirlerde töderlerde hep ilk10'da yer aldı. Arkadaş ortamlarında bu yüksek başarısını ferreden uzak durmaya bağlıyordu.

Bir dönem 2 gün üst üste okula gelmeyince şüphelendik ve hemen İbo'ya ulaşmaya çalıştık. Ona ulaşamayınca ailesiyle irtibata geçtik. Evet acı gerçek apaçık karşımızdaydı İbo uykusunda gelen o kuvvetli güdüye karşı koyamamıştı ve kendi dölünde boğulmuştu.

Daha sonra bu olayın şokunu uzun süre atlatamadım. Psikolojik destekler tedaviler derken yeni yeni kendime gelme aşamasındayım

Siz siz olun kadim dostlarım İbo'nun yaptığını yapmayın.
  • Çok kötü bi lisede okuduğum için beni son 2 sene özele yolladılar adam gibi ortamda ders çalışsın diye o dönem ben mezuna kalacağım demiştim ailem arkadaşlarım kimse bir şey demedi rehberlikçim zorla tercih yaptırmaya kalktı yok yaz gitsin en kötü 2 yıllık yaz sonra 4 e tamamlarsın mezuna sakın kalma falan kafamın etini yemişti sırf biz şu kadar kişiyi üniversiteyr yerleştirdik diyebilmek için karşısındakinin ilgisi nedir planı nedir umrunda değildi adamın abi ben o dönem kalbimin sesini dinlemiştim bu yolu seçtim iyi ki de seçmişim hocama kalsa şu an en kötü okul olsun yine de okuyordum sırf üniversite okumuş olmak için tercih yapılır mı o yüzden buradaki mesajlarda da görüyorum siz o okulunuzdaki dershanenizdeki rehberlikçiniz için sadece bir portföysünüz 2 sene sonra yanına gidin suratınıza bakmaz o yüzden kendinizi iyice tartın ben neyim ne yapmak istiyorum neye ilgim var x okula gitsem mutlu olacak mıyım sorularını kendinize sorun sonrasında ne yapmak isterseniz onu yapın kimse sizi sizden daha iyi tanıyamaz herkese ezbere lafla iş yaptırmaya kalkan insanları değil kendinizi dinleyin

• tarih dersindeyiz. ben de en arkada oturuyorum. hoca yanima geldi, boynumdaki gümüse bakti eliyle. o bakarken de yandan bi' çocuk "ne kadar incecik. daha incesini bulamadin mi*" dedi. sonra kendisininkini gösterdi. ben de "oha! köpek zinciri!" dedim. sinif yarildi. hoca da bi' gülüyor, sonra çocuga bakip frenliyor. derken cocuk kizardi, kipkirmizi oldu ve hiphizli boynundaki zinciri çekip kopardi. ben de "kaçin! zincirini kopardi!" dedim. sinif bi' daha yarildi. çoccuk terlere karisti sinifta. sonra üzerime dogru gelip bana vurmaya çalisti ki hoca müdahele etti. "çikista görüsecegiz!" dedi. ben de hocayla çiktim dershaneden. hayvan herif, disarda ekmek biçagiyla bekliyordu. ne öneriyorsunuz arkadaslar?

• Vitrine koymuş denemeleri, kasabın camekanında dönen kızarmış piliç gibi gel beni al gel beni al diye gözlerimin içine bakıyor. Sepeti beş farklı yayının denelemeleriyle doldurmuşum, tam hesabı ödeyecez "abi bundan da almaz mısın çıtır çıtır yeni çıktı hmmm misss sıcacık" diyip başka yayınları da gösteriyor. İnsanız olm canımız çekiyor, şimdi almasak bi de elalemin gözünde fukara damgası yeriz, mecbur onları da paket yaptırıyoruz. Velhasıl kelam karıya kıza yedireceğim paraları kitapişlere yedirdim. Allah bunları görüyor kardeşim, Allah bunları görüyor..

• apoteMİİİ, ismi bile cool söylerken ağzım keyif alıyo, dudaklarım tekrar söylemem için bana yalvarıyo. APOTEMİİİİİĞĞĞĞĞ. APOPOPOPOTETETEMİİİĞĞ. alıyorum kitabı üğff integral APOTEMİİ, geçmişim kütüphaneye bakıyorm etrafıma %60 oranında kız var. Çıkardım çantadan APOOTEMİİĞiyi yavaş yavaş, içimden APOTEMİİĞĞ diye haykırıyorum. Açtım orta sayfalardan birini, hemen yanımda da bi kız oturuyor bakıyorm o salak kıza antrenmanlarla matematik 1 çözüyo zuhahaha kopuyorum içimden. APOTEMİİĞNİN endamlı kapağını kızın göreceği bi yere koyup 10dk mola için dışarı çıkıyorum. Kız geliyo ohaa sen çok zeki olmalısın nasıl senin gibi APOOTEMİİĞ çözebilirim diyo ve başlıyorm anlatmaya derken APOPOPOTETETEMİİİĞĞ diye bağırtıp

• ciddi diyorum bak daha diksiyonu gelişmemiş insan içine çıkmayan adamakıllı konuşamayan insanlar var bu insanları geçtim biz cidden peygamberden sonra geliyoruz arkadaşlar (her konuda (ibadet hariç)) yani ne biliyim düşünsenize cidden zeki insanlarız arkadaşlar böyle bir platformda birbirimizle bilgi alışverişi yapıyoruz bunları iyi değerlendirmek lazım.ayrıca daha hala ulan tipim çok çirkin ne yapacağım ben çok asosyalim diyen ağlayan insanlar varken biz allahın lütfuyuz yav neyse içimden geldi yazayım dedim herkese iyi çalışmlar

• İtiraf ediyorum. Bu defterden bende de vardı. Öyle utanıyordum ki... Kütüphanede bu deftere bir şeyler yazarken kaplumbağa gibi defterin üzerine kapanıyor, kimse beni fosforcu sanmasın istiyordum. Sonra olanlar oldu. Suratından boya akan ve 10 dakika çalışıp 50 dakika tuvalet - sigara - goygoy arası yapan bir kezban bana gelip "başarını bu deftere mi borçlusun" dedi. Utandım.. Beni kendilerinden sanmıştı. Sonra anlatmaya başladı. Her sabah 5 te uyanıyordu, saçma sapan biyoloji çizimleri yaptığı bir defteri, renk renk kalemleri vardı. Masamda duran stabiloya da focuslanıp beni fosforcuların yüksek bir mertebesinden sanmış olacak ki ; "sana çözemediğim soru getirebilir miyim" dedi. Yapacak bir şey yoktu. Sonrasında saat başı bana ortaokul sorularından hallice problem sorularını getirmeye başladı. Sabırla anlatıyordum. Günler günleri kovaladı. Bir gün yanıma yine 3.sınıf kuzenimin gözü kapalı çözeceği soruyla geldi. Anlattım, anlamıyordu. Döndüm ve ona "artık 5'te kalkmıyor musun?" diye sordum. Bingo! Bilmiştim. Birkaç gündür 6 da kalktığı için soruları yapamıyordu. Kulağına eğilip, "başarının sırrı bu defterde güzel insan" dedim. Hatasını anlamış bir insan gibi kafasını salladı. Hemen yanımdan ayrıldı, 30 dakika sonra elinde malum defter ile kütüphaneye girerken bana göz kırptı... İşte o günden sonra sınava kadar o kızı hiç görmedim.

• #ankaratıplı

#ankara

#tıp

#mansuryavaş

#pavyon

#tıplı

#tıpçı

#tıpifşa

#türktıp

#türktıpifşa

#jelibonrezervi

#cehape

#zam

#yks2022

#hepimizaleviyiz

#ösymhakkımıhelaletmiyorum

#billgates

#starlink

#rehbermatematik

#baybaykemal

#istifa

#tevfikgöksuyanındayız

#ekobaşkan

• ÇOK AŞIĞIM
  • ÇOK AŞIĞIM
  • inanır mısın bilmem ama dışarıda yağmur yağarken iş yerimizdeki camlar buğu yapmıştı,bende cama ''götoş gülşen'' yazdım. bunu kendi mesaisinde gördü,parmak izimi aldırttı olay yeri incelemeye,olay yeri inceleme parmak izinin bana ait olduğuna karar verdi ve dosya savcıya gitti,savcı onayladı dava açıldı :D
    uzlaşmada 5.000 tl para istedi,verirsem dava açılmayacaktı,''donuma kadar alacaksa söylemesi yeterliydi'' dedim aracıya,o da mahkeme kayıtlarına geçmiş:D
  • Did you just use the n word?

• ÇOK AŞIĞIM 

• YaralıPanda kullanıcısına yanıt
  • sut dokmus kedi kullanıcısına yanıt
    Kedicik alınmış
  • sana da
  • sut dokmus kedi kullanıcısına yanıt

ÇOK AŞIĞIM 

ÇOK AŞIĞIM
  • Carl delirdi
  • RamseyBolton kullanıcısına yanıt
    inci jargonu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.